Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@czerstwy ja się nie zgadzam z tobą :wink:

Co może być gorszego od "pseudo" kanału premium ....

"HistoryHD , "H2" , "Sundance Channel HD" :?: nie wydaje mi się 8)

No tylko mi nie mów że "czerwone światło" :lol2::wink:

Do kanałów które sam wymieniłeś dodał bym całą paczkę Filmboxów.Choć muszę przyznać że na H2 znalazłem kilka ciekawych pozycji jak go posiadałem. Adventure HD posiadałem krótko w oknie otwartym i nie wiem jak z ilością powtórek jest ale ramówka była na tyle ciekawa że od czasu do czasu trochę pooglądałem.A zdarza mi się to rzadko poza swoimi kanałami które oglądam dość systematycznie.Dziś dostałem meila że za darmo mogę wypróbować HBO GO z tego co pamiętam to do końca kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje dobranie opcji dodatkowej paczki Canal+ chodzi mi głównie o Canal+Sport i Canal+Family2 (Canal+Sport2)?

 

pakiet mozesz zwiekszyc za dodatkowa oplata.

Wie ktoś może ile kosztuje pakiet premium sport w opcji dodatkowej?

 

Mnie proponują za 5zł msc do końca umowy ale nie biorę bo mnie nie interesuje Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Dziś dostałem meila że za darmo mogę wypróbować HBO GO z tego co pamiętam to do końca kwietnia.

 

image.jpg

 

Sam posiadam "HBO GO" tyle że nie z nc+ 8)

Polecam każdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego podobno cyt. Od teraz co miesiąc możesz wypróbować różne oferty w nc+ bez dodatkowych opłat.

 

W każdym miesiącu coś nowego.Fajna promocja będzie się można zapoznać z pełną ofertą NC+.Choć ja i tak praktycznie wszystkie kanały znam bo jak nie posiadałem w NC+ to miałem w CP albo na stałe albo promocyjnie.Szkoda że nie mam możliwości skorzystania z tego HBO Go z pozycji dekodera bo żadnych kabli od internetu nie będę ciągnął ale może się zastanowię nad skorzystaniem z komputera.Ponieważ nigdy nie miałem tej usługi i jestem ciekawy jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arisek

Poproś jeszcze o kanał Adventure HD do pakietu z Twoją ofertą :)

 

Niby po co ?? ten kanał to [beep] nie warty 1 zł , poza tym jakby ramówka była przyzwoita każdy by chciał mieć ten kanał a jest jak jest

Akurat ten kanał nie jest taki zły są o wiele gorsze w opcjach dodatkowo płatnych.

 

Skoro jest taki dobry to czemu taki gość jak ty jeszcze go nie ma ? ;D :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrozumiałeś co napisałem mam wrażenie że nie.Pisałeś że jest [beep]em a ja napisałem że jest lepszy od wielu innych to po pierwsze a po drugie @PowerTV udzielił rady innej osobie a ty wtrąciłeś swoje mądrości o które nikt cię nie prosił.

 

czertwy taki miałem wniosek to tym co napisałeś

''Adventure HD posiadałem krótko w oknie otwartym i nie wiem jak z ilością powtórek jest ale ramówka była na tyle ciekawa że od czasu do czasu trochę pooglądałem.A zdarza mi się to rzadko poza swoimi kanałami które oglądam dość systematycznie''

sorry ale większego gniota nie ma jako dodatkowa opcja

a rady Powertv śmierdzą reklamą stacji dlatego to skomentowałem

 

rozumiesz teraz moją wypowiedź :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacisz za kogoś abonamentu to nie decyduj za niego co mu jest potrzebne a co nie.Nie był byś zdziwiony że rady tej osoby niby śmierdzą reklama gdybyś wiedział co pisze w innych watkach i kim jest.Proste i logiczne że reklamuje swój kanał bo chce go rozwijać i nie jego wina że NC+ postawiło zaporowe warunki że kanał ma być dodatkowo płatny w ofercie lub wcale.Ale skoro twierdzisz że to największy gniot w opcjach dodatkowych to oglądaj sobie np. cały czas wojny magazynowe czy jak to się nazywa na History HD bo ma to dużo wspólnego z nazwą kanału :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym 10x h lub h2 niz takiego gniota typu adventure , kanał nic nie wnosi nowego co wiecej podobna tematyka jest od lat typu extrime channel , a to że ktoś robi gniota i udaje ze to opcja premium dla wybrany za 1.99 to proszę cię . Jakby ramówka była OK to nie musiałby siedzieć na forum i pisać ''ej weź ten kanał bo jest fajny '' Kanał sam by się sprzedał nawet za 5 albo za 10 popyt-podaż a tak to LIPA

ps. pogadaj z powertv to może ci za darmo udostępni , swoja drogą skoro nc+ zadecydowalo że nie chce gniota w ramach podstawowego pakietu to widocznie tak jest tym bardziej ze np republika tv jest dodany bezpłatnie a znam kablówki co wołaja za niego 5 zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czerwcu (obecny pakiet Comfort/Multi/Extra/6C+/MR standard/PACE i Sagemcom/2 camele - oferta łamana średnia 15 m/cy - 53,26 zł). Od lutego miałem już z 10 telefonów, jeszcze takiej nagonki w Cyfrze/NC+ od 10 lat nie przeżyłem, chyba pali im się grunt i wyniki sprzedażowe coraz słabsze, ale co z tego, jak te oferty z kosmosu (za utrzymanie pakietu od 120 - 79 zł :crazy: ). Najbardziej wkurza mnie, jak tłumaczę, że chętnie przedłużę za aktualną cenę, wciskanie kitów że NIE MA TAKICH PROMOCJI. I jeszcze takie hasła: nie ma ofert łamanych, nie ma H i H2 w pakietach promocyjnych, i to czytanie tekstu rozmowy z kartki :read: ... w sumie sam mogę już pracować na tej infolinii bo znam już tekst. Prosiłem żeby nie dzwonili z takimi ofertami, odznaczyli mnie jaku trudnego klienta, że składam wypowiedzenie, ale nic to nie daje, dzwonią dalej... Jutro idę z wypowiedzeniem, i zdaję PACE (mam swój dek do MR), zobaczymy czy będzie jakiś pozytywny odzew. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się w czerwcu (obecny pakiet Comfort/Multi/Extra/6C+/MR standard/PACE i Sagemcom/2 camele - oferta łamana średnia 15 m/cy - 53,26 zł). Od lutego miałem już z 10 telefonów, jeszcze takiej nagonki w Cyfrze/NC+ od 10 lat nie przeżyłem, chyba pali im się grunt i wyniki sprzedażowe coraz słabsze, ale co z tego, jak te oferty z kosmosu (za utrzymanie pakietu od 120 - 79 zł :crazy: ). Najbardziej wkurza mnie, jak tłumaczę, że chętnie przedłużę za aktualną cenę, wciskanie kitów że NIE MA TAKICH PROMOCJI. I jeszcze takie hasła: nie ma ofert łamanych, nie ma H i H2 w pakietach promocyjnych, i to czytanie tekstu rozmowy z kartki :read: ... w sumie sam mogę już pracować na tej infolinii bo znam już tekst. Prosiłem żeby nie dzwonili z takimi ofertami, odznaczyli mnie jaku trudnego klienta, że składam wypowiedzenie, ale nic to nie daje, dzwonią dalej... Jutro idę z wypowiedzeniem, i zdaję PACE (mam swój dek do MR), zobaczymy czy będzie jakiś pozytywny odzew. :> - post do usunięcia dubel - przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propozycja limitowana, Bez złożenia wypowiedzenia:

Comfort, Multi, Extra, Film&Sport, CanalPlus Vod, multiroom i jeden pvr - umowa na 15 miesięcy 84zł

dodatkowo HBO i Filmbox - 7 miesięcy free

 

konsultant twierdził, że to oferta specjalna, limitowana, jutro takiej nie dostanę i nie będą do mnie wydzwaniali, bo mają innych klientów

 

jest problem z drugim dekoderem, bo drugi pvr ma kosztować 20zł, a jak chcę wydzierżawić bez hdd to nie wiedzą co i jak

 

 

Umowę mam do końca czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym 10x h lub h2 niz takiego gniota typu adventure , kanał nic nie wnosi nowego co wiecej podobna tematyka jest od lat typu extrime channel , a to że ktoś robi gniota i udaje ze to opcja premium dla wybrany za 1.99 to proszę cię . Jakby ramówka była OK to nie musiałby siedzieć na forum i pisać ''ej weź ten kanał bo jest fajny '' Kanał sam by się sprzedał nawet za 5 albo za 10 popyt-podaż a tak to LIPA

ps. pogadaj z powertv to może ci za darmo udostępni , swoja drogą skoro nc+ zadecydowalo że nie chce gniota w ramach podstawowego pakietu to widocznie tak jest tym bardziej ze np republika tv jest dodany bezpłatnie a znam kablówki co wołaja za niego 5 zł :)

 

Kanał Adventure HD prezentuje zupełnie inną tematykę, niż Extreme Sports Channel.

Czy na Extreme znajdziesz programy wędkarskie, łowieckie i podróżnicze w jakości HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet z wypowiedzeniem nie dostaniesz drugiego PVR za free, ale za ten pakiet możesz mieć 53 z hakiem w łamańcu + 20 za drugi PVR

ale ja nie chcę drugiego pvr, wystarczy zwykły wifibox

I po wymianie na WiFi box będziesz prawdopodobnie w pierwszej kolejności do wymiany MR na zasadach ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...