Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytam wielu abonentów "spala się" aby zbić cenę do minimum, a i tak jest grupa osób która podpisuje umowy po cenach założonych przez platformę i w nosie ma pseudo bunt garstki "pionków". Nie pisze tego aby kogokolwiek obrazić, sam korzystam z porad tego forum podczas negocjacji. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem do widzenia im... PL sobie obejrzę przez neta na koncie znajomego, resztę tego co mnie interesuje na TVN Player i IPLA (w końcu MINIX się przyda :)) kiedy będe chciał. Ciśnienia na TV nie mam co chcę i za ile już pisałem i żadne groźby i przekonywania do płacenia więcej za mniej gamoniowatych konsuli na mnie wrażenia nie robią, miałem 4 umowy, mam 2, a nie będę mieć żadnej (start wymieniam na dvb-t). Ich strata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj otrzymałem kolejną propozycje mianowicie zaproponowano mi standard to co wszystkim tzn: Extra+, 6 x canal+, HBO na 6 miesięcy i po dłuższej rozmowie z konsultantem dorzuca do wyboru na 6 msc pakiet Cinemax-ów lub Filmboxy lub History HD + History 2 w cenie 69,90 na 12 miesięcy ( wybrałbym Cinemaxy ). Teoretycznie coś lepszego niż ostatnia rozmowa. Na podjęcie decyzji mam jeszcze tydzień, a Wy co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj otrzymałem kolejną propozycje mianowicie zaproponowano mi standard to co wszystkim tzn: Extra+, 6 x canal+, HBO na 6 miesięcy i po dłuższej rozmowie z konsultantem dorzuca do wyboru na 6 msc pakiet Cinemax-ów lub Filmboxy lub History HD + History 2 w cenie 69,90 na 12 miesięcy ( wybrałbym Cinemaxy ). Teoretycznie coś lepszego niż ostatnia rozmowa. Na podjęcie decyzji mam jeszcze tydzień, a Wy co o tym myślicie?

 

Extra+, 6xC+, 2xCinemax na 12mscy + 3xHBO 6 mscy za 59,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę po przeczytaniu kilkunastu stron że znowu wychodzą z założenia że człowiek jest palcem robiony i jak płacił np 53zł to teraz spokojnie może zapłacić 69zł i wszystko będzie ok.Oferta filmowa jak i sportowa coraz gorsza a a podwyzka abonamentu musi być.Czyli pewnie należe do osob ktore nie zrozumiały oferty jak to było przy starcie NC+, teraz pewnie będzie podobnie przez kilka miesięcy bedą doić klientów i sprawdzą czy im sie to opłaca czy nie.Moja umowa kończy sie z końcem pażdziernika i w tej chwili posiadam łamańca za 53zł z extra i 6xC+ plus 5zł Hustler HD, i dla mnie osobiscie ten pakiet jest tyle wart czyli za np. 59zl mógłbym przedłużyć ale jak będzie to pożyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam oferte Comfort+, Multi+, Extra+ oraz multiroom, przez pierwszy rok płaciłem 35 zł aktualnie opłacam drugi rok po 55 zł, Co mogę zrobić (wymówić umowę jak się będzie kończyła?) aby nową umowę podpisać z pakietem Canal+ może być bez multiroomu ale z pakietami Comfort+, Multi+, Extra+ poniżej 50 zł ewentualnie bez Canal+ żeby zostało to co jest do jakiej ceny zejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Mam pytania:

1.Czy można wziąć pakiet Comfort+Extra+ bez Multi+?

2.Czy można dostać pakiet Start z Extra+(jeśli tak to ile to ok.kosztuje)?

3.Za ile można wynegocjować Comfort+Extra+Multi+?Da radę za 35 zł?

 

Obecnie posiadam to co w opisie,umowa do końca lipca.Oferty,które na razie dostałem(a raczej mój tata) to:Start+ za 14,90,Comfort+ za 24,90 i Comfort+Extra+Multi+ za 44,90.

Proszę o szybką odpowiedź,z góry dziękuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca lipca mam taki zestaw:

 

Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, CANAL+ VOD + turboBox+/PVR ADB 5720SX w łamańcu za średnio 59 pln. Do końca kwietnia miałem HBO (9 m-cy, a do końca stycznia Redlight)

 

Wczoraj telefon z DUK i następująca propozycja: 6xC+, Comfort bez Extra lub odwrotnie, nie zapamiętałem bo tak się wku..łem ;), wiem, że 30 kanałów mniej niŻ mam do tej pory. A to wszystko za 69,90. Chyba czas na zdanie sprzętu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa przedłużona ( na kolejne 12 m) w piątek:

 

Pakiet Extra+ z CANAL+ (x8), HBO (6m gratis), HBO GO(12m gratis), MULTIROOM STANDARD(2x cameleon 12m gratis), NAJEM PVR (pace 500g 12m gratis):

 

79,90

 

Pozdrawiam

 

Super, oferta życia płacić 20 zł więcej za 2 kanały c+ na których i tak nic nie ma,Czy możecie mi przypomnieć co wchodziło w zestaw pace (co było w pudełku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...