Jump to content

Maciej Loret

Users
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Maciej Loret

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

208 profile views
 1. Witam, OK, dziękuję za odpowiedzi. Ile kosztują poszczególne kanały, które musiałbym dobrać? Jeśli np. po 10PLN/FilmHD oraz CinemaxHD (rozumiem, że wszystkie odmiany są łącznie za 10PLN?), to potrzebuję i tak dobrać coś jeszcze najchętniej filmowego. Nie wiem jakieś HBO? Coś z kanałów edukacyjnych? Ewentualnie coś pozasportowego?
 2. Witam, dziękuję za odpowiedź. Czyli koszty to 49 jednorazowo, potem 75PLN (70 za kanały + 5 za MR) w wersji 24/4, zgadza się? Ile miesięcy przed końcem 24/4 mogę złożyć wypowiedzenie? 7 czy 4? A po 24/4 mogę przejść na: a) 12/3 i nie płacić za Evobox PVR oraz 5PLN za MR? b) lub np. na Familijny Max HD w wersji 24/3 za 35PLN (30 kanały + 5 MR)? I ostatnie pytanie - jakie kanały można dobrać do Familijnego Max HD, żeby wyszło te 70zł? Raczej interesują mnie filmy...
 3. Witam, mogę już złożyć wypowiedzenie po 15/3 - Familijny HD 40zł + MR 10zł + Evobox PVR 10zł. Jak rozumiem mogę zostać przy tym z umową 12/3 za tę samą cenę? A gdybym chciał się pozbyć opłat za MR i Evoboxa, to muszę podpisać aneks 24/6? Co i za ile musiałbym wówczas dobrać do Familijnego Max HD ?
 4. Witam, wypowiedzenie złożone przez iCOK, dostałem info z CP, że przekazano do odpowiedniego działu. Czy któryś z obecnych na Forum konsultantów chciałby przedstawić mi oferty?
 5. Witam, to niestety odpada, bo nagrywanie to najważniejsza rzecz w dekoderze. Pozostaje przedłużyć umowę na 15/3 lub zastanowić się nad Familijnym Max HD 24/3 za 30+10 czynsz+10MR=50zł.
 6. To trochę lipa, bo chyba nic nowszego od mojego Evoboxa nie ma (wersja HD odpada brak nagrywania)?
 7. Dekodery już mam. Czy aktywację płacę nawet jeśli nie chcę ich wymieniać? Opłata aktywacyjna dotyczy tylko dekodera głównego czy dodatkowego również? A jeśli płacę nawet gdy nie chcę wymieniać, to może warto wymienić choćby dekoder główny (mam starego Evoboxa)?
 8. Witam, czyli minimum zobowiązania aby pozbyć się czynszu za dekoder to 80zł, tak? Co wchodzi w tę kwotę (tzn. jaki pakiet, MR, itd.)?
 9. Witam, nie muszę osiągnąć 80zł. Raczej chodziło mi o jak najniższe zobowiązanie na jak najkrótszy czas ale tak by się pozbyć czynszu za dekoder.
 10. Witam, OK, dziękuję za informacje. A co z resztą pytań?
 11. Witam, obecny aneks, to 12/3 zawarty 22.01.2019 - Familijny HD za 40zł+10zł Evobox + 10zł MR=60zł. Ile przed końcem Umowy mogę złożyć wypowiedzenie 6mies. czy 3mies.? Czy dobrze zrozumiałem ostatnie posty, że żeby pozbyć się czynszu za Evoboxa, to minimalne zobowiązanie w kolejnym aneksie musi wynosić 70zł? Jeśli tak, to co jest w tej kwocie? Np. MR? Jaki pakiet może wówczas wchodzić w grę - interesują mnie raczej kanały filmowe niż dziecięce lub sportowe... Rozumiem, że w grę wchodzi również Familijny MaxHD na 24/3 za 30zł +czynsz + MR =50zł?
×
×
 • Create New...