Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.03.2019 o 21:50, markar napisał:

Dekoder Samsung DSB-H370G - 1 miesiąc do końca -obecnie pakiet Rodzinny HD za 4,99. Po wypowiedzeniu:

-bez wymiany sprzętu umowa na 24 miesiące w tym 3 bez opłat -5 zł

-wymiana na moduł CAM i ceny:

  - Rodzinny HD za 10 zł -bez darmowych miesięcy

  - Rodzinny HD wraz z Cinemax -4 miesiące bez opłat -później 20 zł i Familijny HD gratis przez 4 miesiące z możliwością wyłączenia

  - Familijny HD za 20 zł bez darmowych miesięcy.

Umowa na 24 miesiące. Czekam z decyzją.

Umowa przedłużona. Było - 24/3 w opcji Rodzinny HD za 4,99 PLN plus dekoder własnościowy Samsung DSB-H370G.  Kurierem ma zostać wysłany moduł CAM za 1 PLN w ramach wymiany dekodera wraz z umową na 24 miesiące i pakietem Familijnym HD za 20 zł -płatne wszystkie miesiące. Co ciekawe, dekoder Samsung zostaje u mnie. Ciekawe czy będę mógł na nim później uruchomić pakiet Darmowy HD?

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj w temacie "Pakiet Darmowy" , @ewerel1 ma taką samą sytuację jak Ty ,dostał sprzęt na wypożyczenie a na starym własnościowym dekoderze ,który mu został ,nie może uruchomić pakietu Darmowego.

Mam podobną sytuację ,umowa się kończy ale chyba przejdzie na czas nieokreślony dopóki działa dekoder a potem czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę. Mam 6 miesięcy do końca umowy 15/3, pakiet Premium z HBO za 90zł. Chcę teraz dobrać ON THE GO. Jak to zrobić najkorzystniej?  Podobno przy umowach 12/3 ON THE GO nie dają. Nie dają w cenie 90zł, czy w ogóle? A przy (kolejnej) 15/3 może być w cenie?

 

I jeszcze długofalowo - gdybym teraz wzięła 24/6, gdzie ON THE GO jest w cenie, a potem chciała krótszą umowę, to każą mi dopłacić? Takie przypadek chyba ktoś wcześniej opisywał, tylko nie wiem, czy dobrze zrozumiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat

 

Hej jest jakaś promocja na HBO jakbym chciał dokupić ?

 

Obecnie płacę 90zł za to co w podpisie i zostało mi 2 lata umowy .

 

Powinien być tylko rok ale musiałem dokupić Polsat Sport Premium.W sumie dobrze bo prawa do Serie A i LM kończą razem z moją umową...

 

Czy jakbym chciał HBO to znowu trzeba dołożyć rok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie musisz przez dodanie HBO przedłużać umowy o kolejny rok.Zaloguj się w ICOK,i tam możesz sobie aktywować ten pakiet i na przykład za miesiąc lub x miesięcy kiedy tobie pasuje wyłączyć ten pakiet.Po zalogowaniu w ICOK, przy tym pakiecie masz podaną kwotę za w/w pakiet względem twojej umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, On0818 napisał:

Czy podczas trwania okresu rabatowego można wymienić dekoder na inny np. hd 5000 na Evobox?

Radzę poczekać do końca bieżącej umowy i dopiero wtedy dokonać wymiany dekodera,który obecnie posiadasz na Evobox. Tak jak kolega powyżej napisał,stracisz rabat i na nowo będziesz startował z umową aneksowaną (przedłużeniową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Za miesiąc kończy mi się umowa. Do tej pory była to 12/3 i kwota 115zł ( w tym 3x multiroom):

 

- Pakiet familijny Max HD

- Opcja ON THE GO

- Film HD

- Cinemax HD

- Sport HD

- HBO HD, HBO GO

- Katalog treści online

- Eleven Sports HD

- Usługa multiroom HD (3 dekodery)

 

Dekoder Evobox + 3x HD5000.

 

Chcę dalej umowę 12/3 ale czy z tej kwoty coś mi zejdą?

   
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Za 4 miesiące kończy mi się 24-miesięczna umowa na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (35 zł, jest to moja pierwsza umowa). 1 kwietnia wysłałem wypowiedzenie, dzisiaj zadzwonił do mnie pan "z centrali w Warszawie poinformować o warunkach zakończenia współpracy", a przy okazji zapytał o przyczyny.

 

Po krótkiej wymianie zdań, w której wspomniałem o pakiecie Sport Premium, zaproponował Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Sport Premium + On The Go oraz moduł CAM (który obecnie posiadam) za 60 zł na 24/6.

 

Gdy zapytałem o dekoder PVR, zaproponował te same pakiety z dekoderem PVR za 65 zł na 24/3.

 

Nie jestem zadowolony z żadnej z tych dwóch opcji, czy słusznie? Co tutaj można jeszcze wytargować? Dekoder PVR jest opcjonalny, ale mile widziany. Zestaw pakietów mi odpowiada, tylko cena mogłaby być niższa, bo ta oferta praktycznie nie różni się od promocji dla nowych abonentów dostępnych na stronie.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj  wysłać bezpośrednio bez drukowania poprzez ICOK. Kilka osób tak wysłało a nie piszą nic o drukowaniu i wysyłaniu załączników.

 

5 godzin temu, j_krk napisał:

Witajcie!

 

Za 4 miesiące kończy mi się 24-miesięczna umowa na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (35 zł, jest to moja pierwsza umowa). 1 kwietnia wysłałem wypowiedzenie, dzisiaj zadzwonił do mnie pan "z centrali w Warszawie poinformować o warunkach zakończenia współpracy", a przy okazji zapytał o przyczyny.

 

Po krótkiej wymianie zdań, w której wspomniałem o pakiecie Sport Premium, zaproponował Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Sport Premium + On The Go oraz moduł CAM (który obecnie posiadam) za 60 zł na 24/6.

 

Gdy zapytałem o dekoder PVR, zaproponował te same pakiety z dekoderem PVR za 65 zł na 24/3.

 

Nie jestem zadowolony z żadnej z tych dwóch opcji, czy słusznie? Co tutaj można jeszcze wytargować? Dekoder PVR jest opcjonalny, ale mile widziany. Zestaw pakietów mi odpowiada, tylko cena mogłaby być niższa, bo ta oferta praktycznie nie różni się od promocji dla nowych abonentów dostępnych na stronie.

 

Z góry dzięki za podpowiedzi.

Poczytaj kilka stron wstecz i bodajże temat o ofertach dla nowych abonentów, było omawiane jak ten "system" działa. Nowi dostają w tej chwili 3 miesiące gratis.Ty mogłeś anulować 6 miesięcy starej umowy ,dostać 6 miesięcy gratis i przed końcem umowy znów anulować 6 miesięcy. Przy wymianie sprzętu gratis jest mniejszy i chyba konsultant dorzucił Ci czynsz za dekoder ,patrząc na te oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wuzel napisał:

Poczytaj kilka stron wstecz i bodajże temat o ofertach dla nowych abonentów, było omawiane jak ten "system" działa. Nowi dostają w tej chwili 3 miesiące gratis.Ty mogłeś anulować 6 miesięcy starej umowy ,dostać 6 miesięcy gratis i przed końcem umowy znów anulować 6 miesięcy. Przy wymianie sprzętu gratis jest mniejszy i chyba konsultant dorzucił Ci czynsz za dekoder ,patrząc na te oferty.

 

Przeliczyłem sobie to wszystko i to co mi zaproponował z PVR jest nawet trochę droższe niż oferta dla nowych ze strony.

 

Jakie tu są możliwości manewru? Myślałem o:

  • to co zaproponował bez dekodera (24/6 za 60) tylko z dekoderem
  • to co zaproponował z dekoderem (24/3 za 65) tylko na 24/6
  • z dekoderem za 65 na 15/3 lub nawet 12/3 - to by było w ogóle bezkonkurencyjne, nawet gdybym miał dopłacać jeszcze 5 zł za On The Go, ale czy to w ogóle możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Według moich obliczeń 15/1 za 70 zł (w tym PVR i On The Go) wychodzi tak samo jak 24/6 za 60 zł (bez zmiany modułu na dekoder, On The Go w cenie) - czyli średnio 40 zł miesięcznie. Całkiem spoko.

 

Jeszcze lepiej wyszłoby oczywiście 12/1 za 70 zł (średnio 31,82 zł miesięcznie). Są jakieś ograniczenia dla 12/1 w stosunku do 15/1?

 

EDIT: Sam sobie odpowiem. Przede wszystkim PSP dają tylko do umów na 24 miesiące wzwyż. Odpuściłem zatem dekoder PVR i mam 24/6 za 60 plus miesiąc HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wuzel napisał:

Spróbuj  wysłać bezpośrednio bez drukowania poprzez ICOK. Kilka osób tak wysłało a nie piszą nic o drukowaniu i wysyłaniu załączników.

 

 

Napisałem wypowiedzenie poprzez ICOK i o dziwo po dwóch godzinach odpisali że wypowiedzenie zostało skutecznie złożone. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2019 o 09:38, sebap napisał:

Czyli w krótszych umowach nie ma OTG za darmo?

Cwane gapy.

 

W dniu 31.03.2019 o 08:39, Max2 napisał:

ON THE GO jest za darmo w każdej umowie na 24 miesiące i wyżej,nawet w rodzinnym hd .W krótszych umowach trzeba dopłacać co miesiąc 5 zł.

 

Od Premium Max HD w górę OTG jest za free, niezależnie od czasu trwania umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...