Jump to content

j_krk

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About j_krk

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Rozumiem. Według moich obliczeń 15/1 za 70 zł (w tym PVR i On The Go) wychodzi tak samo jak 24/6 za 60 zł (bez zmiany modułu na dekoder, On The Go w cenie) - czyli średnio 40 zł miesięcznie. Całkiem spoko. Jeszcze lepiej wyszłoby oczywiście 12/1 za 70 zł (średnio 31,82 zł miesięcznie). Są jakieś ograniczenia dla 12/1 w stosunku do 15/1? EDIT: Sam sobie odpowiem. Przede wszystkim PSP dają tylko do umów na 24 miesiące wzwyż. Odpuściłem zatem dekoder PVR i mam 24/6 za 60 plus miesiąc HBO.
 2. Przeliczyłem sobie to wszystko i to co mi zaproponował z PVR jest nawet trochę droższe niż oferta dla nowych ze strony. Jakie tu są możliwości manewru? Myślałem o: to co zaproponował bez dekodera (24/6 za 60) tylko z dekoderem to co zaproponował z dekoderem (24/3 za 65) tylko na 24/6 z dekoderem za 65 na 15/3 lub nawet 12/3 - to by było w ogóle bezkonkurencyjne, nawet gdybym miał dopłacać jeszcze 5 zł za On The Go, ale czy to w ogóle możliwe?
 3. Witajcie! Za 4 miesiące kończy mi się 24-miesięczna umowa na Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD (35 zł, jest to moja pierwsza umowa). 1 kwietnia wysłałem wypowiedzenie, dzisiaj zadzwonił do mnie pan "z centrali w Warszawie poinformować o warunkach zakończenia współpracy", a przy okazji zapytał o przyczyny. Po krótkiej wymianie zdań, w której wspomniałem o pakiecie Sport Premium, zaproponował Rodzinny HD + Cinemax HD + Eleven Sports HD + Sport Premium + On The Go oraz moduł CAM (który obecnie posiadam) za 60 zł na 24/6. Gdy zapytałem o dekoder PVR, zaproponował te same pakiety z dekoderem PVR za 65 zł na 24/3. Nie jestem zadowolony z żadnej z tych dwóch opcji, czy słusznie? Co tutaj można jeszcze wytargować? Dekoder PVR jest opcjonalny, ale mile widziany. Zestaw pakietów mi odpowiada, tylko cena mogłaby być niższa, bo ta oferta praktycznie nie różni się od promocji dla nowych abonentów dostępnych na stronie. Z góry dzięki za podpowiedzi.
×
×
 • Create New...