Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum!

Posiadam pakiet Uniwerse+ do końca czerwca. W umowie mam 3-miesieczne wypowiedzenie, wiec moje pytanie brzmi: czy jeśli wyślę teraz wypowiedzenie to mam szanse na uniknięcie przejścia na umowę na czas nieoznaczony i podpisanie nowej z rabatami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Posiadam pakiet Uniwerse+ do końca czerwca. W umowie mam 3-miesieczne wypowiedzenie, wiec moje pytanie brzmi: czy jeśli wyślę teraz wypowiedzenie to mam szanse na uniknięcie przejścia na umowę na czas nieoznaczony i podpisanie nowej z rabatami?

 

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum!

Posiadam pakiet Uniwerse+ do końca czerwca. W umowie mam 3-miesieczne wypowiedzenie, wiec moje pytanie brzmi: czy jeśli wyślę teraz wypowiedzenie to mam szanse na uniknięcie przejścia na umowę na czas nieoznaczony i podpisanie nowej z rabatami?

Ciebie dotyczy rezygnacja z usług czyli okres to 30 dni przed końcem umowy wypowiedzenie ma być w NC+.Możesz wysłać i teraz nic nie przeszkadza ale masz jeszcze ewentualnie czas na to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o takiej opcji? Obecnie Universe+ za 59zł ze starym nBOX HDTV. Chciałbym:

Comfort+

Extra+

Multi+

6xC+

HBO

Multiroom standard z wymianą dekodera na wifiboxa oraz otrzymaniem wifipremiumboxa jako główny

 

Budżet na wszystko 89zł miesięcznie. Plus oczywiście opłata aktywacyjna za dekoder, szacuję że rzędu 99zł.

 

Wczoraj telefon, pierwsza propozycja za to co powyżej plus nc+go, Canal+ VOD i HBO GO, za 129zł na pierwszy rok i 139zł na drugi (w pierwszym multiroom gratis, w drugim 10zł). Cena nie do zaakceptowania. Po chwili namysłu konsultanta nowa cena: 91zł pierwszy rok, 101zł drugi, ale HBO na 9msc i HBO GO na 6msc. W tej cenie jest 5zł wynajmu dekodera. Niestety nie wiem ile aktywacja (tato nie zanotował, wie tylko że przy 199zł aktywacji nie byłoby miesięcznej opłaty).

 

Właściwie średnia cena 95zł byłaby dla niego do łyknięcia, ale jeśli dadzą mu te HBO i HBO GO na cały okres. W poniedziałek mają dzwonić. Jak nie - wypowiedzenie. Cena chyba nienajgorsza bez wypowiedzenia, przy początkowym założeniu że będzie to kosztować ok 89zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca czerwca. Teraz zadręczają mnie telefonami, oczywiście oferty coraz lepsze:). Na jaki adres słać wypowiedzenie?

 

Może szanowny kolega pochwali sie co ma obecnie i co jest proponowane :mrgreen: Mam ten sam termin końca umowy czyli czerwiec i tez były telefony spławiłem ich bo chcieli abym 20 zł płacił za PVR BOX+ który mam za darmo,dostałem sms-a z numerem gdzie sam mam zadzwonic przedwczoraj zostawiłem swój podpis w APS-ie pod wypowiedzeniem i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios - tak to jest ze starszymi ludźmi. Im się nie chce wysyłać, odbierać x telefonów i negocjować (oni chyba od 6 lat płacą te nieszczęsne 59zł za podstawowe pakiety...). Ja bym oczywiście wypowiedzenie już złożył. Napisałem tą propozyjcę, bo myślę że jeśli dadzą HBO na cały okres to będzie niezła cena "bez wypowiedzenia". Niewiele wyższa niż ta, w którą finalnie celowaliśmy. A jak będzie to zobaczymy i się podzielę na forum. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jaki prawem doliczają za drugi dekoder 20 zł do umowy.

Do tej pory miałem stronga za darmo ale wcisnęli mi dekoder HD w ramach programu wymiany dekoderów i teraz każą za niego płacić choć się o niego nie prosiłem. czy da rade zwrócić taki dekoder i kupić sobie na wolnym rynku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze kolega za PACE PVR BOX+ nie płacił a doliczyli mu 20 zł za drugi dekoder Sagemcom który pobrał z racji prowadzonej akcji przejścia z MPEG-2 na MPEG-4 i tu tkwi problem

 

Powiem tak wymieniał mój znajomy taki drugi dekoder i tez był w ICA ze 5 dni za 20 zł ale jak system przemielił to pózniej oplata 20 zł znikła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...