Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam przedłużyć dwie odrębne umowy z nc+ na rozsądnych warunkach.

 

1. Canal+ SILVER bez żadnych dodatkowych opcji (dawne n) za 64,90, dekoder Turbobox. Interesuje mnie tutaj mniej więcej coś takiego : Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, HBO, HBO GO, NC+GO oraz dobrać MR Standard. Umowa do 30.04, jutro wysyłam wypowiedzenie.

 

2. N-kowy pakiet Full za 99zł, dekoder Turbobox, umowa przeszła na czas nieoznaczony wysłałem wypowiedzenie ok. 2 mcy temu z zachowaniem 3-miesiecznego okresu wypowiedzenia. Przede wszystkim Chciałbym wymienić dekoder na Mediaboxa lub WifipremiumBoxa. Oferta, które mnie interesuje to : Comfort+, Multi+, Extra+, 6xC+, HBO, HBO GO, NC+GO, Canal+ VOD, Seriale+ oraz dobrać MR Standard.

 

Jakie mniej więcej ceny można ugrać w przypadku tych dwóch umów?

Najbardziej obawiam się oferty w przypadku tej pierwszej, ponieważ do tej pory jest tu uboga oferta, a chcę tu dobrać wiele dodatkowych opcji..

 

Dzięki z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet Universe+ Superfilm za 99 PLN. Niedługo kończy mi się umowa pod koniec maja. Co mogę u nich wywalczyć tzn. chodzi mi o zachowanie tego pakietu ale niższa cena. Już dzwonią do mnie z przedłużeniem ale proponują cenę 109 PLN. Odmawiam. Proszę o propozycje co można wywalczyć. Za rady z góry dziękuję.

PS Czy wysłanie wypowiedzenia coś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, dostałem to co chciałem :)

 

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Premium 0zl 12m/20zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Miałem też ofertę 5 zł taniej z HBO na 9 miesięcy, ale wolałem dopłacić i mieć na całe 2 lata.

Wiem, w porównaniu do niektórych ofert słabo, ale obecnie płaciłem 69 zł za Universe+ i multiroom, więc mam prawie 15 zł taniej i jeszcze HBO którego wcześniej nie było.

 

I mała uwaga. Niektórzy byli zdziwieni, że odrzucenie oferty anuluje złożone wcześniej wypowiedzenie. W końcowej części "czy pan się zgadza ...." konsultant wyraźnie poinformował, że odrzucenie oferty którą dostanę spowoduje od kwietnia przejście umowy na ceny standardowe, bez promocji. No i pytanie czy się na to zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, dostałem to co chciałem :)

 

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Premium 0zl 12m/20zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Miałem też ofertę 5 zł taniej z HBO na 9 miesięcy, ale wolałem dopłacić i mieć na całe 2 lata.

Wiem, w porównaniu do niektórych ofert słabo, ale obecnie płaciłem 69 zł za Universe+ i multiroom, więc mam prawie 15 zł taniej i jeszcze HBO którego wcześniej nie było.

 

I mała uwaga. Niektórzy byli zdziwieni, że odrzucenie oferty anuluje złożone wcześniej wypowiedzenie. W końcowej części "czy pan się zgadza ...." konsultant wyraźnie poinformował, że odrzucenie oferty którą zaraz dostanę spowoduje od kwietnia przejście umowy na ceny standardowe, bez promocji.

Jak odrzucenie oferty moze spowodowac anulowanie wypowiedzenia i przejscie na inne warunki umowy,skoro ta umowa jest wypowiedziana...Maslo,maslane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bodex.Ale to nic nowego, co do odrzucenia oferty. Pisane było o tym cały czas. W ofercie brakuje paczki C+. Rozumiem, że nie chciałeś, bo cena by była wyższa?

@wiktor3a. Masło maślane będziesz miał jak nie będziesz słuchał co mówi konsul i niedokładnie czytał na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odrzucenie oferty moze spowodowac anulowanie wypowiedzenia i przejscie na inne warunki umowy,skoro ta umowa jest wypowiedziana...Maslo,maslane....
Niezupełnie. Wcześniej jest pytanie, czy się zgadzasz na wycofanie wypowiedzenia.

 

@ircios, wiem że nic nowego, że było pisane. Chodziło mi o to, że nie trzeba się domyślać, czytać na forum itp. Tylko konsultant wyraźnie o tym informuje, wystarczy słuchać.

A C+ nie chciałem, kolejne 10 zł więcej, 54,90 + muliroom przy umowie na dwa lata.

 

Inna sprawa, że nawet z paczką C+ i HBO płaciłbym mniej niż wcześniej, wysłanie wypowiedzenia to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedyś byłem abonentem nc+. W zasadzie cyfyr, potem zmieniło się na nc+ i zostałem z nimi na rok, ale po roku wypowiedziałem umowę. Teraz pytanie, czy traktują mnie jakoś specjalnie i dostanę jakieś zniżki czy mogę liczyć jedynie na ofertę ze strony internetowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kiedyś byłem abonentem nc+. W zasadzie cyfyr, potem zmieniło się na nc+ i zostałem z nimi na rok, ale po roku wypowiedziałem umowę. Teraz pytanie, czy traktują mnie jakoś specjalnie i dostanę jakieś zniżki czy mogę liczyć jedynie na ofertę ze strony internetowej?
Jesteś traktowany jak nowy klient.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko odnośnie drugiego abonamentu, obecnie posiadam comfort + z muliroomem i cała resztą za 59,92, ale sie przeprowadzam i chce wziąć matce jakis dodatkowy najtańszy abonament ze stała ceną, co mogę wynegocjować i za jaka kwotę. Mam stare dekodery ale SD wieć rozumiem również bede musial coś kupić/wynając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam umowę do końca czerwca. Dziś wysłałem wypowiedzenie. Mam obecnie:

 

pakiet Comfort+

opcje dodatkowe:

Najem PVR (Multiroom)

Multi+

Najem ultraBOX+

EXTRA+

HBO

Premium Sport &Film

MULTIROOM STANDARD

History HD

CANAL+ VOD

 

Mam 2 x Pace PVR + 2 karty Cameleon. Miałem umowę na 15 miesięcy 5x0zł + 10x104,9zł (średnia 70zł miesięcznie). O jaką cenę powinienem walczyć po wysłaniu wypowiedzenia za to co mam? (ewentualnie Canal+ VOD i History HD nie są mi potrzebne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się w czerwcu i mam 2-3 telefony w tygodniu z coraz ciekawszymi rzeczami:

 

Comfort,multi,extra, 6C i HBO na 7 miesięcy free za 79,90 ale do tego 20 za multiroom i 20 za Pace PVR bo już tej kombinacji nie ma w ofercie i najlepiej żebym brał jakiegoś boxa do MR. Grzecznie podziękowałem i wysyłam wypowiedzenie.

 

Uważajcie przy przedłużaniu żeby podawali cenę za wszystko bo 1 z konsultantów podawał bez MR i Pace tylko za sam pakiet ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...