Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o ocenę oferty.

Umowa już mi się skończyła i właśnie jestem po rozmowie z konsultantką. Obecnie za Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD i dekoder Evobox PVR płacę 65 PLN. 

Dostałem ofertę na ten sam pakiet plus dodatkowo HBO za 60 PLN przez 9 m-cy, później po wyłączeniu + Sport HD + Film HD + Cinemax HD płaciłbym 75 PLN. Umowa na 29 m-cy i płatne od początku umowy (żadnych darmowych m-cy).

Jak to oceniacie? Można wyciągnąć więcej po wysłaniu wypowiedzenia?

Może jest opcja dobrania do niższego pakietu (Familijny HD) pakietu Edukacja i HBO? Generalnie zależy mi na programach z pakietu Edukacja + TVN Turbo + HBO. Pakiet Rozrywka był by miłym dodatkiem. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Graafi

Oferta ta, moim zdaniem, jest absolutnie nie do przyjęcia! :shock:

Tak, jak Ci wyżej radzi @stan69, napisz wypowiedzenie swojej umowy w ICOK lub złóż je w APS-ie Cyfrowego Polsatu.

Po złożeniu wypowiedzenia umowy z pewnością otrzymasz znacznie lepszą ofertę z Działu Utrzymania Klienta i na pewno też z darmowymi miesiącami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Na początku, dzięki wszystkim za pomoc, bo dzięki Wam wiem czego oczekiwać i co da radę wynegocjować z drugiej strony, co by było gdyby nie to forum? Doceniam i dziękuję.

Wracając do tematu, dziś udało się przedłużyć umowę, drugi telefon z DUK i takie warunki:

Pakiet Familijny Max HD

Pakiet Ekstraklasa

PSP

Eleven

Sport HD

Film HD

Cinemax

Multiroom

i do tego jakieś kolekcje VOD i HBO do 15 sierpnia gratis

75 zł/mies. Umowa na 24 mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przekazał mi konsultant, to mogę płacić 75zł. co miesiąc lub 6 miesięcy za free i potem 100zł. Tak, czy siak, wychodzi 1800 zł.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, kuku83 napisał:

Z tego co przekazał mi konsultant, to mogę płacić 75zł. co miesiąc lub 6 miesięcy za free i potem 100zł. Tak, czy siak, wychodzi 1800 zł.

Jak weźmiesz 6 darmowych to przez pół roku nie zapłacisz nic, potem po stówie, ale jeśli na 6 przed końcem wypowiesz więc defakto z tej umowy zapłacisz 1200- jeśli weźmiesz bez darmowych z terminowym wypowiedzeniem to 75x18=1350 rób jak uważasz, ale matematyka nie kłamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

Rodzinny HD + Cinemax + Eleven + PSP w umowie 24/12 (z promocji Gra Liga) za 60 zł / mies. Umowa do 21.12.2020 - ICOK pokazuje teraz 6 miesięcy do końca umowy.

 

Chcę przejść na Rodzinny HD za 5 zł lub Familijny za 20 zł (jeszcze nie zdecydowałem) w umowie 24 mies. Wypowiedzenie złożę na dniach. Kiedy mogę liczyć na wspomniane oferty ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...