Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się dowiedziałem na infolinii, pakiety Hustler, RedLight, History, H2, Adventure, mam traktowane jako usługi dodatkowe, i w każdym momencie mogę z nich zrezygnować, a płacę za nie standardową cenę (żaden z nich nie jest zrabatowany) Hustler 4.99 zł, RedLight 15 zł, History i H2 2.99 zł, Adventure 1.99 zł.

Zastanawiam się czy nie zrobić jakiegoś ,,myku" i nie wywalić Hustlera i RedLight'a, po czym przeskoczyć sobie na pakiet NOC który jest w promocji na 6 miesięcy za 20 zł (cena abonamentu by mi się wtedy nie zmieniła), po czym bym sobie znowu wrócił do samego Hustlera i RedLighta. Ewentualnie wywalić samego RedLight'a, po czym kupić sobie go w promocji na 9 miesięcy za 9.90 zł, i zaoszczędził bym na nim 45 zł przez ten czas.

 

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
:wink:

 

No to żeś się chłopie słabo wystarał.

Oferta trochę kulawa:brakuje w niej History 2 HD i Adventure HD :!::!:

Jaka kulawa :?::lol2:

Mam to co chciałem...prawie wszystkie kanały w nc+..... nie potrzebuje śmieci typu "Adventure HD"

Poza tym swoją ofertę mam od października 2014 może teraz dostałbym jeszcze "History2 HD" ale po co jak i tak nie oglądałbym :wink:

Uważam że ja i Tomkowic mamy najlepsze oferty na tym forum w cenie 99-100 pln i kropka 8)

Ważne że mam żonę która wyraziła zgodę na "Hustler" i "Czerwone światło" choć jak jakiś czas temu zauważyła ładniejsze kobiety są na "hustler hd" :lol2::D

Co do pakietu "noc" nie opłaca się gdyż jest tam tylko jeden kanał całodobowy i tylko jeden w "hd" 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Twój pakiet byłby do ugrania za 10 zł mniej.

Nie zgadzam się nie masz racji,pokaż mi kogoś kto ma to co ja za 89 pln ...czekam 8)

 

@kingofsouth, w pakiecie "noc", dwa kanaly sa calodobowe, Private Tv SD jest calodobowy takze.

 

Nie prawda 8)

Między 5-23 przerwa w nadawaniu sprawdź sobie epg 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Uważam że ja i Tomkowic mamy najlepsze oferty na tym forum w cenie 99-100 pln i kropka 8)

Ważne że mam żonę która wyraziła zgodę na "Hustler" i "Czerwone światło" choć jak jakiś czas temu zauważyła ładniejsze kobiety są na "hustler hd" :lol2::D

Co do pakietu "noc" nie opłaca się gdyż jest tam tylko jeden kanał całodobowy i tylko jeden w "hd" 8)

 

 

OK, wyjaśnienie przyjęte. :wink: Oferta b. dobra.

Co prawda, dopiero jestem na półmetku do końca umowy , a po drodze do kolejnych negocjacji jeszcze sporo czasu. Pozwolisz ,że zadam ci pytanie.

Wcześniej korzystałeś z kanałów z "fikołkami" :?: ? Punktem odniesienia są posiadane kanały typu "premium" w aktualnej ofercie, czy zostały dorzucone bo zapewne z tego co widzę założyłeś sobie pułap cenowy do 100 zł.

Swoją drogą śledząc watek-jakoś mało osób porywa się na bogatsze-droższe pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Wcześniej miałem "redlighthd" na pół roku 8)

Przed tym co mam obecnie płaciłem tyle co teraz czyli 99 pln

Ja od kilku lat jestem w przedziale 89-99 pln :D

Tak sobie założyłem ze max tyle co płacę i max programowy 8)

Umowę mam na 24 miesiące i to też dla mnie jest na "+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie umowę mam do końca czerwca, wypowiedzenie wysłane. Obecnie mam

Twoja oferta

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Multi+

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD( 2 camele)

i do tego Box+/HD SAGEMCOM DSI83

Płace teraz 104,90 i pierwszy tel oferta za 89,90 na 15msc

da się może taniej wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przedłużona umowa

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HISTORY HD 1,99zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

 

Średnia kwota 59 zł. po 6 mc. 69 zł umowa na 15 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czytałeś ostatnie wpisy z ostatnich 3-4 stron. Więc znasz odpowiedź i powtarzanie tego samego w koło to nie na chyba sensu. Chyba zgodzisz się z tym.

przeczytałem już po raz któryś i faktycznie już wiem jak negocjować :jupi:

Ja zawsze przedstawiłem swoją propozycję propozycję, i wychodziło mi na plus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mozliwe jest wytargowanie nc+go internet (chce miec dostep do kanalów na laptopie lub tablecie) gratis jako dodatek do umowy?

Na ta chwile oferuja mi to co mam w stopce (oczywiscie nowe nazwy pakietow) w cenie 54zl, lub z HBO za 64zł. Zgodzilbym sie na oferte 59zl z hbo i tym nc+ go ale z tego co widze to nikt nie dostaje tego za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Umowy na 24m.cenowo są lepsze, ale w skali 24m wychodzi ciut drożej od umów na 15. Ale jeśli umowa na 24 jest w przedziale 79,90 - 99,90 za prawie full to warto.

 

Dodać należy ,że z uwagi na ilość reklamacji "bezpieczniej" brać umowę na 24 m-ce-z własnego niestety doświadczenia( jak ktoś lubi hardcorowe podejście do tematu często wyniki reklamacji jakoś wychodzą na "+").Tak na marginesie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Witam

Czy mozliwe jest wytargowanie nc+go internet (chce miec dostep do kanalów na laptopie lub tablecie) gratis jako dodatek do umowy?

Nie ma możliwości oglądania nc+ na laptopie .....

Kiedyś była możliwość oglądania na ps3 i laptopie również ale po aktualizacji oprogramowania jest to całkowicie nie możliwe

Tak to wyglądało na ps3 filmik mój z grudnia 2012 wielokrotnie tutaj wrzucany 8)

 

 

Tak jak napisał Ircios o możliwości oglądania na laptopie można sobie pomarzyć :wink:

 

NC+ GO:

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że to nie było wtedy nc+ i działało trochę na innych zasadach.To samo mogę napisać o Canal + Online. Po fuzji zostało wszystko spartolone. Pracują nad tym, aby było na kompach. Tyle, że gdyby chcieli, to by dawno temu było. Mogliby też więcej kanałów wrzucić, bo na dzień dzisiejszy to jest porażka i kpina z abonentów, aby tam Eska TV gościła i TVP info tylko Warszawa, które z powodzeniem można oglądać bez żadnych problemów na kompie czy smartfonach bez łaski operatora. Koniec Off....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem miałem telefon z NC+ w sprawie przedłużenia umowy. Obecnie mam:

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM PVR (MULTIROOM)

NAJEM ULTRABOX+

MULTIROOM STANDARD

MULTI+

CINEMAX

EXTRA+

FILMBOX

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

VOD+ SERIALE

 

konsultant zaproponował mi to samo za 139zł. Powiedziałem jednak, że nie potrzebuję Cinemaxów oraz Filmboxów, więc możemy to wyłączyć. Wówczas zaproponował mi 94zł.

 

Dostałem też propozycję zmiany Multiroom na nowy (obecnie mam ten po Cyfrze) i wówczas cena za całość miałby wynosić 119zł.

 

Wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, więc pewnie jak to uczynię to będę w stanie więcej ugrać. Jak to widzicie, w co najlepiej iść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś dostałem propozycję sms-em za cenę 5zł msc do końca obecnej umowy dodatkowo Premium Sport do obecnej oferty

 

nBox TURBO 500GB

Comfort+

Extra+

Multi+

Premium Film

HBO

Redlight HD

Canal+VOD

 

Wszystko Na całą umowę = Stała Cena 44,90zł = Koniec Umowy 31.03.2016

 

ktoś też dostał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...