Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostaniesz do mboxa wifibox. Zepniesz kablem. Aktywacja powinna być za free i opłata miesięczna np.na 15m. 6m/0 i 9m./10.

 

 

W opcji 15 m-cy raczej na bank przy MR jest aktywacja 49zł. i dopiero 6mx0zł+9mx10zł.

 

Bo 2 dychy płaci się za drugiego Pejsa, lub w niektórych przypadkach za jednego, a nie za sprzęt ADB

 

Kolega asffaf ma rację, bo inni użytkownicy również już pisali, że mając aktualnie w najmie płatnym mediaboxa wraz z MR można zapomnieć o opłacie niższej za najem mediaboxa niż 20zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jak pomóc konsultantowi w zaproponowaniu oferty bo system mu nie przyjął przedłużenia tego co mam. 18 minut próbował wklepać ale pewnie przez drugi PVR zrabatowany na 0 mu nie wchodziło.

Optimum+, 6C, MR, 2 x Pace PVR i było HBO na 6 mieś. free za 84

 

Poczytałem ostatnie oferty i może coś takiego wejdzie ?

Comfort+ extra+ multi+ - 39,90 premium Sport&Film 2x5, Nc+ go 0 HBO - 0 MR premium 10 ? drugi PVR 20 ? Brzmi to rozsądnie ? Obecna umowa kończy się w czerwcu ale od kwietnia chce HBO :-)

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

czy moglibyście mi podać ile może być warta poniższa konfiguracja (z wysłanym wypowiedzeniem) ?

 

- Comfort

- Extra

- Multi

- Premium Sport&Film

- HBO

- Canal+ VOD

- nc+ GO

- Seriale+ VOD

- Sundance HD

- RL HD +

 

- wymiana Pace PVR na WiFi Premium BOX lub Mediabox PVR

 

Z góry BIG dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, trochę z innej beczki. Czekam na telefon z propozycją i chciałbym wytargować MR, ale w tej chwili jestem na swoim fergusonie 8900 z kartą po cyfrze. Pytanie jeśli mi dadzą w dobrej ofercie jak zepne ze swoim sprzętem? i o co najlepiej powalczyć? pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...