Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Dr.Hause napisał:

Rozmawiałem z konsultantem z DUK po raz drugi i dowiedziałem się, że oferty przedłużeniowe są tylko na 24 miesiące. Dostałem 3 propozycje przedłużenia umowy: 

[...]

3. Pakiet L 50 zł przez 24 miesiące.

 

Czyli ledwie dychę taniej od ceny nominalnej przy "kagańcu" na 24 miesiące? :crazy: Czy są do tego jakieś pakiety dodatkowe gratis albo z obniżoną ceną?

Czy złożyłeś wypowiedzenie swojej umowy? Ile miesięcy pozostało ci jeszcze do końca dotychczasowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bartolini1379 napisał:

jest też już sporo abonentów co złożyli wypowiedzenie i dziś się dowiedzieli że dostępne są tylko nowe pakiety, teraz nie wiedzą co robić, wystarczy zadzwonić na infolinię i wycofać wypowiedzenie.

Padli ofiarą własnej [beep]ości.

Zresztą, zawsze w rezerwie pozostaje darmowe DVB-T.

 

Godzinę temu, Bartolini1379 napisał:

Ale jest z tego wyjście nic nie robić i przejść na czas nieokreślony z umową i wtedy opłata wyjdzie 15zł za Rodzinny HD,

Rodzinny bez kanałów nadawanych promocyjnie nie jest wart nawet 5 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dr.Hause napisał:

Tak, złożyłem wypowiedzenie i dostałem takie propozycje przedłużenia. Fakt, mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy, więc jeszcze się wytrzymałem. Pakiety dodatkowe są płatne po standardowych cenach.

 

Czy orientujesz się może, czy jakbyś się jednak zdecydował przedłużyć umowę już teraz i tym samym wziąć jeden z tych nowych pakietów to czy te pozostałe 5 miesięcy twojej obecnej umowy zostałyby anulowane i nowa umowa weszłaby ci już od kolejnego twojego okresu rozliczeniowego?

Czy posiadasz też usługę Multiroom? Jeśli tak to z iloma dekoderami dodatkowymi i jaką cenę tej usługi zaproponował ci teraz DUK na przedłużenie umowy w ramach tej nowej oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odbyłem dosyć długo rozmowę z DUK . Pakiety cenowo wyglądają tak jak pisałem każdy o 10 zł niżej przez okres 24 miesięcy.  Natomiast jeśli ktoś chce dostać pakiet wyższy promocyjne  to wygląda to następująco  np. przy pakiecie S  pierwsze 12 miesięcy cena obniżona o 10 zł , wyższy pakiet M dostępny przez 6 miesięcy  a następne 12 miesięcy 20 zł. 

Przy przedłużeniu umowy nic się nie zmienia 5 miesięcy zostaje animowanych i od następnego okresu rozliczeniowego wchodzi w życie nowa umowa natomiast programy są uruchamiane tak jak do tej pory po akceptacji w ciągu kilku godzin. W trakcie trwania umowy można włączyć sobie np. na miesiąc  HBO czy inna opcje dodatkowo na czas nieokreślony  tj . + 5zł do ceny którą widnieje w konfiguracji .Nie mam mulitiroom nie wiem jak tam wygląda ta sytuacja.

Edytowane przez Dr.Hause
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dr.Hause napisał:

W trakcie trwania umowy można włączyć sobie np. na miesiąc  HBO czy inna opcje dodatkowo na czas nieokreślony  tj . + 5zł do ceny którą widnieje w konfiguracji .Nie mam mulitiroom nie wiem jak tam wygląda ta sytuacja.

Pakiet HBO najbardziej mnie interesuje. Czyli nie będzie "odkodowania" wszystkich pakietów na pół roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi to że nadawcy kanałów filmowych zgodzili się na tak niekorzystną pakietyzację - dla Kino Polska, CC, FOX czy AXN to może być za paręnaście miesięcy dramat oglądalnościowy ze względu na utratę zasięgu bo dla tych kanałów nikt przy zdrowych zmysłach nie wybierz pakietu za 60 zł. Będą za to pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wzrośnie oglądalność Polsat Sport News. Obecnie można zauważyć, że jak mają trzy anteny do wyboru to ligę holenderską pokazują właśnie na PSN, bo jest w droższym pakiecie. Niby takie  nic ale napewno irytowało to abonentów najtańszych pakietów. Nowy układ likwiduje ten problem, bo wszystkie podstawowe kanały Polsatu są teraz razem.

 

Generalnie nie rozumiem tego oburzenia nową ofertą.Przecież sooro kanałów z Rodzinnnego jak np TVP Seriale miało gwiazdkę - dostępny promocyjnie, nie wchodzi w skład pakietu...

Edytowane przez Sorek21
Dodano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi na jakiej zasadzie przyznawane będą teraz rabaty Smart Dom 4.... do tej pory przy przedłużeniu podstawą uzyskania promocji na moje 3 nr telefonu w Plus było przedłużenie cyrografu z CP z minimalną kwotą zobowiązania nie niższą niż poprzednia umowa. W moim przypadku jest to kwota za TV 80zł +5 zł za dekoder....

 

Patrząc na nową pakietyzację i potrzeby rodziny w zupełności wystarczy mi pakiet M (jak rozumiem uzyskam 10 zł rabatu) i dostępny będzie w cenie 20zł. Dodatkowo chętnie dobiorę na cały okres umowy Eleven, Polsat Sport Premium i HBO - wychodzi łącznie 70zł.... (o ile tak się da, no chyba że na zasadzie elastyczności)

Dla mnie jest to nawet oferta korzystna.... ale co ze SmartDom na innych usługach ?

Okazać się może, że będzie trzeba szukać innych rozwiązań dla telefonii komórkowej i od nowa przemyśleć źródło TV dla gospodarstwa domowego. a przez 10 lat CP wydawał się być optymalnym wyborem, a przy darmowych miesiacach o ponad 20 umowach bardzo tanim.  

 

PS Gdzie te czasy i słynne hasło: "drugi produkt za połówkę, a trzeci za złotówkę" ? 

Edytowane przez wojtek509
błąd w pakiecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Sorek21 napisał:

Napewno wzrośnie oglądalność Polsat Sport News. Obecnie można zauważyć, że jak mają trzy anteny do wyboru to ligę holenderską pokazują właśnie na PSN, bo jest w droższym pakiecie. Niby takie  nic ale napewno irytowało to abonentów najtańszych pakietów. Nowy układ likwiduje ten problem, bo wszystkie podstawowe kanały Polsatu są teraz razem.

 

Generalnie nie rozumiem tego oburzenia nową ofertą.Przecież sooro kanałów z Rodzinnnego jak np TVP Seriale miało gwiazdkę - dostępny promocyjnie, nie wchodzi w skład pakietu...

 

No i co z tego że miało gwiazdkę - nie przypominam sobie żeby jakikolwiek kanał udostępniany promocyjnie w niższym pakiecie został kiedykolwiek z niego wyrzucony

To dla picu tworzono. Oburzenie wynika z tego, że już nie ma ofert Familijny za 20 zł czy Familijny Max za 30 zł m-cznie. Teraz trzeba wywalić min. 50 zł m-cznie.

Zyskali zwolennicy pakietów premium, które można dobierać w rozsądnych cenach do najniższych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zależy jedynie na Eleven i PSP. Wszystko inne mogą wyłączyć.

Przy ew. ofercie przedłużeniowej  24m z obniżką na 12m /10zł za Pakiet S to wychodzi następująco:

Pakiet S po 15zł /msc (10zł 12m i 20zł 12m) + 20zł PSP i 10zł Eleven + 5zł myto za Evobox = 50zł

Mam RodzinnyHD z PSP i Eleven za 65zł.

Jest mniej kanałów na których w ogóle mi nie zależy, a taniej o 15zł.

Martwi mnie jedynie zapis o PSP, że są 2 kanały. To są rozumiem 2 podstawowe PSP1 i PSP2, a na mecze LM włączają resztę (4 dodatkowe PSP) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Specjalista Cyfrowy Polsat napisał:

Pakiet Polsat Sport Premium również zawiera 4 kanały PPV, który uruchomiane są na czas meczów. Jeśli jesteś zainteresowany przedłużeniem, napisz do mnie wiadomość prywatną. 

 

Użytkownik Specjalista Cyfrowy Polsat nie może otrzymywać wiadomości.

Jak mam się skontaktować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Oj obawiam się, że wraz z nową ofertą stopnieje im baza Abonentów. Teraz czekać tylko na jakąś dobra ofertę PC+ na Black Friday i nikt się nie będzie długo zastanawiał.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Tak sobie Was czytam, aż 5 stron wstecz i czegoś nie rozumiem - uściślijmy więc:

 

1) Po wprowadzeniu nowych pakietów nie ma już darmowych miesięcy! przy przedłużaniu umów, tak?

2) Nie ma również 12 i 15 miesięcznych umów, jest tylko aneks 24 miesięczny, tak?

3) Jest za to kwotowy rabat na abonament przez ,,x" miesięcy, tak?

 

Dzięki za odpowiedź.

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia fragmentu postu. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...