Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj jeszcze raz do nich zadzwoniłem. Macie rację, 79,90 za wszystkie kanały + 20 zł za jednego z dwóch pace'ów :) Co nie zmienia faktu, że dostałem jeszcze raz potwierdzenie, że 99,90zł na 15 miechów za wszystko co wypisałem w poprzednim poście :) Tak więc walczcie, a jako powód rezygnacji podawajcie słowo klucz: cena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swieta z telewizja z pelnym pakietem HBO w cenie dotychczasowego abonamnetu. Zadzwon 122947879.

Dostalem cos takiego smsem. Wie ktos o co kaman? Koniec umowy z koncem kwietnia.

Dzwonilem i spytalem. Promocje HBO gratis na 6mies dostane dopiero przy przedluzeniu abonamentu :D

Dzisiejsza oferta Comfort+ , Multi+ , Extra+ , Canal+ Film&Sport., Multiroom (ultrabox i box) w cenie 64.99 na 15mies plus to HBO gratis 6mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zakończyłem negocjacje, bo i tak będę płacił taniej niż dotąd, a w podpisując teraz skróci mi się czas podpisanej umowy:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

FILMBOX 15zł

Multi+ 15zł

NETVOD+ HUSTLER 9zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

NOC 25zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

NETVOD+ KONTO DODATKOWE 0zł

VOD+ SERIALE+ 30zł

CINEMAX 15zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 34,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 5 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 5 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Filmbox 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 35 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Noc 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV Hustler VOD 0 zł 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Teraz 2 lata spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@shado dla mnie "czerwone światło" i "hustler" to lepsze oferta niż sam pakiet noc 8)

"Redlight" ma większość produkcji europejskich za to "hustler" ładniejsze kobiety :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nka zrobiła mi prezent na święta i zablokowała mi dostęp do nc+go... Telefon do party line oczywiście niewiele wniósł... Miało zacząć działać po 2h, ale oczywiście nie zadziałało. Chyba muszę poczekać do wtorku i zadzwonić jeszcze raz, ale tak to jest zmieniać coś przed weekendem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wczoraj przedłużyłem.

 

Comfort+

Extra+

Multi+

HBO

Cinemax

Filmbox

Premium Sport & film

adventure hd

sundance hd

history 1 i 2

hustler hd

canal+ vod

multiroom standard 2 karty

2 x pace pvr hd

 

99,90zł

 

Będę chciał podobnie uzyskać z tym, że nie zależy mi na c+vod, hustler. Mam jednego pace hd. Też mam umowę do końca czerwca. Teraz wydzwaniają i proponują 129 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nka zrobiła mi prezent na święta i zablokowała mi dostęp do nc+go... Telefon do party line oczywiście niewiele wniósł... Miało zacząć działać po 2h, ale oczywiście nie zadziałało. Chyba muszę poczekać do wtorku i zadzwonić jeszcze raz, ale tak to jest zmieniać coś przed weekendem :)

Nie będzie działać, bo nie ma n-ki. Już czas abyś zrozumiał, że jesteś w nc+ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Co sądzicie o takim czymś? Wypadłem trochę z obiegu jeżeli chodzi o oferty itd ;)

Nawet nie wiem do końca co wchodzi w skład tych pakietów więc jakby ktoś mógł poratować jakimś linkiem albo po prostu spisem jakie kanały przynależą do danego pakietu to byłbym bardzo wdzięczny:)

 

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 30 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

SUMA: 69,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Niby wszystko jest na tej stronie którą podałeś. Przesiadam się z Universe+ i wynikło małe zamieszanie z tymi nowymi nazwami.

Chodziło mi głównie o taką rozpiskę, że np w "Multi+" mam to, to i tamto. A u nich po prostu jest wrzucone wszystko do jednego worka. No oprócz "Extra+" gdzie są wypisane ;)

Teraz już widzę, że w porównaniu z innymi prezentowanymi tu ofertami moja jest masakryczna :P Więc będę się dalej bujał z negocjacjami.

Jeszcze raz dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...