Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zejdziesz niżej za wszystkie c+, extra, HBO niż 99.90. Chyba że w tej cenie jakieś dodatki.

Serio?Chciałem tyle co miałem obecnie czyli za ten pakiet co wyżej +cinemax na całą umowe za 90zl i z tego co pamiętam nie była to najlepsza możliwa oferta bo nie chciało mi sie dalej negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie mam to co niżej za 69zł. Umowa do końca miesiąca. Wypowiedzenie wysłane. Bombardują mnie telefonami.

Proponują to samo co mam (umowa 12mcy) ale HBO tylko na 6 miesięcy.

Zgadzać się? Idzie wynegocjować coś lepiej?

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

HBO

HISTORY HD

MULTIROOM STANDARD

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

EXTRA+ HB ITI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@banita24 z mojego doświadczenie z Nką potem Nc+ zawsze miałem to co sobie założyłem więc raczej tak się nie stanie,poza tym ja podchodzę do tego ze nie jestem przeciętnym kowalskim i nie dam sobie wcisnąć "byle czego" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma takiej możliwości że odejdzie mi to z mojej oferty taki już jestem że nie widzę negatywnie :D

Gdyby jednak miało się coś zmienić to oczywiście że bym zrezygnował ale.... nie zakładam aż takiego "czarnego scenariusza" 8)

U mnie jak pisałem jest bardzo dużo czasu październik 2016 więc nie mam żadnym obaw o siebie co innego ci co teraz przedłużają ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy to ważne co zrobimy?Nie sądzę 8) Pytanie jest takie ilu ludzi przy tak beznadziejnych ofertach pozostanie w nc+ bo spora część "abo" ma teraz swój czas na podejmowanie decyzji :?:

"Pierwsza fala" zawsze ma najgorzej :wink:

Wydaje mi się że lepsze oferty pojawią się na jesień lub na kolejne urodziny nc+ ale to tylko takie tam przemyślenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Z końcem lipca kończy się moja umowa z NC+. Moja aktualna oferta to: pakiet COMFORT+ i opcje dodatkowe MULTI +, EXTRA+, PREMIUM SPORT &FILM. Podpisane było na 18 msc za bodajże coś ok 80 zł z tym, że miałem chyba 5 msc za darmo więc ustaliłem z konsultantką, że przez te miesiące darmowe będę wpłacał po 60 zł (gdyż jest to moja docelowa kwota za tv) a potem na koniec się to wyrówna.

Wypowiedzenie wysłane na czas i co jakiś czas dzwonią. Ostatnio dostałem x3 oferty:

1. Wszystko to samo co mam teraz za ~80 zł umowa na 12 msc -> odmówiłem, powód za drogo,

2. Wszystko to samo co mam teraz za ~80 zł + HBO (na 6 msc) umowa na 12 msc -> odmówiłem bo jak chcą dać HBO to niech dadzą na cały okres trwania umowy,

Dzisiaj 3 oferta i znów to samo co mam aktualnie za 75 zł z HBO na 6 msc ale już nawet nie słuchałem na ile bo mnie krew zalała i podziękowałem...

Jak myślicie zejdę do 60 zł za to wszystko czy nie bardzo ? Jak zakładałem jeszcze wtedy Cyfrę + jako nowy abonent płaciłem 62 zł (za średni pakiet + rodzinę kanałów C+) potem były umowy za 59 aż z tą ostatnią przy[beep]zyłem i zgodziłem się bo były te msc darmowe za które sobie mogłem wyrównać. Wziąłem jak łoś ale wtedy była cała gama piłki nożnej a teraz wszyscy wiemy jakie straty ma NC+.

Doradzi ktoś co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...