Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy za taki zestaw: Comfort+, Extra+, Multi+, Canal+ Sport i Film, Canal+ Vod, HBO i mediabox mozna dostać za 50-60 zł ?

Pisałem....... minimum 53 z hakiem na 15m. w łamańcu + opłata za dekoder,o ile nie było wcześniej płaconej pełnej aktywacji

 

Dzięki. Co znaczy w łamańcu? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam PAKIET COMFORT+ OPCJE DODATKOWE: MULTI+, EXTRA+, AKTYWACJA STB SLAVE 1 MR 150, MULTIROOM STANDARD, NAJEM MEDIABOX+. zostało jeszcze 16 miesięcy do końca umowy. wiem dużo ale dało by radę coś z tym zrobić, teraz albo później, tak żeby był pakiet sportowy? Mógł by być tylko moduł CAM zamiast Multiroom'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy za taki zestaw: Comfort+, Extra+, Multi+, Canal+ Sport i Film, Canal+ Vod, HBO i mediabox mozna dostać za 50-60 zł ?

 

Zobacz moją sygnaturkę a w dodatku ciągle do mnie teraz dzwonią żebym za 5zł msc miał jeszcze Premium Sport do końca umowy, więc za 49,90zł stała cena przez całą umowę miałbym to:

 

Comfor+

Extra+

Multi+

HBO

Premium Film

Premium Sport

Redlight HD

Canal+ VOD

 

a tak za 44.90zł stała cena przez całą umowę mam to:

Comfor+

Extra+

Multi+

HBO

Premium Film

Redlight HD

Canal+ VOD

 

nie zależy mi na Sporcie więc nie chcę Premium Sport za 5zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do k.kwietnia, wypowiedzenie wysłane (nie potwierdzałem - czekam na zwrotkę).

Była masa telefonów jeszcze miesiąc temu, aż ich pogoniłem z propozycjami za 75zł i wyższymi!

W punkcie NC+ (jakiś franczyzowy bodajże, bo stoisku w hipermarkecie) - za to co mam 60zł...

...i jak to się ma do tych ściemniaczy z telefonu, którzy mnie okłamują i im kłamstwo wykazuję... (nie powiem, co opada...) nie szanują mojego i ich czasu... jeszcze mam ponad miesiąc, w telefonie cisza po moim ostatnim opierniczu handlowca, bo mi mówił, że czarne jest białe... jeśli się obrazili, to sukces, bo mam spokój...

3majcie kciuki! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobacz moją sygnaturkę a w dodatku ciągle do mnie teraz dzwonią żebym za 5zł msc miał jeszcze Premium Sport do końca umowy, więc za 49,90zł stała cena przez całą umowę miałbym to:

 

 

Jest możliwe aby wynegocjować taki pakiet 3 miesiące przed końcem umowy, oczywiście z wysłanym wypowiedzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zobacz moją sygnaturkę a w dodatku ciągle do mnie teraz dzwonią żebym za 5zł msc miał jeszcze Premium Sport do końca umowy, więc za 49,90zł stała cena przez całą umowę miałbym to:

 

 

Jest możliwe aby wynegocjować taki pakiet 3 miesiące przed końcem umowy, oczywiście z wysłanym wypowiedzeniem?

 

Najtaniej dostaniesz to za53 z hakiem+dzierżawamboxa w łamańcu na 15m z wypowiedzeniem. Co do HBO.... to nie wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca czerwca mam Comfort +, Extra, Multi, Premium Film z VOD za 89zł oraz 5 za mediaboxa. Kilka bezsensownych telefonów, ostatni - to co mam za 10 mniej niż teraz. Na moją propozycję, że OK ale jeszcze Premium sport i 3xHBO pani się rozłączyła ;) Z Waszych wpisów wynika, że nie przesadziłem jakoś bardzo, upierać się nadal?

W.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...