Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 2 dodatkowe kanały c+ na pewno nie warto dopłacać, ale tylko przy 8xc+ dostępne jest C+vod z którego często korzystam.

 

Coś się nie zgadza bo HBO GO może być tylko jeśli masz HBO. Ja bym na twoim miejscu się upewnił czy na serio HBO GO masz na 12 m.

 

Oczywiście HBOGO będzie tyko dostępne gdy będzie opłacane HBO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Z końcem lipca kończy się moja umowa z NC+. Moja aktualna oferta to: pakiet COMFORT+ i opcje dodatkowe MULTI +, EXTRA+, PREMIUM SPORT &FILM. Podpisane było na 18 msc za bodajże coś ok 80 zł z tym, że miałem chyba 5 msc za darmo więc ustaliłem z konsultantką, że przez te miesiące darmowe będę wpłacał po 60 zł (gdyż jest to moja docelowa kwota za tv) a potem na koniec się to wyrówna.

Wypowiedzenie wysłane na czas i co jakiś czas dzwonią. Ostatnio dostałem x3 oferty:

1. Wszystko to samo co mam teraz za ~80 zł umowa na 12 msc -> odmówiłem, powód za drogo,

2. Wszystko to samo co mam teraz za ~80 zł + HBO (na 6 msc) umowa na 12 msc -> odmówiłem bo jak chcą dać HBO to niech dadzą na cały okres trwania umowy,

Dzisiaj 3 oferta i znów to samo co mam aktualnie za 75 zł z HBO na 6 msc ale już nawet nie słuchałem na ile bo mnie krew zalała i podziękowałem...

Jak myślicie zejdę do 60 zł za to wszystko czy nie bardzo ? Jak zakładałem jeszcze wtedy Cyfrę + jako nowy abonent płaciłem 62 zł (za średni pakiet + rodzinę kanałów C+) potem były umowy za 59 aż z tą ostatnią przy[beep]zyłem i zgodziłem się bo były te msc darmowe za które sobie mogłem wyrównać. Wziąłem jak łoś ale wtedy była cała gama piłki nożnej a teraz wszyscy wiemy jakie straty ma NC+.

 

Doradzi ktoś co robić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kall, cytujesz sam siebie. Ale mniejsza o to. Trudno doradzić dziś coś mądrego bo wszyscy mamy podobny dylemat. Nie piszesz czy propozycja jest 6 czy 8 C+. Dziś to robi różnice a w sumie wg mnie nie powinno. Ale jakby nie patrzeć tylko przy

8 mozna mieć jeszcze C+vod. Jeśli HBO na 6mcy to również lipa z HBOgo. Ja mam podobny problem. Ale już nie specjalnie sie spinam. Jeśli to wszystko dostanę (extra8C+HBO HBOgo C+vod) za ok 70 zł to zostaje. W innym przypadku uciekam. Co ciekawe mówi sie coraz głośniej że 11sport ma być na CP a może jutro okaże sie czy LE również tam nie będzie. Marna to pociecha ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@gregson płacę 99 pln umowę na 24 miesiące brałem w październiku 2014 spooooro czasu do końca :jupi:

Taki prawie "Full" :wink:

@pitter_ szczerze nie wnikam w to martwi mnie jedynie podejście do klienta w chwili obecnej ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie ostatniej rozmowy konsultant spytał mnie czy nie mam kogoś w rodzinie lub wśród znajomych na kogo mógłbym zrobić cesję umowy :) (wypowiedzenie wyslałem w zeszłym miesiącu)

Ewentualnie jak aktualny pakiet (Comfort + Extra, który mam za 29,90 a konsul oferował mi za 44,90) mi nie odpowiada, to najtańsza opcje może mi nawet za 5,00 zł zaoferować. Nie wiem tylko czy miał na myśli Start+ czy jeszcze jakąś inną mutacje kanałów, ale może w tym szaleństwie jest metoda.

Wziąć jakiegoś golasa i poczekać na lepsze czasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o opcji na przeczekanie ale chyba jednak nie ma sensu.Pakietu i tak bym nie oglądał bo nie mam instalacji na dwa dekodery dwutunerowe a musiałbym za niego płacić.Włączony do gniazdka nieużywany żarłby tylko niepotrzebnie prąd :D .Może w sierpniu czy wrześniu coś drgnie w ofertach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa, mam obecnie:

Pakiet

Comfort+

Opcje dodatkowe

Najem Mediabox+ 5zł 15m

Najem Mediabox+

Multi+

Extra+

 

opłata 49,90PLN

 

Pytanie, czy przed negocjacjami warto dobrać jakieś pakiety np HBO, czy nie mając wyrazić chęć ich otrzymania?

Generalnie miałem ofertę na 15mcy, gdzie HBO było za 0 przez 9mcy, i teraz chciałbym je mieć ponownie, ale już na cały okres umowy.

Jak to najlepiej rozegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...