Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

FILMBOX 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

MULTIROOM STANDARD 20zł

NAJEM PVR 20zł

Najem HD Multiroom 20zł

CINEMAX 15zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

99zl z dwoma dekoderami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ 59zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

pierwsze 5 miesięcy za free

pozostałe 10 - 69, 90 zł

 

wcześniej płaciłem 99.

Słabo czy dobrze, uprzedzam, że kiepski ze mnie negocjator

Kolego słaba oferta.... ZA 53 PLN w łamańcu bez problemu to co mam w podpisie... a i te ofertę maja tu chłopaki za kilka pln mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowym abonentem od Lutego 2015. Obecnie posiadam:

 

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe

Multi+

HBO GO HB ITI 3/mc

HBO 3/mc

netVOD+ konto podstawowe

 

Płacę za to 39.90zł, przynajmniej do czasu zakończenia promocji na HBO.

Zapytałem NC+ czy chociaż dadzą mi kanały plus na 2/mc z racji promocji na 20-lecie, dostaje je teraz każdy nowy klient.

 

Zadzwoniła konsultantka, niby z DUK. Oto co zaproponowała:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 2 m dla Abonentow

Extra+ 0 zł 1 m dla Abonentów

nc+go TV 0zl 2m dla Abonentow

HBO_20zl_6m_dla_Abonentow_22.12.2014

HBO_GO_5zl_6m_dla_Abonentow_22.12.2014

 

Wychodzi 64,90 przez pierwsze 6-mcy i patrząc na to, jakie ludzie mają tu pakiety za podobną kwotę, to chyba chcą ze mnie zedrzeć :)

 

Co mam z tym zrobić? Czy istnieje szansa ugrania lepszych pakietów w podobnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy się w czerwcu i mam 2-3 telefony w tygodniu z coraz ciekawszymi rzeczami: ...

 

U Mnie umowa też do końca czerwca ale cisza z telefonami. Jedynie dostałem sms'a z przypomnieniem, że niedługo kończy mi się umowa i proszą o kontakt. Jednak telefon jakiś dziwny 775425246. Kojarzy ktoś taki numer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu bycia abo chcesz warunki jak dla stałych klientów ? :D

 

Bardzo dużo ludzi w sieci narzeka na oferty dla stałych klientów, w wielu branżach.

Po 13 latach w Orange i pomimo wysyłania wypowiedzeń, kontaktów z DUK, ostatecznie dostałem taką ofertę na przedłużenie jak brat będący abonentem 2 lata i obie były "spod lady".

Przywiązywanie się do operatorów jest dziś najgłupszą rzeczą, jaką można zrobić. Rynek się zmienia, pojawiają się nowi gracze. Ja idę tam, gdzie dostanę więcej za tyle samo lub mniej PLNów.

Rozumiem, że NC+ jest tutaj wyjątkiem i każdego stałego klienta traktuje lepiej niż nowego?

 

Skoro tak, to zwracam honor. Chętnie poczekam na to, co zaoferuje mi ITI po 2,4,6.. latach.

A wracając do tematu, czy według was jest to opłacalna zmiana dla mnie, jako nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaztech - ale po miesiącu uważasz, że to już jest czas aby uważać się za stałego abonenta? Tym bardziej, że pewnie pierwszy miesiąc miałeś za darmo i dopiero od marca płacisz. Sam podajesz powyżej dłuższe okresy czasu niż miesiąc. NC+ nie jest wyjątkiem. Sam pracuję w firmie kurierskiej i tu także lepiej się traktuje nowego klienta niż obecnego z "historią". Mimo wszystko w NC+ i tak człowiek jest w stanie więcej ugrać jako stały abo niż taki z ulicy :) Spróbuj może po minimum 3-ech miesiącach (ale i tutaj nie wróżę Ci sukcesu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ 59zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

pierwsze 5 miesięcy za free

pozostałe 10 - 69, 90 zł

 

wcześniej płaciłem 99.

Słabo czy dobrze, uprzedzam, że kiepski ze mnie negocjator

Kolego słaba oferta.... ZA 53 PLN w łamańcu bez problemu to co mam w podpisie... a i te ofertę maja tu chłopaki za kilka pln mniej :)

Raczej nic lepszego nie wyrwie,bo nie przeskoczy dzierżawy i opłaty za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaztech - ale po miesiącu uważasz, że to już jest czas aby uważać się za stałego abonenta? Tym bardziej, że pewnie pierwszy miesiąc miałeś za darmo i dopiero od marca płacisz. Sam podajesz powyżej dłuższe okresy czasu niż miesiąc. NC+ nie jest wyjątkiem. Sam pracuję w firmie kurierskiej i tu także lepiej się traktuje nowego klienta niż obecnego z "historią". Mimo wszystko w NC+ i tak człowiek jest w stanie więcej ugrać jako stały abo niż taki z ulicy :) Spróbuj może po minimum 3-ech miesiącach (ale i tutaj nie wróżę Ci sukcesu).

 

Oczywiście, że nie uważam się za stałego abonenta. Szczerze, to dopiero zapoznaje się z całą platformą i jej możliwościami. :mrgreen:

No może nie do końca taki z ulicy 8) Mimo wszystko, dzięki za merytoryczną odpowiedź. O to mi chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjując ofertę to mówicie co byście chcieli za jaką cenę czy jesteście na NIE do czasu aż sami zaproponują to co Wam odpowiada? Chodzi mi o 6x C+ oraz HBO w rozsądnej cenie tzn 60zł :) Bo widzę że są magicy co mają to za ok 50zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podajcie jakiś sensowny numer telefonu do konsultantów na przedłużenie umowy (numer , który miałem gdzieś się zawieruszył :x ).... do takich co mają MOC aby dać łamańca... Bo te numery telefonu co dostaje od nich smsem , to tam konsultant trzyma się sztywno zasad i nic nie idzie ugrać :/ były gdzieś nr. na forum ale jest ponad tysiąc stron, warto przypomnieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...