Jump to content

Templariusz

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Templariusz

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Witam. W obecnej chwili posiadam Familijny HD + HBO i HBO GO, dekoder Evobox PVR, umowa do 4 grudnia 2020. Chciałbym zejść z pakietem do samego Familijnego HD. Kiedy mogę najwcześniej wysłać wypowiedzenie i za jaką kwotę mogę wynegocjować ten pakiet? Obecnie płacę 60 zł. Dziękuję za odpowiedź.
 2. Witam Obecnie Pakiet Start 19,90 i jako opcja Canal+ 10 kanałów 25, czynsz za dekoder mediabox 5 zł. Umowa do końca 2019. Wypowiedzenie złożone. Zależy mi tylko na pakiecie Start. Wczoraj propozycja 9,90 za Start i zniesienie czynszu za dekoder. Czy jest szansa wymiany deka na Wifibox i np. HBO na jakiś czas lub inne opcje dodatkowe? Dziękuje za odpowiedź.
 3. Dzięki szunaj Tak na marginesie... kojarzę ten nick z forum bet1x2. To Ty? Pozdrawiam
 4. Witam Mam prośbę. Czy ktoś może mi odpowiedzieć jaka różnica w kanałach jest między pakietem familijnym hd a familijnym max hd? Na stronie nie da się tego sprawdzić. Dziękuje i pozdrawiam.
 5. Witam Obecnie posiadam pakiet Familijny HD z HBO, umowa do grudnia 2020. Czy jest możliwość dokupienia w trakcie jej trwania wyższego pakietu bez aneksowania umowy? Dziękuje za odpowiedź.
 6. Witam Ponawiam pytanie bo nie dostałem żadnej odpowiedzi. Obecnie pakiet Start za 19,90, opcja Canal + 25 zł, najem mediabox 5 zł. Umowa do 31.12.2919. Wypowiedzenie złożone. Proszę o pomoc, czy jest możliwość wynegocjowania samego Start za 9,90 i wymianę na wifipremiumbox bez czynszu? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 7. Witam Obecnie pakiet Start za 19,90, opcja Canal + 25 zł, najem mediabox 5 zł. Umowa do 31.12.2919. Wypowiedzenie złożone. Proszę o pomoc, czy jest możliwość wynegocjowania samego Start za 9,90 i wymianę na wifipremiumbox bez czynszu? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 8. teraz Witam Obecnie posiadam pakiet Familijny HD z HBO, dekoder evobox, abonament 50 zł, umowa do grudnia 2020. Chciałbym dobrać do tego multiroom. Czy jest taka możliwość żeby odbyło się to bez przedłużenia umowy? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 9. Witam Obecnie posiadam pakiet Familijny HD z HBO, odbieram CBS Action promocyjnie - tak stwierdził konsultant z BOK. Nie posiadam pakietu FILM. Czy w moim przypadku nie będzie możliwości złożenia wypowiedzenia ze względu na wycofanie tego kanału? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 10. Witam Proszę o radę drodzy forumowicze. Obecnie posiadam Pakiet familijny hd, opcję HBO i dekoder evobox. Do końca umowy zostało 16 miesięcy. Potrzebuję dołożyć do tego multiroom. Rozumiem że pozostaje mi tylko opcja aneksowania umowy i dokupienie tej usługi. Na jakich warunkach jest to realne i jaki wariant byłby dla mnie najkorzystniejszy? Czy jest możliwość żeby dekoder dodatkowy był z nagrywarką? Konsultantka na infolini zaproponowała mi za to co mam + multiroom 40 zł przez 9 miesięcy a później 70 zł przez 20 miesięcy. Z góry dziękuję za pomoc.
 11. A lepszy dekoder ewentualnie jakieś HBO na pół roku jest możliwe? Nie wiem czy to możliwe ale znajomy twierdził ze dostał pakiet Start za 9,90 i HBO na pół roku.
 12. Cześć Pytanie do bardziej ogarniętych w temacie. Obecnie posiadam Pakiet Start za 24,99, C+ 8 kanałów za 25 zł do końca umowy, najem Mediabox 5 zł, eleven w opcji włącz/ wyłącz. Umowa do grudnia 2019 wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Chciałbym utrzymać to co mam , eleven może być włącz wyłącz. Na co mógłbym liczyć przy aneksowaniu. Dziękuje za pomoc.
×
×
 • Create New...