Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Tom96 napisał:

Byłem dzisiaj w salonie i powiedzieli że umowa będzie na czas nieokreślony w tej samej cenie czyli bez podwyżki nie wiem czy to prawda i polecieli tak zrobić zeby jej nie przedłużać tylko zostawić tak jak jest nie wiem jak jest lepiej w tym przypadku ale czasami ludzie tak robią bo nie opłaca się przedłużać

Nie słuchaj ich tylko wysyłaj wypowiedzenie. Mają rację tylko w 1 kwestii - warunki umowy będą takie same ale jeśli podpiszesz ją na 24 miesiące to 6 miesięcy dostaniesz w gratisie czyli zapłącisz za 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@Sorek21 na razie oferty nie są dostępne dla przedluzajacych tylko dla nowych klientów. Aktualnie możesz otrzymać pakiet Familijny za 20 zł lub pakiet Familijny Max HD za 30 zł w umowie 24/3. Dekoder pozostanie bez żadnej opłaty dodatkowej. 

Docelowo to się zmieni, i  w ramach ofert przedłużeniowych będą oferowane wyłącznie nowe pakiety. Tak było, gdy poprzednim razem wprowadzali nowe pakiety, z tą różnicą, że wraz z tymi zmianami dodali też kilkanaście nowych kanałów, a teraz co najwyżej znacząco powiększyli listę kanałów dostępnych promocyjnie, ale to zapewne z uwagi na kończące się umowy z ich nadawcami.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, neo_patryk napisał:

Docelowo to się zmieni, i  w ramach ofert przedłużeniowych będą oferowane wyłącznie nowe pakiety. Tak było, gdy poprzednim razem wprowadzali nowe pakiety, z tą różnicą, że wraz z tymi zmianami dodali też kilkanaście nowych kanałów, a teraz co najwyżej znacząco powiększyli listę kanałów dostępnych promocyjnie, ale to zapewne z uwagi na kończące się umowy z ich nadawcami.  

Nie wierzę że nadawca Kino Polska zgodził się żeby starych klientów wypychac na nową pakietyzacje w której ograniczy się zasieg dostępu do ich kanału nawet za wyższą marżę i to jeszcze będąc w nieelastycznej opcji

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli okaże się, że wraz z wejściem nowych pakietów wraz z ich nowymi cenami do ofert przedłużeniowych dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu, nie będzie już np. 6 darmowych miesięcy przy umowie dwuletniej, tylko będzie jeden miesiąc darmowy albo dwa i do tego jeśli jeszcze skończy się możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy wraz z anulowaniem pozostałych miesięcy dotychczasowej umowy (obecnie umowę w ten sposób można przedłużyć nawet na 6 miesięcy przed jej końcem) to ja, niestety, również będę poważnie rozważał pożegnanie się z Cyfrowym Polsatem i przejście do konkurencyjnej Platformy CANAL+.

Jeśli dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu nastąpią zmiany, o których napisałem wyżej to wówczas dalsze posiadanie umowy z tą platformą stanie się już kompletnie nieopłacalne... :wacko:  :roll:

Już samo wyrzucenie kanałów Filmbox z dotychczasowego "standardowego" pakietu do osobnego pakietu, płatnego dodatkowo 10 zł miesięcznie, jest bardzo nieładnym zagraniem ze strony Cyfrowego Polsatu. :crazy: Ta ostatnia zmiana sprawia, że chcąc zachować dostęp do dotychczas posiadanych kanałów, w moim przypadku abonament wzrośnie właśnie o 10 zł, przy tej samej ilości i tych samych kanałach, które miałem dotychczas.... :roll: A jeśli do tego jeszcze opłata za usługę Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym dla dotychczasowych abonentów "podskoczy" z obecnych 5 zł do 10 zł to będzie to ze strony Cyfrowego Polsatu już naprawdę podłość... :wacko:

 

No, ale poczekamy, zobaczymy. Na razie nie znamy jeszcze konkretów odnośnie warunków dostępu do nowych pakietów dla obecnych klientów Cyfrowego Polsatu.

Liczę na to, że Cyfrowy Polsat zaoferuje jednak coś naprawdę fajnego dla swoich dotychczasowych abonentów w ramach przedłużenia umowy. ;) Jeśli nie to trzeba będzie poważnie pomyśleć o rozstaniu. :(

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nawet najstarsi stażem Abonenci wpadają w czarną rozpacz z powodu jakiś 5 czy 10 pln .... A nie biorą pod uwagę, że średnia pensja w Polsce przekracza 5 000 pln, albo nie śledzą cen np. nowych samochodów, które też mocno zdrożały w ciągu ostatnich kilku lat.

Może jak CP skończy z tą fikcją obrażania się na CP i wysyłania wypowiedzeń na 6 miesięcy przed końcem umowy licząc na nową umowę - to może ceny nie wzrosną ...

?

Na marginesie dodam, że biorąc pod uwagę żenujący poziom większości kanałów, jakie serwują stacje CP czy PC+, to mogliby skasować 3/4 kanałów bez żadnej szkody dla jakości.

?  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 17:35, Max Taadjen napisał:

Widzę, że nawet najstarsi stażem Abonenci wpadają w czarną rozpacz z powodu jakiś 5 czy 10 pln .... A nie biorą pod uwagę, że średnia pensja w Polsce przekracza 5 000 pln,

 

Radzę sprawdzić ile Polaków zarabia te 5 tys.pln.Za te programy które oferuje Polsat nie powinno być żadnej podwyżki.Ta cena i tak jest już za wysoka.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 17:07, Barti napisał:

Jeśli okaże się, że wraz z wejściem nowych pakietów wraz z ich nowymi cenami do ofert przedłużeniowych dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu, nie będzie już np. 6 darmowych miesięcy przy umowie dwuletniej, tylko będzie jeden miesiąc darmowy albo dwa i do tego jeśli jeszcze skończy się możliwość wcześniejszego przedłużenia umowy wraz z anulowaniem pozostałych miesięcy dotychczasowej umowy (obecnie umowę w ten sposób można przedłużyć nawet na 6 miesięcy przed jej końcem) to ja, niestety, również będę poważnie rozważał pożegnanie się z Cyfrowym Polsatem i przejście do konkurencyjnej Platformy CANAL+.

Jeśli dla dotychczasowych abonentów Cyfrowego Polsatu nastąpią zmiany, o których napisałem wyżej to wówczas dalsze posiadanie umowy z tą platformą stanie się już kompletnie nieopłacalne... :wacko:  :roll:

Już samo wyrzucenie kanałów Filmbox z dotychczasowego "standardowego" pakietu do osobnego pakietu, płatnego dodatkowo 10 zł miesięcznie, jest bardzo nieładnym zagraniem ze strony Cyfrowego Polsatu. :crazy: Ta ostatnia zmiana sprawia, że chcąc zachować dostęp do dotychczas posiadanych kanałów, w moim przypadku abonament wzrośnie właśnie o 10 zł, przy tej samej ilości i tych samych kanałach, które miałem dotychczas.... :roll: A jeśli do tego jeszcze opłata za usługę Multiroom z jednym dekoderem dodatkowym dla dotychczasowych abonentów "podskoczy" z obecnych 5 zł do 10 zł to będzie to ze strony Cyfrowego Polsatu już naprawdę podłość... :wacko:

 

No, ale poczekamy, zobaczymy. Na razie nie znamy jeszcze konkretów odnośnie warunków dostępu do nowych pakietów dla obecnych klientów Cyfrowego Polsatu.

Liczę na to, że Cyfrowy Polsat zaoferuje jednak coś naprawdę fajnego dla swoich dotychczasowych abonentów w ramach przedłużenia umowy. ;) Jeśli nie to trzeba będzie poważnie pomyśleć o rozstaniu. :(


Muszę się zgodzić polsat chce się zrównać cenowo z platformą c+ nie mając jednocześnie dobrych praw sportowych na wyłączność byłem w CP chyba 5 lat teraz od pół roku jestem w c+ i fakt jest trochę drożej ale przynajmniej jest co oglądać....obecna oferta sportowa polsatu nie dostępna dla abonenta c+ jest śmieszna a co by nie mówić mając c+ co miesiąc masz minimum 1 lub 2 filmy godne uwagi  Polsat sport mam za darmo w pakiecie ipla mix ale praktycznie go nie oglądam czasem włączę ufc. 

Jedyną przewagą polsatu z perspektywy użytkownika są/były skracane umowy i darmowe miesiące ale podpisując umowę na 24 miesiące tych 6 darmowych to po prostu reklamy hahaha. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inflacja mówisz... ;)

 

ea4188de57b4a0-645-440-0-0-646-441.png

 

 

 

 

Moment na podwyżki jest teraz najgorszy. I słabiutka oferta ciągłych powtórek na kanałach linearnych będzie pierwsza do odstrzału w wielu budżetach domowych na rzecz usług bez zaobowiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czerstwy napisał:

 ile było ukrytych?Typu smarty czy okresy gratisowe?

 

Smarty i gratisowe miesiące to chyba obniżki a nie podwyżki.

?

Czy z PC+ jest jakiś program lojalnościowy jaki ma CP - czyli smart dom :?:

 

 

Poza tym, jak czytam coś takiego :

 

W dniu 11.09.2020 o 17:07, Barti napisał:

abonentów "podskoczy" z obecnych 5 zł do 10 zł to będzie to ze strony Cyfrowego Polsatu już naprawdę podłość...

 

W dniu 11.09.2020 o 17:07, Barti napisał:

Jeśli nie to trzeba będzie poważnie pomyśleć o rozstaniu.

 

2 godziny temu, _Artek_ napisał:

co by nie mówić mając c+ co miesiąc masz minimum 1 lub 2 filmy godne uwag

 

to podchodzę do tego z dużym dystansem, żeby nie użyć słowa "rozbawieniem".  

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie  rozumiesz jakiejś wypowiedzi to się do niej nie odnoś bo sie tylko ośmieszasz. jak dla ciebie Smart z rabatowaniem trzeciej usługi do zera i kolejne osłony z rabatowaniem 10zł to obniżki to gratujule?To samo tyczy sie  gratisów gratiś przy umowie 6 miesięcy a następnie 3 lub jeden.Taka to twoja obniżka ?PC+ nie ma własych usług ale oferuja internet i telefon.Nie wiem czy się opłaci czy nie bo nie sprawdzałem dodatkowo jest promocja z bankiem lub była.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, czerstwy napisał:

Smart z rabatowaniem trzeciej usługi do zera i kolejne osłony z rabatowaniem 10zł to obniżki to gratujule?To samo tyczy sie  gratisów gratiś przy umowie 6 miesięcy a następnie 3 lub jeden.

 

Jeśli sprzedawali od 5 lat chleb po 5 pln za bochenk, i dodawali 4 bułki gratis, a dziś nadal sprzedają ten sam bochenek po 5 pln, ale dodają tylko 1 bułkę gratis - to jest ukryta podwyżka za bochenek :?:

:-D 

Czy to jest zwykła chciwość czy tylko brak logiki, wynikający ze spadku poziomu nauczania od X lat :?:   

:-D

 

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.09.2020 o 17:35, Max Taadjen napisał:

Widzę, że nawet najstarsi stażem Abonenci wpadają w czarną rozpacz z powodu jakiś 5 czy 10 pln .... A nie biorą pod uwagę, że średnia pensja w Polsce przekracza 5 000 pln, albo nie śledzą cen np. nowych samochodów, które też mocno zdrożały w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Dobrze powiedziane: średnia pensja. Ile jest w Polsce osób, które zarabiają takie kwoty? Zdecydowana większość osób pracujących w Polsce nie zarabia nawet połowy z tej kwoty. A to jest jeszcze kwota brutto! Przy kwocie netto to wychodzi jeszcze znacznie mniej. :wacko: Tak naprawdę zdecydowana większość Polaków w swoim kraju otrzymuje zaledwie płacę minimalną. Dane GUS nie oddają rzeczywistości. O tym też należy pamiętać.

Ja jestem zdania takiego, że w obecnej sytuacji gospodarczej spowodowanej pandemią koronawirusa, Cyfrowy Polsat nie powinien decydować się na podwyżki abonamentu, a już na pewno nie takie rzędu 10 złotych, ponieważ sytuacja, w której wiele firm upada, ludzie tracą pracę, a tym samym swoje zarobki, a część z tych, którzy pracują, mają obcinane pensje, z pewnością temu  nie sprzyja i takie podwyżki w obecnej sytuacji mogą tylko sprawić, że efekt będzie odwrotny od zamierzonego. :roll:  Bo bez telewizji albo tylko z jej całkowicie podstawowymi kanałami też da się żyć. :roll:

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

 

Dlatego ja wciąż liczę na to, że Cyfrowy Polsat zaoferuje nam, starym "wyjadaczom" tej platformy naprawdę coś sensownego i do zaakceptowania. ;)  No nic, nadal czekamy na nowe oferty przedłużeniowe. :)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barti napisał:

Dlatego ja wciąż liczę na to, że Cyfrowy Polsat zaoferuje nam, starym "wyjadaczom" tej platformy naprawdę coś sensownego i do zaakceptowania. ;)  No nic, nadal czekamy na nowe oferty przedłużeniowe. :)

Płonne nadzieje, choć oczywiście chciałbym się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...