Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Dzisiaj po prawie 2 miesięcznej walce odpuściłem i zaakceptowałem następujące warunki:

-Extra+

-6xCanal+

-Cinemax

-History HD

-PVR Pace+Sagemcomm

-multiroom (2 karty)

to co powyżej na 12 miesięcy-łącznie z Cinemaxami i History-za 69zł.Być może oferty w najbliższym czasie ulegną poprawie,ale moja umowa kończyła się w lipcu i z lektury kilkudziesięciu stron wstecz doszedłem do wniosku,że obecnie na więcej nie mogę liczyć,więc się zgodziłem...jeszcze tylko czekam na maila z potwierdzeniem warunków.

To akurat wygląda na całkiem dobrą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra+, 8xC+, Pace PVR za 53,26 w łamańcu 5x0 10x79,90 Umowa do końca sierpnia. Złożone wypowiedzenie.

 

Dzwonią prawie codziennie. Na razie tylko raz odebrałem z ciekawości.

Oferta z wczoraj: Extra+, 8xC+, Pace PVR za 79,90 zł - odrzucona

 

Pytanie: Czy można jeszcze jakoś załatwić sobie drugą kartę cameleon? Np. dobrać w APSie albo przy przedłużaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie: Extra+, 8xC+, Pace PVR za 53,26 w łamańcu 5x0 10x79,90 Umowa do końca sierpnia. Złożone wypowiedzenie.

 

Dzwonią prawie codziennie. Na razie tylko raz odebrałem z ciekawości.

Oferta z wczoraj: Extra+, 8xC+, Pace PVR za 79,90 zł - odrzucona

 

Pytanie: Czy można jeszcze jakoś załatwić sobie drugą kartę cameleon? Np. dobrać w APSie albo przy przedłużaniu umowy?

 

też by mnie ta druga karta interesowała, bo mam takie warunki w budynku ze zrobienie multiroomu po wifi nie da rady, ani kablem - za dużo kombinacji.

- wtedy bym zgodził się na wyższe abo niz teraz , ale obawiam się że nie dają już kart - nie chcieli mi tego dać już w zeszłym roku w czerwcu przy przedłużaniu umowy, ale spróbuję pociągnąć temat przy najbliższym telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już staje się naprawdę meczące, codziennie odbieram po 3-4 telefony (mam 2 umowy), codziennie ta sama gadka czyli 69,90 za Extra+ i 6xC (obecnie łamaniec za 53 zł).

W ciagu ostatnich 2 tygodni odebrałem 15 telefonów, tym całym [beep]em musi zarządzać jakiś [beep], bo inaczej tego nazwać nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem listę kanałów extra i Comfort i prawie niczym się nie różnią. Jak dostane 24,9 za Comfort to zostanę, Ale tylko tyle więcej nie zarobią również"w imię zasad..." Nie dajcie się omamić aaa zostanę jednak za 70zł nie dajcie zarobić tym.... Lepiej Nie będę kończył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło, kolega musi udowadniać ze dostał ofertę na która miesiąc temu wszyscy pluli. I tak to właśnie wprowadza się podwyżki, podręcznikowe działanie nc+ :) Ja tam wiem ze taka oferta jest tylko trzeba dobrze trafić z konsulem. Do tego Multiroom w cenie i zostane nawet na dwa lata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Panowie jak mogę dodać załącznik na tym forum?Chcę dać zrzut ekranu z oferty extra i 6 C+ za 59.90

 

Wrzuć go np: http://postimage.org/

Potem pisząc posta wklej linka do niego lub ................ cała filozofia 8)

 

Tak to wygląda w praktyce 8)

 

image.jpg

 

Myślę że jakoś ci pomogłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czemu nikt mi nie wierzy. To czysty golas czyli Extra i 6C+ za 59,90 zł bez zapychaczy HBO itp. i bez multiroomu. Dekoder mam ADB 5800 biały także to minimum jakiego mi potrzeba to i cena jest ok. Tak jak pisałem konsultantka chciała mi dać to 69.90 zł, ale odmówiłem i powiedziałem że za 59,90 zł przedłużę umowę i się udało.

 

Dzięki za zainteresowanie Kingofsouth piszesz i cała filozofia :shock: Dla mnie to jest nie do ogarnięcia znam się na naprawach samochodów ale na kompach to zero :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem czemu nikt mi nie wierzy. To czysty golas czyli Extra i 6C+ za 59,90 zł bez zapychaczy HBO itp. i bez multiroomu. Dekoder mam ADB 5800 biały także to minimum jakiego mi potrzeba to i cena jest ok. Tak jak pisałem konsultantka chciała mi dać to 69.90 zł, ale odmówiłem i powiedziałem że za 59,90 zł przedłużę umowę i się udało.

 

Dzięki za zainteresowanie Kingofsouth piszesz i cała filozofia :shock: Dla mnie to jest nie do ogarnięcia znam się na naprawach samochodów ale na kompach to zero :lol2:

 

Ja, ci wierzę :>

 

użyj "narzędzi wycinania"

 

http://windows.microsoft.com/pl-pl/wind ... =windows-8

 

a następnie użyj np: http://pokazywarka.pl/ by wrzucić zdjęcie i adres wklej na forum tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzwonia do mnie z ofertą z nc+(mam jeszcze dwie stare karty cameleon), mianowicie:Extra+ 8xCanal+HBO +Cinemax na 6 miesiecy(umowa na 24 miesiecy) za 100zl co obecnie można ugrać i za jaka cene?

Nie zejdziesz niżej za wszystkie c+, extra, HBO niż 99.90. Chyba że w tej cenie jakieś dodatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...