Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zważywszy odmienne traktowanie klientów przez dostawcę, którzy złożyli wypowiedzenia - może by założyć oddzielny temat dla takich?

Gdybolenie w tym temacie jest bez sensu - moim zdaniem. Efektywniej by to działało gdyby pisać w innym wątku co wydarliśmy z gardła oprawcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września, dotąd: Comfort+, opcje dodatkowe: Multi+EXTRA+ Premium Sport &Film, Pace za 5x0 + 11x79 zł., czyli około 54 zł średnio.

 

Sami z siebie zadzwonili i takie propozycje:

- to samo jak wyżej (8xC+) - 79 zl - odrzucona

- potem chyba to samo ale 6x C+ - 74 zl (albo 69 - nie jestem pewien) - odrzuciłem

- na koniec sam Comfort+ i 6xC+ - 64 zł - tez podziękowałem.

 

Potem dzwoni ktoś inny i znowu ta sama śpiewka od początku jakby nie było poprzedniej rozmowy, tylko ze już spuściłem na drzewo po pierwszej ofercie i więcej nie chciałem słuchać.

 

Argument z d**y podają - bo moja ostatnia faktura jest na 79 zł ...ciekawe ze na poprzedniej umowie ostatnią fakturę miałem na to samo na 49 zł...ot tak manipulują robiąc sobie pole pod kolejne przedłużenie kontraktu i podniesienie ceny.

 

Filmy oglądam niemal jak VOD na KODI podpiętym pod TV , sportu też tam jest pełno na różnych pluginach więc chyba pora przyszła na rozwód z Cyferką po 8 latach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^^

Też mam zamiar tak zrobić. Tłumaczą się, że system nie pozwala na lepsze oferty. Na co odparłem, żeby porozmawiał z przełożonym i dał lepsze warunki. Okazuje się, że nie ma przełożonego :)

To ciekawe, bo podczas przedłużania ostatniej umowy co chwilę konsultował się z kimś "wyżej" czy może dać czy nie.

Mój target to max 60zł za Extra+ z 8 C+ albo bez C+ ale z pakietem NOC (lub redlight) oraz H1, H2 + Adventure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Telefon umowa do końca Lipca wypowiedzenie poszło. Extra Plus 6 C+ Plus HBO 6 miesięcy Cinemax 6 miesięcy za 69,90zł umowa 12 miesięcy. Albo Extra 6 C+ bez HBO Plus Cinemax 12 miesięcy plus jakiś kanał dla dorosłych za 69zł.

 

Po godzinie Telefon Start + plus 6 C+ Plus HBO na 12 miesięcy umowa 12 miesięcy cena 69 złotych powiedział mi w miarę konkretny gość że hbo na cały okres tylko z pakietem start reszta tylko 6 miesięcy.

 

Tak to wygląda czekamy dalej....niech dzwonią :)

 

Ale widzę ze pakiet start + to jakaś kpina beż żadnych animal ani discovery i bez większości kanałów także oferta nie będę cytował do czego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo Extra+, 6 C+ , 3x HBO na 6 m. Umowa na 15 m, łamaniec za 53,26.

Umowa do konca lipca, wypowiedzenie wyslane.

Oferta którą poki co zaakaceptowalem (nie potwierdzilem w mailu) Extra +, 6 m 3x HBO, 6 m History HD. Umowa na 15 m, stala cena 44,90. (Po wielu telefononach - kumata konsultankta w koncu przyznala ze do konca sierpnia mie ma co liczyc na lepsza oferte tylko czekac na promocje w święta i ewentualnie dobrac 6x C+ w dobrej cenie)

Inne oferty to co wyzej z 6x C+ za 69,90 lub 8x C+ za 79,90.

Jak nie przekonam rodzinki do rezygnacji to bedzie to co wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same czarne żarty z ich strony

Extra+ 6Canal+ HBO/6m - 69,90zł na 12 miesięcy

Extra+ 8Canal+ HBO/6m - 79,90zł na 12 miesięcy.

 

Ja już podjąłem decyzje o [beep] gdzie [beep] rośnie.

Może docenię ofert NC+ po przygodzie z CP.

Taniej za to nie bedzie, to juz najnizszy próg.

Docenisz nc+, bedzie Ci brakowac kilku kanalow z Extra+ i czasami Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Których kanałów może brakować z Extra+ ?

Canal+ jako kanał czy mówisz o pakiecie ?

Kanał Canal+ oglądałem tylko jak leciały na nim mecze LM i tego mi najbardziej będzie brakowało.

Natomiast ból tyłka po rżnięciu boli bardziej więc nie dam się ryrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same czarne żarty z ich strony

Extra+ 6Canal+ HBO/6m - 69,90zł na 12 miesięcy

Extra+ 8Canal+ HBO/6m - 79,90zł na 12 miesięcy.

 

Ja już podjąłem decyzje o [beep] gdzie [beep] rośnie.

Może docenię ofert NC+ po przygodzie z CP.

Taniej za to nie bedzie, to juz najnizszy próg.

Docenisz nc+, bedzie Ci brakowac kilku kanalow z Extra+ i czasami Canal+.

 

brakować mi bedzię, co najwyżej dekodera z nagrywarka - ale za 300 zł juz znalazlem nboxy.

 

Przy oddawaniu dekodera, robicie zdjecia przy gazecie w dalszym ciagu? jak to w poprzednich latach sie pisalo tutaj na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon z numeru warszawskiego, oferta standardowa 69,90 zł extra z 6xc+ - odrzucona. Konsultant mówił to co i innym, czyli nowy właściciel, nieopłacalna dla nich oferta i nie będą dopłacać. Z tego co czytam tu i na forum ncplus, taką ofertę proponują wszystkim, bez względu czy złożyło się wypowiedzenie umowy czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon z numeru warszawskiego, oferta standardowa 69,90 zł extra z 6xc+ - odrzucona. Konsultant mówił to co i innym, czyli nowy właściciel, nieopłacalna dla nich oferta i nie będą dopłacać. Z tego co czytam tu i na forum ncplus, taką ofertę proponują wszystkim, bez względu czy złożyło się wypowiedzenie umowy czy też nie.

 

Oni takie historie opowiadają żeby tylko sprzedać. Kto pracował w handlu to wie co się nie robi żeby złapać klienta.

Mnie kończy się umowa we wrześniu ale dzwonią już od początku lipca i ciągle takie same oferty czyli to co tu wyżej opisane.

Ostatnio nie przyjąłem oferty i stwierdziłem, że mam czas i poczekam do września na co miła Pani odpowiedziała, że nie zadzwonią do mnie we wrześniu bo.... teraz dzwonią do klientów którym kończy się umowa we wrześniu więc we wrześniu nie będą mieli czasu do mnie zadzwonić jako że będą obdzwaniać klientów

z grudnia :D Z jednej strony takie historie są śmieszne, a patrząc z drugiej strony mają nas chyba za istoty pozbawione inteligencji.

Jednak jest z pewnością rzesza ludzi, którzy "łykną" takie zagrywki. Na to liczy NC+, żeby złapać jak najwięcej takich nieświadomych klientów.

Choć jak czytam forum to i świadomi przed czasem biorą co dają trochę nam tym szkodząc.

Nie ma co też wieszać psów na konsultantach za takie oferty. Oni tylko sprzedają to co im nakażą Ci wyżej. Tyle w temacie.

Ja czekam na moją obecną ofertę tj, EXTRA z C+ za 59zł. Będzie to będzie, nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolejny telefon z numeru warszawskiego, oferta standardowa 69,90 zł extra z 6xc+ - odrzucona. Konsultant mówił to co i innym, czyli nowy właściciel, nieopłacalna dla nich oferta i nie będą dopłacać. Z tego co czytam tu i na forum ncplus, taką ofertę proponują wszystkim, bez względu czy złożyło się wypowiedzenie umowy czy też nie.

 

Oni takie historie opowiadają żeby tylko sprzedać., a patrząc z drugiej strony mają nas chyba za istoty pozbawione inteligencji.

Jednak jest z pewnością rzesza ludzi, którzy "łykną" takie zagrywki. Na to liczy NC+, żeby złapać jak najwięcej takich nieświadomych klientów.

.

 

Ale skoro odbieram telefon i mówię chcę zwykły prosty Comfort lub start skoro Canal i HBO nie ma korzystnego łamańca a konsul mówi mi ze specjalna cena dla mnie to 39 ,90 czyli ze strony dla kazdego ja mówię ze nie dziekuję to skonsultuje z szefem i za minutę mówi mi 34,90 to kto tu z kogo idiotę robi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Kolejny telefon w sprawie przedłużenia (wypowiedzenie wysłane) i tak:

Pakiet Comfort + 6xCanal+ 64zł

Pakiet Extra + bez Canal+ 44zł lub 54 nie pamiętam bo konsul trochę mnie zakręcił, ale obyci w temacie będą wiedzieć w jakiej cenie to proponują.

Oferty nie przyjętę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze szykuje sie jakies kilka kanalow w HD, oprocz tych co wiadomo ze beda, i temu takie ceny sobie spiewaja :roll:

Tylko wtedy moglby byc jakis komunikat od nc+ ze bedzie zmiana w pakietach, bo jakies kanaly dojda w HD, ktore np. teraz sa w SD, lub calkiem nowe, ktore beda zasilac pakiety. Wtedy, inaczej bysmy na to patrzyli. A tak to nikt nie wie co nimi kieruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dłuższą metę z takimi ofertami długo nie pociągną.Nowych abo nie przybywa bo tam to już kompletny dramat z ofertami a starzy nie będą przedłużać po wyższych cenach.Nie wiem na co liczą.Im mniej abonentów tym wyższe koszty bo nadawanie kanałów kosztuje tyle samo niezależnie ile osób odbiera.Wyższe koszty->niższy przychód i kółko się zamyka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry+ to ten najnizszy, ale i Start+ z 8-ma C+, to chyba nikt tego nie ma tu.

 

Mi proponowali: Start + 8C+ za 64,90.

 

Mam słynnego łamańca za 53,26 i wysłane wypowiedzenie.

 

Niemożliwe za tą cenę to co niektórzy maja tutaj comfort extra 8c+ z HBO i nawet MR.

 

Ja nawet spojrzałem na własną ofertę i porównałem do Polsatu by nie dublować kanałów .Jednak ciężka sprawa kanał Nsport w Comforcie i to samo Trace Urban.Te kanały nie są warte tego pakietu.Usuwając 1 pakiet + dodatkowo płatne 2 cena spada mi 23zeta. Wtedy w Smartdomie pakiecik z brakującymi kanałami tymi co ma NC+ i jest można powiedzieć komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...