Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli obecnie mam Familijny HD + multiroom i teraz chciałbym przejść na

Familiny Max HD + Film HD + Sport HD+ Cinemax HD + Eleven Sports HD + Polsat Sport Premium

lub Premium Max HD.

wraz z wymianą dekodera głównego na evobox to na jaką długość umowy mogę liczyć i ile miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kogoś to zainteresuje:

 

Przedłużałem umowę 24 maja 2018r. na pakiet Familijny Max HD, FilmHD, Sport HD, Cinemax za 50zł (55zł z nagrywarką) w opcji 24/3.

 

Dziś przedłużyłem umowę na 36 miesięcy, otrzymałem 3 miesiące gratis, a potem 70zł (75zł z nagrywarką)

 

Dowód:

 

https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/UrSNc2leM5Bu~0BZx0velRBS00OAJS

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do tego, że technicy sami będą oglądać tą ligę mistrzów w jakości Super HD, bo abonenci pokażą CP środkowy palec. :lol2:

 

Nie wiem jak wy, ale ja nie zrozumiałem ich oferty! :rofl:

Też nie rozumiem- zwłaszcza wobec tych co mają Premium Max- skoro :censored: max a nie chcieli nam dać tego darmo choć takie były zapowiedzi konsulów to mogliby choć ustawić nas jako aneks z dopłatą bez zmiany pozostałej części umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o Polsat Sport Premium, majac aktualnie Max, sport, film, eleven, cinemax i 3x MR za 85zl i umowe 15/3. Akurat 8 lipca koncza mi sie darmowe 3 miesiace nowej umowy i Pani w najlepszym wypadku zaproponowala mi umowe na 36 miesiecy (chodz po tonie glosu i sposobie negocjacji mam wrazenie ze jest mozliwosc krotszej umowy ale byc moze poki co jeszcze musza isc droga tych dluzszych umow) w tym dodatkowo 3 miesiace gratis (co u mnie wynosi w sumie 6 miechow gratis) przez kolejne 6 miesiecy 70zl, wiec w sumie o 15 zl mniej niz obecnie bede mial do placenia no i reszta umowy za 95zl. Nie wyglada to az tak tragicznie, odrzucilem bo mam wrazenie ze juz niedlugo a raczej na bank po fazie grupowej bedzie mozna brac krotsze umowy w tych samych cenach. Jakby dala teraz na 24 miechy z tymi samymi warunkami to bym klepnal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też po pierwszym szoku jaki na mnie spadł (tydzień temu ruszyła nowa 12/3 umowa :/ ) dochodzę do wniosku że spokojnie spożytkuję 3 darmowe miesiące, zapłacę 1-2 abonamenty i puszczę wypowiedzenie, to już będzie listopad a nawet prawie grudzień, nie miałem LM i żyłem więc pożyję jeszcze trochę, myślę że CP wywaliło takie [beep]skie warunki dla stałych abonentów by mieć z czego schodzić w promocjach jakie niewątpliwie z czasem się pojawią przy przedłużaniu umowy.

Jestem w stanie zapłacić nawet i 110 tylko w pakiecie muszą być też Eleveny ale kur :censored: o na ekranie mnie nie wzrusza i jest mi zupełnie zbędne- czekoladę lubię mieć na języku a nie za szybą i jeszcze za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedź. To kiedy mozna złożyć wypowiedzenie bez narazania sie na kary umowne? Sek w tym, ze na rozmowy telefoniczne nie mam czasu, a do tego lubię wiedzieć jakie mam możliwości manewru zanim zaczne rozmawiac

Wypowiedzenie można złożyć nawet w dniu zawarcia umowy! Ważny jest termin wypowiedzenia - z końcem okresu podstawowego umowy - wtedy żadna kara umowna nie wchodzi w grę. Pisanie, że wcześniejsze złożenie wypowiedzenia grozi jakąś karą to delikatnie mówiąc mijanie się z prawdą... :wink:

Edytowane przez ianus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na Max HD + Film HD + Cinemax + Sport kończy się w październiku. Obecna była przedłużona po wypowiedzeniu 12msc/3msc free.

Zaczęły się telefony z Polsatu. Domyślam się, że pewnie już dzwonią, żeby zachęcić do pozostania.

 

Właściwie to chciałbym zostać, ale mieć sensowne warunki, możliwie krótką umowę i wymienić dekoder Mini HD 2000 na nowocześniejszy.

 

Jak to obecnie wygląda? Co mogę uzyskać na wypowiedzeniu? (LM mnie nie interesuje)

Edytowane przez shocco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana dekodera HD na HD przy przedłużeniu umowy mija się z celem. Tracisz 2 miesiące gratis i płacisz ponownie aktywacje, a dekoder HD na HD można wymienić bezpłatnie w APS-ie. 

Bez wymiany dekodera dostaniesz krótkie umowy 12/3 (tylko po złożeniu wypowiedzenia) i 15/3 poprzez DUK. Cena pakietu bez zmian.

PVR Evobox dostaniesz przy umowie 15/1, aktywacja 49zł, miesięczny czynsz 5zł. Cena pakietu bez zmian.

 

PS. O każdym modelu dekodera masz w tym dziale temat i tam szukaj o nich informacji. Nie w temacie o ofertach. Tak samo jest temat o bezpłatnej, serwisowej wymianie sprzętu.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem: 

 

 

Wymiana dekodera HD na HD przy przedłużeniu umowy mija się z celem. (...)

 

Jeśli chcesz PVR Evobox, to możesz go dostać tylko przedłużając umowę. W tym wypadku 15/1, bo chcesz krótką umowę.

 

12/3 nadal jest naprzemiennie z 15/3 i tu bije się w pierś, bo nie wiedzieć dlaczego "zakodowałem" sobie, że masz teraz umowę 15/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok prawie wszystko jasne.

Prawie, bo wspominasz tylko o tym evoboxie.

A przecież z pvr jest jeszcze HD 7000. Jest udostępniany na tych samych zasadach?

Ok prawie wszystko jasne.

Prawie, bo wspominasz tylko o tym evoboxie.

A przecież z pvr jest jeszcze HD 7000. Jest udostępniany na tych samych zasadach?

Dekoder PVR 7000 nie jest dostępny w DUK od 26.02.18r i na razie go nie będzie. Uprzedzenie pytanie Sagem ESI-88 też nie jest dostępny od 30. 04.18r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem zapytam, mam świeżą ofertę na Premium MAX za 100 zł, 6 miesięcy za darmo,rozpiskę widziałem, ale moje pytanie, bo przez 6 miesięcy mam też pakiet VOD, a on jest dopełnieniem do oferty z APS Premium MAX Plus? to czy jeśli zostawię sobie te pakiety VOD, to czy również będę miał dostęp do Sport Premium? jeśli coś mylę to proszę o poprawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...