Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Umowa z nc+ kończy mi się w czerwcu, zamierzam wysłać wypowiedzenie i czekać na korzystniejszą ofertę.

Czy można je złożyć w punkcie nc+? O jaką cenę powinienem walczyć, jeśli zależy mi właściwie tylko na wszystkich sportowych kanałach? Filmy mogę odpuścić, jeśli to pomoże zbić cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielony93

 

Ponoć można złożyć wypowiedzenie w punkcie, ale pewności co do tego nie mam. Ktoś pisał na forum, że złożył i przyjęli. Ja w każdym razie zawsze wysyłałem za potwierdzeniem odbioru. Jeśli chodzi o ofertę sportową, to jeszcze tak do końca wszystkiego nie wiadomo odnośnie nowej oferty, czy będzie można rozdzielać sport od filmu, jak dotychczas, czy już będzie można kupić tylko i wyłącznie cały pakiet CANAL+ (8 programów). Wydaję mi się, że będzie w sprzedaży tylko cały pakiet, ale ręki nie dałbym sobie za to uciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Ponoć można złożyć wypowiedzenie w punkcie, ale pewności co do tego nie mam. Ktoś pisał na forum, że złożył i przyjęli..

Wypowiedzenie bezproblemowo można złożyć w "aps" wystarczy dowód osobisty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Kończy mi się nie długo umowa z nc+ w ramach promocji.

Obecnie posiadam:

Pakiet Universe+

OPCJE DODATKOWE:

Multiroom Standard

Najem ultrabox+

CANAL+ PLATINUM OP

za 99zł

 

W związku z tym, że już do mnie dzwonili i przedstawili następującą ofertę:

Warunki powyższe bez zmian za 89zł + wymiana dekodera z free - obecnie posiadam sagemcoma DSI187 (stary trup ale działa)

Jeśli wezmę jakieś 7 nowych kanałów + filmboxy to kwota wzrasta do 104,70zł

 

Wiecie może może jak oferta UNIVERSE + (którą mam obecnie) ma się do COMFORT + Extra +? Czy oni tylko zmienili nazwę pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. dzwonił dzisiaj do mnie konsultant z nr 12 390 78 03, obecnie posiadam PAKIET

CANAL+ SILVER

OPCJE DODATKOWE:

MR STANDARD - AKT. 0ZŁ

NAJEM MEDIABOX+

HBO

KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

NETVOD+ KONTO DODATKOWE

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

AKTYWACJA NC+ GO INTERNET R

NETVOD+ MULTI+

VOD+ SERIALE+

CANAL+ VOD

HBO GO HB ITI

NC+GO CANAL+ SPORT

NC+GO MULTI+

NC+GO NSPORT

OPŁATA ZA URZĄDZENIE

NC+ GO INTERNET

 

Płacę za to 91,90

 

Obecna oferta + Cinemax za 79.90 przez pierwsze 6 miesiecy pózniej 89.90 z racji dołączenia opłaty za multiroom. Co sądzicie o tej ofercie. Brać czy czekać na lepsze oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć można złożyć wypowiedzenie w punkcie, ale pewności co do tego nie mam. Ktoś pisał na forum, że złożył i przyjęli..

Wypowiedzenie bezproblemowo można złożyć w "aps" wystarczy dowód osobisty :D

Bezproblemowo powiadasz :D Mi w APS powiedzieli że wypowiedzenie mogą przyjąć na 30dni przed końcem umowy, i wysłali mnie na pocztę :censored: Widać że w każdym APS panują różne obyczaje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja od nc plus dla mnie to:

comfort+ extra, multi+ i premium sport za 69,90zł ( 4 miesiące za darmo a następne 11 miesięcy po 69,90) czyli średnio: 51,26zł. Ponoć to jest znowu najlepsza oferta i że nigdzie takiej nie dostane. Czy już nie ma oferty w której miałbym to co wyżej+ premium film za 49,90.? Jeśli nie to jakie są w tej chwili najlepsze oferty dla osoby posiadającej universe+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu składałem wypowiedzenie w punkcie. Przyniosłem swoje wydrukowane i podpisane, ale pani nie przyjęła. Poprosiła o dowód, wydrukowała własne "systemowe" wypowiedzenie, podpisałem, dostałem drugi egzemplarz. Na drugi dzień albo 2 dni później sms z NCplus - przykro nam, zostań z nami, ble, ble. Tydzień później telefon z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem to za 79.90, ale gość się uparł i mówi, że najniższa cena za paczkę C+ to 79.90 i nie da się zejść poniżej żeby finalnie z multiroomem była taka cena. Gadaliśmy chyba ze 40 minut.

 

Nie uparł się. ... Z MR od ITI tak właśnie to wygląda. Gdybyś miał MR od Cyfry, to byś miał te 79,90

 

@boogiman86. Ja bym się nie zastanawiał..... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Comfort+ Extra+ plus History 1 i 2 za 62 zł. Do końca umowy jeszcze ponad rok. Wysłałem email w sprawie dokupienia Canal+. Dostałem odpowiedź, że w moim przypadku oferty będą dostępne w maju. Jednak mimo tego, wczoraj zadzwoniłem w tej sprawie. Na pytanie o Canal+ od razu dostałem to co mam plus całą paczkę Canal+ w sumie za 74 zł :smile: Z kanałami History wyjdzie to 77 zł. Umowa na 15 lub 24 mce. Wybrałem 24 mce. Dobra oferta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Comfort+ Extra+ plus History 1 i 2 za 62 zł. Do końca umowy jeszcze ponad rok. Wysłałem email w sprawie dokupienia Canal+. Dostałem odpowiedź, że w moim przypadku oferty będą dostępne w maju. Jednak mimo tego, wczoraj zadzwoniłem w tej sprawie. Na pytanie o Canal+ od razu dostałem to co mam plus całą paczkę Canal+ w sumie za 74 zł :smile: Z kanałami History wyjdzie to 77 zł. Umowa na 15 lub 24 mce. Wybrałem 24 mce. Dobra oferta ?

Biorąc pod uwagę że do zakończenia umowy był ponad rok i w dodatku bez wysłanego wypowiedzenia to oferta bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...