Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

@perdos,

Akurat w CP ceny są identyczne, czy się złoży czy nie wypowiedzenie.

 

Źle zauważyłeś. Pakiet Rozrywka HD wchodzi w skład pakietu Premium Max Plus, a jego koszt to 120 zł.

 

Wymienione przez Ciebie pakiety to opcja, o której ja wspomniałem, czyli Premium MAX+ PSP+MR za 115 zł i taniej się nie da. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , planuję przedłużyć umowę z CP , patrząc na oferty na stronie postanowiłem wybrać opcję za 122zł miesięcznie (Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium oraz do tego internet 45GB). Czy mogę liczyć na jakiś rabat czy ta kwota jest już ostateczna? Ile darmowych miesięcy mogę ugrać przy umowie na 18 lub 24 miesiące ? Z góry dzięki za odpowiedzi, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Kiepuszek napisał:

Witam , planuję przedłużyć umowę z CP , patrząc na oferty na stronie postanowiłem wybrać opcję za 122zł miesięcznie (Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium oraz do tego internet 45GB). Czy mogę liczyć na jakiś rabat czy ta kwota jest już ostateczna? Ile darmowych miesięcy mogę ugrać przy umowie na 18 lub 24 miesiące ? Z góry dzięki za odpowiedzi, Pozdrawiam

Witaj.

Cieszę się, że jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy. Z racji tego, że oferty są indywidualnie konfigurowane dla każdego Klienta, z poziomu forum nie jestem w stanie przedstawić Ci nowych warunków. Odezwij się proszę do mnie w wiadomości prywatnej. Postaram się pomóc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy na chwile obecną  można jeszcze  dostać Familijny HD w ofercie przedłużeniowej? Mam takowy pakiet za 40zł i jeszcze kilka mc do końca umowy, ale nie wiem czy  można to dostać w wersji 3/15 lub 3/12 po złożeniu wypowiedzenia bo z tego co widzę wszyscy w każdym wątku o Familijnym max HD piszą, wiec może w tym roku wycofali  już moją niższą wersję z oferty?

Ja jeszcze mam 9mc umowy niestety,  ale zdaje sie  na 7mc przed końcem można już próbować skrócić obecną i zawrzeć nową umowę. Przynajmniej ostatnio  udało mi się z tego co pamiętam  to zrobić na 7mc przed końcem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc 

 

mam obecnie stary pakiet maksymalny Premium Max sprzed 2 lat (HBO, Eleven itp w cenie) - zrabatowany Smartdomem na 50% (60 zł miesięcznie) umowa juz na czasie nieokreślonym.  Niestety najpewniej beze musial zrezygnowac z usługi uprawniającej (internet) i teraz pytanie co mozna ugrać i w jakiej cenie no i w jakiej kolejności składać wypowiedzenia ? 

Chcuiałbym zachowac to co mam (m in HBO, Eleven + Multiroom), PSP niekoniecznie bo nie jest według mmnie oplacalny jezeli bedzie w cenie to ok ale jezeli bedzie powiekszał opłate to bez sensu patrzac co i przez ile miesięcy bedzie do obejrzenia.

Tak wiec co mozna ugrać ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem smsa: Oglądaj Mistrzów piłki nożnej! Bla bla bla Wybierz ofertę z pakietem Polsat Sport Premium i oglądaj nawet 12 miesięcy bez dodatkowych opłat! Szczegóły pod numerem. Bla bla bla. 

Ktoś dostał propozycję umowy z 12 miesiącami bez opłat? ? Bo jakoś słabo wierzę w prawdziwość tych smsowych obietnic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Balzak311 napisał:

Nawet 12 miesięcy znacz przy umowie na 36 miesięcy tak to wygląda 

Dokładnie :/  zadzwoniłem i jak konsul zaczął mi roztaczać wizje darmowe(tylko PS Premium) przez rok LM a potem tylko dycha- no było pięknie do momentu jak z oporem wyznał że umowa na trzy lata bo na tyle maja umowę na LM więc mu podziękowałem za rewelacyjną ofertę i powiedziałem że przynajmniej do końca roku popatrzę sobie za darmo na nc Go a że żyłem bez tego przez lata to jakby co i teraz nie umrę, zdanie mogę zmienić jak zaproponują normalne umowy 12/ 15/3 lub 24/6 póki co bye :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem przed przedluzeniem umowy na tv i internet. Obecnie mam ważną promocje superoferta w smart dom z rabatem 50% na tv . pakiet Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO plus eleven za 57,50 zł i internet 2x 35 gb za 56 zl w tej cenie jeszcze jest multiroom. Jak bylem w salonie cp to powiedziano mi ze nie ma juz promocji 50% i za podobne pakiety z liga mistrzów i nowszymi dekoderami będę placil ponad 160 zł. Co moge uzyskać negocjując na infolini. Zostało mi 5 miesiecy do konca umowy, mam dekodery bez nagrywania jeden chce wymienic na nowszy oraz potrzebuje zmiany rutera. Wazne dla mnie pakiety to sport hd z liga mistrzów, hbo go, i familijny hd . internet na poziomie 40-50 gb styka.

Posiadany sprzęt 2 x hd3000 i ruter huwawei przenośny( pierwsy model)

Dzieki z gory za sugestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda tak:

w tym momencie mam CP (Premium Max z trzema MR rabatowany 50% ze Smart Dom 1 jako 2. usługa za 65 zł) i NC+ (Start+ z 8xCanal+ i dzierżawą WifiPremiumboxa za 50 zł). NC+ mam przedłużone na dłużej (chyba do sierpnia 2020, Polsat kończy mi się w maju 2019. Dlaczego piszę o tym teraz? Do końca roku mam możliwość dobrania taniej kanałów PSP w NC+, bo po wczorajszej wizycie w salonie dowiedziałem się nieciekawej rzeczy. Trzecia usługa (internet za 11 zł, z rabatem 48 zł) kończy mi się z początkiem lutego. Początkowo planowałem pokombinować, wysłać wypowiedzenie na internet (nie chcę go przedłużać) i przy okazji przedłużyć tv na niższy pakiet (Familijny Max HD z PSP, Eleven, Cinemaxami i Sportem za 80 zł i wyrzucić jeden z MR, wziąłbym umowę 23/29 i miałbym LM do końca za 90 zł). Jednak dowiedziałem się, że nie można obniżać pakietu (choć kwotowo płaciłbym więcej). Musiałbym do końca umowy płacić 115 zł zamiast 65 zł (przez 4 miesiące), czyli 200 zł więcej. Nie interesuje mnie taka sytuacja, gdyż oglądam coraz mniej i wolałbym sobie powiększyć pakiet w NC+ i zrezygnować z CP. Za 10 zł podniósłby do Comfortu (normalnie jest za 15, ale jest to do zrobienia) i dyszkę wydał na PSP do końca umowy plus multiroom również za 10 zł. Pytanie jest zasadnicze: czy w styczniu/lutym mógłbym zejść z Premium Max w SmartDom 1 do umowy poza SmartDom? 65 zł vs 90 zł. Jest to dla mnie kluczowe, bo od stycznia PSP w NC+ ma być droższe i chciałbym wiedzieć czy Panie w salonie CP ściemniały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam obecnie Premium Max sprzed 2 lat (HBO, Eleven itp w cenie) - zrabatowany Smartdomem na 50% (60 zł miesięcznie) umowa juz na czasie nieokreślonym.

 

Niestety najpewniej beze musial zrezygnowac z usługi uprawniającej (internet) i teraz pytanie co mozna ugrać i w jakiej cenie no i w jakiej kolejności składać wypowiedzenia ? 

 

Chciałbym zachowac to co mam (m in HBO, Eleven + Multiroom), PSP niekoniecznie bo nie jest według mmnie oplacalny wiec wychodzi mi że Familijny + HBO (czy mozna bez HBP GO ??) + Eleven + Multiroom - według cennika dla nowego wychodzi  115 miesiecznie i 2 miesiace za 0 - czy coś innego mozna ugrać jako przedłużenie przy rezygnacji z Internetu czy też wtedy jest sie jak nówka sztuka ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...