Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem taką ofertę:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m

CANAL+VOD 0 zl 24m

Multi+ 0 zl 24 m

Premium Sport&Film 40 zl 24 m

Extra+ 10 zl 24 m

nc+go TV 0zl 24m

HBO 0 zl 9 m

 

Aktualnie mam PACE PVR i chcę wymienić na wifi premiumbox+ czy powinienem mieć też zapisane jaka będzie za niego opłata miesięczna ?

Czy da radę dostać lepszą ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogo. Z HBO na całą umowę powinieneś to dostać za ok. 59 . Jak nie masz MR to nie ma opłaty za Pejsa. Przynajmniej nie piwinno, ale to powinieneś ustalić z konsulem. Wymianę też powinieneś ustalić. Wtedy będzie prawdopodobnie drożej, dojdzie dzierżawa i aktywacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo drogo. Z HBO na całą umowę powinieneś to dostać za ok. 59 . Jak nie masz MR to nie ma opłaty za Pejsa. Przynajmniej nie piwinno, ale to powinieneś ustalić z konsulem. Wymianę też powinieneś ustalić. Wtedy będzie prawdopodobnie drożej, dojdzie dzierżawa i aktywacja

Wifi premiumbox+ ma być 0 zl aktywacja/ 5 zl miesiecznie, tylko nie dostałem tego w mailu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z konsultantem którą odbyłem jakieś 30 minut temu i ich cudowna "oferta" przedłużeniowa :

6xCanal+ do tego HBO,Cinemaxy,C+ VOD oraz pakiety Comfort+ i Extra + za jedyne...... 134 zł :lol2:

I co najlepsze umowa na 24 miesiące lub na 15cie ale przy tej drugiej opcji pakiet miałb być jeszcze troche droższy :shock: Oczywiście odmowa i wysłanie wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ircios Ja to wiem. Tylko denerwuje mnie wciskanie ciemnoty że jest to specjalna oferta tylko dla mnie. Wypowiedzenie wysłąne siedze i czekam na coś lepszego a czasu mam jeszcze sporo. Jest druga rozmowa z konsulem o przedłużenie,bo pierwsza była bardzo nieprzyjemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tej chwili - Confort+Multi+ (do grudnia 6*Canal+), na własność 5800SX, wszystko za 59/79. Propozycja: Confort+Multi+ za 49 zł (w tym dzierżawa Turbo+), o Canal+ poniżej 79 zł nie chcą słyszeć. Zerwanie umowy za 13 dni. Może być lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W tej chwili - Confort+Multi+ (do grudnia 6*Canal+), na własność 5800SX, wszystko za 59/79. Propozycja: Confort+Multi+ za 49 zł (w tym dzierżawa Turbo+), o Canal+ poniżej 79 zł nie chcą słyszeć. Zerwanie umowy za 13 dni. Może być lepiej?

Dzwoniłeś do nich czy sami dzwonili ??? :D

Jeżeli dzwoniłeś, to kłamią , też wciskają mi kosmiczny abonament.... nie po to przedłużam, żeby płacić 20 pln więcej :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 2 tyg konczy mi sie umowa (wypowiedzenie wyslane jakis czas temu). Obecnie posiadam pakiet CANAL+ Platinum opcje dodatkowe: MULTIROOM STANDARD ( 2x kameleon) i HBO oraz jakis vod-y ktorych nie uzywam. Jaki jest obecnie odpowiednich tego zestawu bo obecna oferta jest jakos malo przejzysta dla mnie. Place za to 99zl (tunerow w dzierzawie nie mam bo uzywam wlasne), ile teraz realnie zadaja za taki pakiet?

 

Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za 2 tyg konczy mi sie umowa (wypowiedzenie wyslane jakis czas temu). Obecnie posiadam pakiet CANAL+ Platinum opcje dodatkowe: MULTIROOM STANDARD ( 2x kameleon) i HBO oraz jakis vod-y ktorych nie uzywam. Jaki jest obecnie odpowiednich tego zestawu bo obecna oferta jest jakos malo przejzysta dla mnie. Place za to 99zl (tunerow w dzierzawie nie mam bo uzywam wlasne), ile teraz realnie zadaja za taki pakiet?

 

Dziekuje za pomoc

Za to max 79zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Obecnie posiadam:

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

MULTI+

EXTRA+

PREMIUM SPORT &FILM

 

Dodatkowo mialem HBO za 0zl na 9m (umowa na 15m).

Place 79,90, wczesniej przez jakis czas bylo 0 zl i srednia wychodzila okolo 55 zl (nie pamietam dokladnie)

 

Mam umowe do czerwca ale o dziwo BOK wykonal juz 2 telefony z propozycja przedluzenia.

Pierwsza propozycja to 89,90, kolejna to samo :) Wyslalem wypowiedzenie w zelszym tygodniu.

 

Dam rade wyciagnac to co mam za okolo 50zl i HB0 za free przez caly okres umowy (najlepiej 15 miechow) ?

Zastanawiam sie nad wymiana dekodera na wifipremium ale z tego co pisza inni to trzeba placic za wynajem 10 zl/m ?

Pytanie czy warto bo niby szybszy ale obraz gorszy.

 

Z gory dzieki za pomoc i powodzenia wszystkim w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

piszę tu pierwszy raz ale wątek czytam od dłuższego czasu.

Napisze coś o sobie: comfort, multi, extra, 6xC+, multiroom standard - wszystko za 68zł, umowę mam do końca czerwca, wypowiedzenie wysłałem, na razie dostaję oferty nie do przyjęcia ale czekam, do końca umowy daleko. Tyle o mnie 8)

 

Generalnie wiem co i jak, wiem ile chcę płacić i co mogę w tej cenie otrzymać ale zaciekawiło mnie kilka ostatnich postów na temat dzierżawy dekodera. Mam mediaboxa za którego zapłaciłem jednorazowo o ile pamiętam 199zł. Czy po przedłużeniu umowy będę musiał płacić ponownie za dzierżawę dekodera czy ta opłata byłą jednorazowa niezależnie jak długo będę korzystał z usług nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna z moich 2 umów dobiega końca i dostałem takie 2 oferty:

 

comfort+

extra+

multi+

premium sport&film+

cinemax

filmbox

hbo

adventure hd

sundance hd

paczka history hd (2 kanały)

multiroom standard - 2 kart cameleon

2 x dekoder pace pvr

canal+ vod

 

i oferta za 139zł a potem za 186zł z groszami :lol2: obecnie płacę 119zł za wszystko.

 

Jutro wysyłam wypowiedzenie, bo umowa kończy się w czerwcu. Ile mogę ugrać za powyższy pakiet z wypowiedzeniem? Doradźcie Panowie :)

 

Swoją drogą nie rozumiem logiki konsultantów... Jeżeli mam to wszystko co wyżej wymieniłem i płacę do czerwca 119zł to jaki jest sens przedłużania i za ten sam pakiet płacenia od kwietnia 186zł ? :roll: NC+ jest nieliczną firmą, która abonenta z 10 letnim stażem traktuje gorzej niż nowego z ulicy... :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...