Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, za 2 tyg konczy mi sie umowa (wypowiedzenie wyslane jakis czas temu). Obecnie posiadam pakiet CANAL+ Platinum opcje dodatkowe: MULTIROOM STANDARD ( 2x kameleon) i HBO oraz jakis vod-y ktorych nie uzywam. Jaki jest obecnie odpowiednich tego zestawu bo obecna oferta jest jakos malo przejzysta dla mnie. Place za to 99zl (tunerow w dzierzawie nie mam bo uzywam wlasne), ile teraz realnie zadaja za taki pakiet?

 

Dziekuje za pomoc

 

Mam mniej więcej to samo (pierwszy rok miałem multiroom gratis), oferta mało atrakcyjna, bo zmieniałem pakiet na wyższy w czasie trwania umowy, bo chciałem mieć Canal+:

■ CANAL+ Platinum 97,01

■ 2xMultiroom Standard 20,00

■ HBO 0,00

W tym jeszcze C+VOD, Seriale+, PrapremieryTVP etc.

 

Wypowiedzenie wysłane już dawno. Koniec umowy z końcem kwietnia. Zadzwonili raz, powiedziałem, że za dużo kosztuje i za wszystko z Cinemaxami, HBO GO, NC+GO i innymi [beep]ołami nie chcę płacić więcej niż 100PLN. Gość zanotował i powiedział, że się jeszcze odezwą, ale się już nie odzywają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież masz dopiero połowę marca i już się łamiesz. I niestety Twoja oferta różni się znacząco od @shado. Po pierwsze masz dekodery operatora i MR od ITI, który będzie płatny u Ciebie, a u niego na 99% nie. On ma szansę na to co ma dostać to od 59 do max 79. Ty niestety dostaniesz taki zestaw o 2 dychy droższy ze względu na MR + ewentualna dzierżawa za dekoder. Z Cinemax i Fbox prawdopodobnie nie dostaniesz tego za mniej jak 99.90. Zobaczymy, może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czerwcu. Teraz płacę 79,90 (comfort, multi, extra, film&sport, multiroom, dwa dekodery z hdd), chociaż w łamańcu miałem 53zł

Zadzwonili z NC+:

Umowa na 15 miesięcy (comfort, multi, extra, film&sport) 85zł + HBO 7 miesięcy free, niestety multiroom bez rabatu, jeden dekoder zrabatowany

Umowa na 24 miesiące (comfort, multi, extra, film&sport) 89zł, bez HBO, ale z Canal+Vod, multiroom zrabatowany, jeden dekoder zrabatowany

 

Podziękowawszy wysyłam na dniach wypowiedzenie. Od kilku lat to samo, jeszcze się nie nauczyli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz liczyć na łamańca za 53 z hakiem za comfort, multi, extra, film&sport, multiroom, dwa dekodery. Oczywiście + 20 za drugi dekoder. I to wszystko z wypowiedzeniem.

 

Jeden dekoder z hdd wystarczy, drugi może być standard. Zastanawiam się nad wifibox premium i wifibox (miałem taką propozycję wymiany). Do tego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Comfort+ opcje dodatkowe:

Multi+ Najem ultraBOX+(Pace) EXTRA+ Premium Sport &Film MULTIROOM STANDARD Najem HD Multiroom (otrzymałem Sagemcoma w ramach wymiany dekoderów)

Do tej pory płaciłem 79,90, umowa jeszcze 2,5 miesiąca:

- pierwsza propozycja 2 tyg. temu za to 79.90 plus 9 mies gratis HBO

- druga propozycja tydzień temu za ten pakiet 89,90 już bez HBO

- trzecia propozycja z dnia dzisiejszego: 109,90 za ten pakiet oczywiście bez HBO

Chyba trzeba wysłać wypowiedzenie bo to jest masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą mnie rozwalili:-) umowa do końca czerwca. Pakiet Comfort Ekstra i 6 Canal+. Wcześniej łamaniec 5x0 potem 10 x 79.90 dekoder nBox. Bieda nie z/tej ziemi. Oferta Uwaga...doszły nowe kanały itp itd 99 zeta przez 12 potem 10 więcej za multiroom! Pakiet taki jak do tej pory. Klękajcie narody:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu sie zgodzilem co powiecie na taki pakiet

Comfort+ 39,90 zl 15 m dla Abonent z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Adventure TV HD 0 z 15 m dla Abonentow

Najem ultraBox+ 0 z przez 24 m dla Abonent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Witam. Czy następująca oferta jest warta:

Comfort+

Canal+vod

PREMIUM SPORT - FILM

Extra+

Multi +

Filmbox

Cinemax

HBO

HBO GO

Multiroom Standard (2*Cameleon)

PACE PVR 500 GB

Umowa na 24 miesiące, cena stała 99,90. Czy o coś dodatkowo się targować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dzisiaj po tygodniu negocjacji zaakceptowana umowa:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m

CANAL+VOD 0zl 15m .

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m

Multi+ 0 zl 15 m

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m

nc+go TV 0zl 15m

HBO 0 zl 15 m

HBO GO 0 zl 15 m

History HD 0 zl 15 m

 

Średnio 53,32 zł/m.

Do tego zamieniłem MR Standard na Premium 6m/0zł - 9m/20

Do tej pory płaciłem 89zł bez 6xC, 3xHBO, HBO GO, History, Canal VOD.

Jestem zadowolony.

 

Pozdrowienia i dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...