Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu fatalnych ofertach przedłużeniowych, wczoraj złożyłem wypowiedzenie i już dzisiaj kolejny telefon. Nie wdając się w rozmowę określiłem moje warunki utrzymanie oferty (Comfort, Ekstra, Multi+, 6C+, MRS , Pace i sagemcom za free) za 53,26 zł średnia na 15 m/cy. Pani konsultant zadeklarowała że za godzinę oddzwoni... ciekawe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę za 89,90 zl:

Comfort+ 39,90 zl 24 m

Multi+ 0 zl 24 m

Premium Sport&Film 40 zl 24 m

HBO 0 zl 9 m

History HD 0 zl 24 m

Extra+ 10 zl 24 m

Multiroom Standard 0 zl 24 m

Przez tydzień dzwonili i propozycja była 109 zl

 

Jeszcze zapomniałem dodać, że wifibox za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotr77sat

Tak na to wychodzi. Ja umowe mam do konca wrzesnia na wypowiedzeniu ale czekam do konca ze wzgledu na sytuacje ze zmianami jakie sie szykuja. Karty, parowanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam takie pytanie w związku ze zbliżającym się końcem mojej umowy ( do końca li[ca): czy jest taka możliwość przy przedłużaniu umowy, bym zrezygnował z jakichś opcji i by dali mi odpowiednio mniejszy abonament, czy raczej wciskają usilnie jakieś bonusy, by tylko z ceny nie zejść?

teraz mam dawny universe, 6 Canal +, HBO i Cinemax za 58,59. Ciekaw jestem, czy jest możliwość pozostawienia samego Universa za odpowiednio mniejszą kwotę (dajmy na to...20 zł:))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jako że będą to moje pierwsze negocjacje, chciałem się Was poradzić za jaką kwotę mogę utrzymać swój pakiet. Wiem że informacji o cenie takiego pakietu jest dużo tylko że każdy staruje z innego pułapu cenowego. Za poniższy pakiet płacę aktualnie 104.90, ile realnie mogę zbić z ceny? Z góry dzięki za odpowiedz.

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE

AKTYWACJA MEDIABOX+

NAJEM MEDIABOX+

EXTRA+

MULTI+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złożone wczoraj. Dzisiaj dwa telefony, jeden od standardowego konsultanta czytającego z kartki, postawiłem twardo swoje warunki i po godzinie ten właściwy numer zadzwonił :wink: Bardzo rzeczowa i konkretna Pani. Miłe i rzeczowe negocjacje przez 20 minut i ostateczne warunki:

Comfort+ 0 zl 6 m/29,90 zl 18 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 6 m/10 zl 18 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 6 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 6 m/40 zl 18 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Przyjąłem warunki, teraz potwierdzam je na mailu. Win:Win

Średnia miesięczna bez HBO, które wyłączę po 6 m-cach gratisu 59,93. Co ciekawe nie mogę zrezygnować z bezpłatnego najmu PACE, a mogę zwrócić "wciśniętego" w ramach ostatniej akcji "wymień SD na HD" sagemcoma 93, bo musiałbym płacić za niego 20 zł m/c (i tak leży w szafie więc zwrot nastąpi bez żalu :) ). Jeszcze raz podkreślam profesjonalizm ostatniej konsultantki :lol: , potwierdza się że większość ofert składają zwykli sprzedawcy (miałem od lutego chyba z 10 telefonów z cenami 79-120 zł), a dopiero wypowiedzenie i postawienie jasnych warunków daje możliwość kontaktu z odpowiednią osobą. Dowiedziałem się jeszcze, że zmieniają się ogólne warunki umów i kolejny okres wypowiedzenia wynosić będzie 1 m-c, a nie jak obecnie 3 m-ce. Opuszczam wątek na 23 miesiące i życzę kolegom owocnych negocjacji :) .

 

edit. Dosłownie przed chwilą kolejny telefon od kosultanta... ofertę chciał przedstawiać :lol2: niezły bu... mają w systemie. Chyba sprzedaż im leży skoro takie polowania urządzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...