Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisałem nr do Krakowa na linię do utrzymania klienta, ale mam w pracy a oni do 21-j pracują... macie może pod ręką do nich?

 

Acha - mi e-mail od NC+ wpadł do SPAM - uważajcie i sprawdzajcie tam również....

Wyladowal w spam. Dziwne,ze w telefonie mi nie przyszlo. Poszlo potwierdzenie, wiec jakies 13 miesiecy spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po rozmowie i nowego e-maila nie będzie.

Potwierdzono mi po dłuższym czekaniu, że mam to mieć za 0 zł.

 

wiktor3a

- nie wiem skąd ta przypadłość spamowa poczty od NC+, bo w swojej skrzynce znalazłem oferty reklamowe NC+ z WP i Onetu, a co ważne z właściwą ofertą w spam. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbobox dobry on jest?bo mi proponują z średnia 58 nie chcą dać hbo. Zaraz pokaże oferte

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 5 m/29,90 zl 10 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 5 m/10 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 5 m/40 zl 10 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Adventure miało być ale jak się pomylił trudno. I tak nie zależało mi na kanale.srednia 58.23 bo jeszcze 5zl za najem turboboxa

 

Złóż reklamację telefonicznie, jeśli w trakcie rozmowy obiecywali Ci Adventure. Wtedy na pewno dostaniesz Adventure, bo wszystkie rozmowy są nagrywane i oni mogą zweryfikować co obiecywał konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reklamacja złożona.na history same powtorki a tak sobie was ocenie i brakuje wpisu o zmianie dekodera a powinien być. Wiem ze duzo przeplacilem ale co mam obejrzeć z filmów to mam caCANAL i inne, seriali nie ogladam. Hbo nie chcial koles dac ale mi nie zależało. 58.23 to i tak mniej niż do tej pory o 3 zl. Po co mi więcej kanałów jak nie zdążę ich obejrzeć?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za 3 tyg kończy mi się umowa. Wysłałem wypowiedzenie, dostałem enty telefon i taką ofertę - wiem, że jak na Wasze standardy to będzie "[beep]", ale pytam, bo chcę się poradzić.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł.

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 24,90 zl 7 m/29,90 zl 8 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 7 m/10 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 30 zl 7 m/40 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r..

 

Czyli średnia mi wyjdzie niecałe 69 zł na miesiąc na 15 miesięcy. I teraz parę pytań.

 

To multi + to jakiś pakiet czy opcja multiroom ?

Da się u nich "rozczłonkować" pakiet albo pisząc prościej - wyjąć z pakietu pojedyńczy kanał i automatycznie płacić mniej ? Chodzi mi o kanał Eurosport 2, który jest tylko w opcji Extra +, a poza nim jest jeszczie kilkanaście kanałów, na których mi kompletnie nie zależy. I teraz czy dałoby radę dogadać się z nimi na tylko Esport 2 za darmo, bez innych kanałów, i płacić mniej ? Czy nie ma w ogóle takiej opcji ?

Jak zgodziłem się na te warunki, a teraz wybrałbym w mailu opcję, że rezygnuję z tych warunków - to moja zgoda telefoniczna zostaje anulowana i przechodzimy do dalszych pertraktacji, tak ?

 

Czekam na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.multi to kanały własne jak domo + czy kuchnia+.

2.nie da sie wydzielic bo tak samo bym zrobił jakby można było.

Pamiętaj ze wypowiedzenie ma być u nich miesiąc przed końcem umowy tak przynajmniej mi dzis powiedzieli.jesli zrezygnujesz to musisz wysłać wypowiedzenie ale na to już za późno tak mi sie wydaje ale pewien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Za 3 tyg kończy mi się umowa. Wysłałem wypowiedzenie, dostałem enty telefon i taką ofertę - wiem, że jak na Wasze standardy to będzie "[beep]", ale pytam, bo chcę się poradzić.

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł.

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 24,90 zl 7 m/29,90 zl 8 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 7 m/10 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 30 zl 7 m/40 zl 8 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r..

 

Czyli średnia mi wyjdzie niecałe 69 zł na miesiąc na 15 miesięcy. I teraz parę pytań.

 

To multi + to jakiś pakiet czy opcja multiroom ?

Da się u nich "rozczłonkować" pakiet albo pisząc prościej - wyjąć z pakietu pojedyńczy kanał i automatycznie płacić mniej ? Chodzi mi o kanał Eurosport 2, który jest tylko w opcji Extra +, a poza nim jest jeszczie kilkanaście kanałów, na których mi kompletnie nie zależy. I teraz czy dałoby radę dogadać się z nimi na tylko Esport 2 za darmo, bez innych kanałów, i płacić mniej ? Czy nie ma w ogóle takiej opcji ?

Jak zgodziłem się na te warunki, a teraz wybrałbym w mailu opcję, że rezygnuję z tych warunków - to moja zgoda telefoniczna zostaje anulowana i przechodzimy do dalszych pertraktacji, tak ?

 

Czekam na pomoc.

Godzac sie na wyslanie oferty na meila,automatycznie wycofales swoje wypowiedzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra - wszystko wiem. Nie będę rozpaczał, że już nie da się tego wycofać. Ale tak na przyszłość - to jednak można by za te 15 miesięcy (jak się pakiety nie zmienią) zrezygnować z Extra+ i wystękać z tego tylko sam Eurosport 2 HD ? Bo kolega wyżej pisał, że jest taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 12 m/10 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 20 zl 12 m/40 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r

 

Umowę miałem do końca czerwca, po pierwszych ich telefonach i super ofertach złożyłem wypowiedzenie. Dostałem to samo co miałem (średnio 70zł z multiroomem) + HBO na 9 miesięcy

Osobiście jestem zadowolony i kolejne rozmowy dopiero za dwa lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...