Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty w kółko takie same, ponieważ zmienił się właściciel. Ale kto jest w końcu właścicielem tej platformy Francuzi czy Amerykanie? Wiadomo,że Francuzi mają większe udziały.A oferta ich to 79,90 zł za ekstra z canalplus lub ekstra z 6 canalplus za 74,90 zł oferta złożona przez konsultanta ,konsultantki oferują ja za 69,90 zł za 6 canalplusów plus cinemax na 6 miesięcy za 0 zł.

Jak to powiedział konsultant nowym właścicielom a może raczej współwłaścicielom tak bardzo nie zależy na abonentach ,którzy płacili do tej pory taniej,wolą ich stracić.

Ja aktualnie płacę za comfort ekstra premium sport i film plus seriale + 79,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą miałem telefon z 12 294 78 79 i potwierdzam, że w kwocie 59,90 można dostać 6x C+ ale z pakietem Comfort a nie z Extra.

Proponowali jeden kanał na cały okres umowy za darmo: np. mogłem wybrać Redlight albo History HD.

Kanał Adventure oraz history H2 niestety dodatkowo płatne z brakiem mozliwości otrzymania w gratisie.

 

Tłumaczenie z ich strony jest takie, że system im nie pozwala na inne manewry, niż to co ustaliła Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi proponowali 9 lipca pakiet Extra + 6x C+ za 59,90, a wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Przez pomyłkę zaproponowali mi też 4 pakiety VOD, wszystko miałem dostać na maila do klepnięcia. Mail nie przyszedł, okazało się, że pakiety VOD są dostępne tylko w opcji 8x C+ i teraz czekam na odsłuchanie rozmowy i rozpatrzenie reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co odpier...a nc+ to się po prostu w pale nie mieści :evil:

Obecnie mam w łamańcu za 69 zł takie coś (umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane):

EXTRA+

Multi+

Premium Sport &Film

HBO

HBO GO HB ITI

History HD

netVOD+ konto podstawowe

Najem BOX+

MULTIROOM STANDARD

 

Wczoraj wieczorem telefon z ofertą, pytam z ciekawości jaka oferta na Start+, konsultant mówi, że 9,90 zł może to dać. Odpowiedziałem, żeby zadzwonił dziś wieczorem, bo

akurat nie miałem czasu rozmawiać. Po 30 minutach przyszedł mail:

 

Szanowni Państwo,

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi nc+. Poniżej znajdą Państwo wszelkie szczegóły:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi - 99,9 zł !!!

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach - W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, FILMBOX, HISTORY HD, MULTIROOM STANDARD, NAJEM HD

Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,90zł 12m dla Abonentów, Filmbox 0 zł dla Abonentów, History HD 0 zł dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł dla Abonentów, Najem Box+ 0zł dla Abonentów

 

Oczywiście odrzuciłem ofertę - zadzwoniłem dzisiaj z reklamacją i się okazuje, że ten mail automatycznie anulował moje wypowiedzenie :evil:

Nie dość, że na nic się nie zgadzałem, to jeszcze przychodzi na maila oferta o 90!!! zł droższa.

To jest po prostu skandal na jakie praktyki pozwalają sobie konsultanci. Gdybym nie dowiedział się o takich praktykach od kolegi, który powiedział mi, że taki mail anuluje wypowiedzenie, więc zadzwoniłem to potwierdzić, to by mi się jeszcze umowa przedłużyła na czas nieokreślony i dopiero bym wtedy płacił za swoją ofertę - pewnie ze 150 zł albo i więcej :evil:

Brak słów po prostu, tak się wku...łem na te praktyki, że chyba całkowicie się pożegnam z nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gregson: C+ VOD, TVP PRAPREMIERY VOD, seriale VOD i NC+ GO VOD. Nie wiem czy nie było jeszcze jakiś kanałów dla dorosłych ale one mnie jakoś szczególnie nie interesowały.

 

Miszelos: Tak jak pisałem Extra+ i 6x C+ za 59,90. Rozróżniam Comfort od Extra. Teraz ponownie dają mi to od ręki w ramach rekompensaty ale walczę z nimi aby odsłuchali rozmowę i dorzucili mi pakiety VOD. Pewnie nic nie wskóram ale spróbować warto, ponieważ często oglądam filmy na C+ VOD.

 

Największym problemem jest to, że dzwoniła do mnie osoba z firmy zewnętrznej i po kilku rozmowach z nimi zauważyłem, że są to z reguły bardzo niekompetentne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizior, sorry ale ten Twoj obecny pakiet za te pieniadze to dla mnie abstrakcja. Ja za to samo bez HBO go obecnie place 109pln!!! Wiec jesli Ty miales to za 69pln to jest dla mnie cos nie do pojecia.

Zapomnij o takiej cenie przy przedluzeniu umowy, cena 99.9 jest jak najbardziej spodziewana przy tym co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o przedłużenie tego pakietu, bo nie chcę go już, bo i tak większości nie oglądam. Mój post nie tego dotyczył, tylko praktyk jakie stosują konsultanci, które są po prostu skandaliczne. Przeczytaj może dokładnie mój post jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta sprzed chwili:

1. 79,90 zł - Extra+ oraz 8C

2. 74,90 zł - Extra+ oraz 6C

3. 69,90 - Comfort+ oraz 6C

 

Oczywiście z 3-4 minuty wisiałem na linii jak była konsultacja z przełożonym albo zapoznawał się konsul z moją historią rozmów :)

Po konsultacji, i mojej propozycji cenowej powiedział, że nie da się obniżyć, podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Extra+, 6C+, MR za średnią cenę 53zł do 31.08, dziś propozycja Extra+, 6C+, MR, Redlight HD na 6mc i History HD na 1mc za 69.90zł na 12mc. Radzicie czekać do końca umowy, czy już nic się nie ugra?

Czekać, czekać, czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi nie chodzi o przedłużenie tego pakietu, bo nie chcę go już, bo i tak większości nie oglądam. Mój post nie tego dotyczył, tylko praktyk jakie stosują konsultanci, które są po prostu skandaliczne. Przeczytaj może dokładnie mój post jeszcze raz.

No moze i nie do konca zwrocilem uwagi na to co napiales. Ale skoro Ty chcesz przejsc z abonamentu 69pln na 9.90 to marny z ciebie klijent dla nich, wiec nie dziwie sie, ze tak cie teraz traktuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.Dzisiaj po prawie 2 miesięcznej walce odpuściłem i zaakceptowałem następujące warunki:

-Extra+

-6xCanal+

-Cinemax

-History HD

-PVR Pace+Sagemcomm

-multiroom (2 karty)

to co powyżej na 12 miesięcy-łącznie z Cinemaxami i History-za 69zł.Być może oferty w najbliższym czasie ulegną poprawie,ale moja umowa kończyła się w lipcu i z lektury kilkudziesięciu stron wstecz doszedłem do wniosku,że obecnie na więcej nie mogę liczyć,więc się zgodziłem...jeszcze tylko czekam na maila z potwierdzeniem warunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oferta sprzed chwili:

1. 79,90 zł - Extra+ oraz 8C

2. 74,90 zł - Extra+ oraz 6C

3. 69,90 - Comfort+ oraz 6C

 

Oczywiście z 3-4 minuty wisiałem na linii jak była konsultacja z przełożonym albo zapoznawał się konsul z moją historią rozmów :)

Po konsultacji, i mojej propozycji cenowej powiedział, że nie da się obniżyć, podziękowałem.

Albo coś pomyliłeś albo znów podrożało :)

Powinno być

1. 79,90 zł - Extra+ oraz 8C

2. 69,90 zł - Extra+ oraz 6C

3. 59,90 - Comfort+ oraz 6C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...