Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym poznać Waszą opinię na warunki przedłużenia umowy które otrzymałem z nc+

Posiadam obecnie :Comfort+,Extra+ i Multi+ w cenie :49,90 umowa 15 miesięcy ,kończy się w czerwcu,wypowiedzenie dotarło do nc+.

Otrzymałem propozycję przedłużenia na kolejne 15 miesięcy,pakiet ten co mam i do tego wszystkie kanały canal+ w cenie 58,0 zł na cały okres umowy.

Co Wy na to ?

Pozdrawiam:

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Przed chwila rozmawiałem z działem utrzymania klienta nc+.

Wypowiedzenie złożone już jakiś czas temu i zarejestrowane w systemie nc+.

 

Oferta, którą otrzymałem dzisiaj za 121,87 to:

Comfort+

Extra+

Superpremium+

Filmbox

History HD

Sundance HD

Umowa na 15 miesięcy

 

Dekoder mam swój. W umowie sama karta bez Multiroom.

 

Warto to brać czy targować się?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym poznać Waszą opinię na warunki przedłużenia umowy które otrzymałem z nc+

Posiadam obecnie :Comfort+,Extra+ i Multi+ w cenie :49,90 umowa 15 miesięcy ,kończy się w czerwcu,wypowiedzenie dotarło do nc+.

Otrzymałem propozycję przedłużenia na kolejne 15 miesięcy,pakiet ten co mam i do tego wszystkie kanały canal+ w cenie 58,0 zł na cały okres umowy.

Co Wy na to ?

Pozdrawiam:

Jurek

 

Możesz zejść za to do ceny 44,90, ja mam to co w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ja przedłużyłem umowę na kolejne 15 m-c

Miałem Comfort+, Multi+ ,Najem Sagemcom, Multiroom Standard za 29,90

 

przedłużułem na

Comfort+ 19,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m dla

Najem Box+ 0 zl Sagemcom

Multiroom Standard 0 zl 15 m (dwie karty cameleon)

 

Musiałem zdać jeszcze drugiego Sagemcoma do multiroomu bo dostałem w akcji przejście z SD na HD a teraz za każdym razem jak dzwonili to chcieli za niego dodatkowe 20 zł, a sprzęt i tak leżał bo mam swój tuner

 

Umowę miałem do 30.06. Wypowiedzenie oczywiście złożone w punkcie nc+.

Ja jestem zadowolony co prawda i tak nie mam czasu na oglądanie tv ale cena dobra i nie interesowały nie żadne premium film sport czy HBO

 

pozdrawiam i po raz kolejny dziękuje wszystkim za wskazówki dotyczące aktualnych ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 11 maja br. będą nowe/stare kanały z grupy C+ w składzie: CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT 2. Wszystkie z powyższych kanałów, z wyłączeniem sportowych, nie będą w ogóle nadawały reklam.

 

Ciekawe jak to bedą sprzedawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zejdzie. Ciężko zrozumieć, że oferty z paczką C+ za takie pieniądze się skończyły? Minimum 53 z hakiem w łamańcu na 15m

Można powiedzieć że tej oferty praktycznie nie było na całym forum było tylko dwóch szczęśliwców którym udało się to ugrać.A było trochę osób które o nią walczyły ale max co i,m sie udało ugrać to 49.90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...