Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Mam pakiet, za który płacę 99 zł, Platinum chyba się nazywa. Mam w tym cały C+, HBO, Cinemax, C+ VOD. Umową do końca czerwca. Miał ktoś z Was taki sam i przedłużył umowę bez jej wypowiadania za max. taką samą cenę?

Za 99 pln możesz mieć o wiele więcej niż teraz masz,złóż wypowiedzenie a na pewno będziesz zadowolony :D

PS.Moja oferta jest godna uwagi zwłaszcza że płace tyle co ty a zawartość programowa o wiele bogatsza 8)

Mam też "HBO GO" za darmo ale ta usługa nie jest z nc+ :)

 

222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

jestem w trakcie przedluzania umowy. jedynny problem jaki mam z konsultantem to taki, ze nie chce mi dac PACE PVR za 0 zl tylko chce 20 zl/mc. Argumentuje to tym, ze PACE w systemie widnieje jako dekoder do MR, a nie glowny. Czy komus udalo sie do wyciagnac za 0 zl czy niestety albo place 20 zl/mc albo go oddaje i zostaje z 1 dekoderem bez nagrywarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dekoderami pace pvr to zawsze robią problemy ale pod koniec roku dawali 2za free.

W marcu tego roku miałem rozmowę renegocjacyjną ze względu na złorzoną reklamację i też dostałem 2 pace za 0zł może to przez to że była to rozmowa renegocjacyjna ale warto się upierać.

Pod koniec roku już nie dawali za free, a grudzień to koniec roku.

 

@tomek198609. Jak chcesz, to żyj nadzieją. Ja też dostałem opłatę za Pejsa przypisanego do MR 20zł. Nie szło tego przeskoczyć. Mogę go w każdej chwili zdać i pozostać z jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek telefon z nc+ bez wyslania wypowiedzenia

Obecnie : Comfort+Extra + 6 Canal+ w cenie 79,90 umowa do Lipca (15m z czego 4m byly za free)

Zaproponowano to samo + HBO na 7miesiecy za free za 84,90 warto ? bo z tego co czytam to można ugrać lepsze ceny ...

W obecnej jak i nowej umowie Cameleon x2 + PACE PVR za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Do tej pory miałem Universe+, wynajem mediabox i 2 mulitroomy za całość wychodziło 84 zł miesięcznie.

Umowa kończy mi sie pod koniec maja, dzięki Wam wiedziałem, że nic nie ugram bez wypowiedzenie, dlatego złożyłem takowe w punkcie w markecie. Do momentu wypowiedzenia średnio raz dziennie telefon z ofertą około 100 zł, po wypowiedzeniu cisza.

Piątek wieczór telefon z numeru 12 ... znaczy DUK :)

 

Pan spytał co mnie przekona do pozostania, powiedziałem, że: Comfort+, Multi+, Extra+, Premium Sport&Film, HBO i sprzęt jak do tej pory (1 główny i dwa dekodery do Multiroomu) - w dobrej cenie.

Rozmowa trawała jakieś 40-50 minut i w tym czasie dochodziliśmy do wspónej definicji "dobrej ceny" :)

Zaczeło się od 105 zł za całość, a skończyło się na 74,59 zł, umowa na 15m w łamańcu (programy: 58,59 zł, sprzęt; 16 zł).

Jako dodatek doszło gratis Canal+VOD

 

Jestem zadowolony :)

Dziękuję forumowiczą za wkład w ten wątek, bo dzięki temu wiedziałem, że można ich podociskać troszeczkę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca lipca, a w piątek miałem już pierwszy telefon. Konsultantka wypytywała, jakie programy mnie interesują i czy może pod koniec kwietnia zadzwonić z ofertą. Szybko zaczynają.

Nigdy nie mów jakie programy Cię interesują a tym bardziej c+sport , najlepiej powiedz że chyba zrezygnujesz bo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...