Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem zniesmaczony kontaktem z BOA z kierunkowym "12" po negocjacjach otrzymałem m. in. obcięty pakiet ze sportu. Po ponownym kontakcie w mailu omawiana oferta była zgodna ale za to niektórych jej składowych nie było w cale ujętych w tabelce jak najem dekodera i cena multiroom no i co mnie już wyprowadziło z równowagi to cena wyższa o dwie dychy niż było to ustalone w rozmowie. Miało być taniej a wyszło drożej. Czekam na odzew z ich strony bo wczoraj jak ponownie dzwoniłem to już nie było Pani, która mnie obsługiwała.

Moje pytania do Was:

1 Czy wszystkie składowe abonamentu powinny być w obu tabelkach w mailu w wersji full i zrabatowanej?

2 Czy po zatwierdzeniu nieopatrznie za pierwszym razem oferty z maila mogę z niej zrezygnować i jak to zrobić aby dalej być w okresie wypowiedzenia (starą umowę mam do końca kwietnia)?

3 Czy muszę być obsługiwany przez tę samą osobę, czy można poprosić o kontakt z kimś bardziej kompetentnym?

 

Przestrzegam przed pochopnym zatwierdzaniem oferty bo dla nieobeznanego w nomenklaturze i ich zagmatwanych sposobach rabatowania nie jest proste się połapać.

Dzwoniłem na krakowski nr wzięty tu z forum miał to być DUK a wychodzi, że jest to normalne BOK z konsultantami, którzy co innego mówią a potem co innego robią.

To zaczyna być jakaś droga przez mękę, a nóż dasz się złapać na 65 stron regulaminu i czegoś nie doczytasz. Koszmar po prostu dla mnie żenada.

Będę wdzięczny za odpowiedź na powyższe pytania, jeśli ma ktoś doświadczenie w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważywszy, ze nas "oświeconych" jest promille., to praktyki nc+ są jak arabski bazar. Ile wydusisz, ile wypłaczesz czy wyżebrzesz (każda metoda dobra) to Twoje.

Dla dziesiątek tysięcy pozostałych abonentów pozostają "wspaniałe" oferty miłych konsultantów nazywane tu wymownie kłamstwami i naciąganiem.

Aż czasem człowiekowi wstyd, ze bierze udział w takim cyrku...no ale jak już się bierze to każde 10 groszy upustu to powód do chwały targującego. Zwykła zasada bazaru.

Ja też już pasuję buty w dołkach...koniec Universe w lipcu. Może zawalczymy o coś z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończyła się w maju, wymówienie złożone w poniedziałek, wczoraj z rana umowa przedłużona. To co chciałem dostałem, cena mnie zadawala. Do tego bez problemu turboboxa za 5zł/msc dostałem.

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Średnia cena 53.27+5zł za dekoder.

Byłem zaskoczony, że tak szybko zaproponowali mi dobrą ofertę, bo wcześnie nie chcieli dać tego poniżej 90zł(o dekoderze nie wspomnę).

Dzięki za pomoc.

PS. Wcześniej miałem Comfort+ i boxa+ i płaciłem 39zł(Co jakiś czas brałem na 2-3msc filmboxa, hbo lub cinemaxa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że szału nie ma, ale mam to co chciałem:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

History 2HD 1,99zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

Hustler HD 4,99zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/39,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

H2 0 zł 15 m dla Abonentow

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Średnio wychodzi 68,59 czyli ok 7,5zł drożej niż to co płace teraz a mam HBO i 6xC+ no i H2.

Nie udało się wydrzeć RL HD w tej cenie, ale na okres promocji będę miał Hustlera którego będę mógł wyłączyć.

 

Wiem że można było powalczyć jeszcze o 10zł ale nie chciałem czekać do końca umowy i wisieć godzinami na słuchawce, ale za to będę miał lepszą pozycję wyjściową za koniec umowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy jeszcze 2-3 miesiące. Chciałbym złożyć wypowiedzenie w punkcie nc+, żeby nie płacić dodatkowo za jakieś znaczki czy inne polecone priorytetowe. Jak mniemam, wypowiedzenie złożone w punkcie będzie skutkowało tak samo jak wysłane bezpośrednio do ncplus do Warszawy? Czyli będę mógł od niego odstąpić, jeśli przyjmę dobrą ofertę od konsula na infolinii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można modyfikować usługę w trakcie trwania umowy? Obecnie posiadam PAKIET COMFORT+, MULTI+, EXTRA+, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+ za 34,99 zostało jeszcze 16 miesięcy do końca umowy, a chciał bym zrezygnować z multiroomu i w zamian za to pakiet premium sport; Jest coś takiego w ogóle realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi jakoś proponują cały czas pakiet superpremium czyli univers+hbo+c++cinemax za 109,9. Obecnie mam łamańca z tą samą ofertą tyle ze Cinemaxa mam Filmboxy i płacę 69,9 średnio. Czy to że na początku było 0 przez następne miesiące 104,9 powoduje że ich oferty są takie słabe? Czy ktoś po łamańcu wynegocjował taką samą cenę? I co max można mieć za 69,90 PLN. Umowa do czerwca ze złożonym wypowiedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Comfort+, netVOD+ konto podstawowe, MULTIROOM STANDARD (Najem ultraBOX+, durgi dekoder wykupiony na własność), HBO, Multi+, HBO GO HB ITI

Cinemax, Filmbox, Premium Sport &Film, EXTRA+, CANAL+ VOD. Obecnie płacę za to 99 zł. jak myślicie, czy wyrwanie tego za 79 jest możliwe? Abonentem jestem już ładnych parę lat, umowa do czerwca, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arisek

Poproś jeszcze o kanał Adventure HD do pakietu z Twoją ofertą :)

 

Niby po co ?? ten kanał to [beep] nie warty 1 zł , poza tym jakby ramówka była przyzwoita każdy by chciał mieć ten kanał a jest jak jest

Akurat ten kanał nie jest taki zły są o wiele gorsze w opcjach dodatkowo płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@czerstwy ja się nie zgadzam z tobą :wink:

Co może być gorszego od "pseudo" kanału premium ....

"HistoryHD , "H2" , "Sundance Channel HD" :?: nie wydaje mi się 8)

No tylko mi nie mów że "czerwone światło" :lol2::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pies1998. Jak najbardziej, ale z wypowiedzeniem. To to, że długo jesteś abonentem....... to mało istotne, a nawet wcale. Wystarczy poczytać

 

Wiem, wiem czytałem. Ale i tak nie mogę pojąć takowej polityki. Nieważne, gościu dzwonił i przekonywał mnie że 109.90 to jest rewelacyjna oferta, więc grzecznie podziękowałem za coś takiego. Zobaczymy co dalej. Idę w takim razie wysyłać wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...