Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Gdy ostatnio udzielałem się tu rok temu, mnóstwo abonentów straszyło "łamańcem". Jak to będzie za rok ciężko przy przedłużaniu. I co? Po roku jakoś nikomu łamaniec niestraszny.

Przechodząc do sedna - teraz mam /universe+ extra+ multi+ 6xcanal+/ i /multiroom standard z dekoderami philips pvr hd i sagemcom hd/. Płacę za to 54 zł. Wczoraj zadzwoniłem do nc+, żeby usłyszeć nową ofertę dla mnie.

I tu z[beep]o na plus - oferują to samo na 24 miesiące za 54,90 zł. Bez wypowiedzenia, bez bezsensownych rozmów co drugi dzień. Oferta super. Pytanie - coś jeszcze mogę ugrać w tej cenie albo dostać to za mniej niż 54,90?

Czy zanim zdecyduję się przedłużyć to mają obowiązek przesłać mi warunki na maila? Rok temu robili łaskę. Pzdr.

Teraz muszą przysłać ofertę na meila lub w formie listownej.Taniej tego pakietu raczej nie dostaniesz chyba że w łamańcu że średnią ok.53 zł

 

Niech dorzucą HBO,C+VOD i bierz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

NAJEM BOX+ 20zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

CANAL+ VOD 0zł

EXTRA+ 30zł

NC+ GO INTERNET 3zł

VOD+ SERIALE+ 30zł

REDLIGHT HD 15zł

NETVOD+ CANAL+ PLATINUM 0zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

79 przez 6 m-cy później 89zł. W tym jest również rabat na mediaboxa i nc go internet. Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marecky wymień philipsa na pace albo na tego nowego

Możesz rozwinąć swoją myśl?

 

Jeszcze jedno - czy abonenci posiadający 6xCanal+ automatycznie i bez dopłat dostaną w maju dwa nowe kanały C+?

 

Dostaniesz coś nowego jak aktywację zapłacisz za P.box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

HBO 25zł

Premium Sport &Film 69zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 4 m/29,90 zl 11 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+VOD 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 0 zl 4 m/10 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 4 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 0 zl 4 m/40 zl 11 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

I teraz moje pytanie nie wiem czy dobrze rozumiem jeżeli będę płacił przez 15 m. po 58.90 to będzie średnia cena do zapłaty a 79.90 oczywiście bez HBO proszę o pomoc pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie. Kończy mi się w lipcu umowa. Aktualnie mam wszystko bez opcji dodatkowych tj. HBO, Cinemax, Filmbox etc. czyli: pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe: Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film za co płacę 79,90zł. Dekodery mam swoje i sygnał rozdzielam przez Clone+ więc nie używam opcji multiroomu. Proszę o informację jaką kwotę mogę wynegocjować za przedłużenie umowy z tymi samymi kanałami? Pani z infolinii zaproponowała mi te same kanały (+ gratis jakieś VOD którego nie potrzebuję) za tą samą cenę (79,90zł) za co podziękowałem. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie. Kończy mi się w lipcu umowa. Aktualnie mam wszystko bez opcji dodatkowych tj. HBO, Cinemax, Filmbox etc. czyli: pakiet Comfort+ , opcje dodatkowe: Multi+ EXTRA+ Premium Sport &Film za co płacę 79,90zł. Dekodery mam swoje i sygnał rozdzielam przez Clone+ więc nie używam opcji multiroomu. Proszę o informację jaką kwotę mogę wynegocjować za przedłużenie umowy z tymi samymi kanałami? Pani z infolinii zaproponowała mi te same kanały (+ gratis jakieś VOD którego nie potrzebuję) za tą samą cenę (79,90zł) za co podziękowałem. Z góry dzięki za info.

 

Np. tyle co ja... vide podpis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulik31 HBO tylko na 6 miesięcy ? Jeśli dołożą na cały okres umowy, to by nieźle było.

 

Będę chciał podobny pakiet, jeśli dostałbym go za 59zł byłbym zadowolony.

Tak na 6 miesięcy a szczerze to mi nie za bardzo zależało na HBO sami mi dali.Płaciłem 72zł więc teraz mniej i gra gitara a użerać mi się już nie chciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o nieusuwanie postu.

W zwiazku z sytuacją życiową szukam osoby chętnej do cesji umowy z NC+ na 2 kartach Cameleon. Cesja umowy za darmo.

Moj pakiet zawiera Comfort + Extra + Multi + 6xC + Multiroom ( 2 karty Cameleon ) + Pace PVR HD 500GB + pakiet Filmbox umowa do 30.11.2015 roku. Dodatkowo pakiet Cinemax do konca wrzesnia. Całosc abonament 79,90 zł miesięcznie. Umowa - abonamet opłacony na bieżąco. Cesja umowy w APS NC+ Wrocław - Oława - Brzeg. Kontakt PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam od zeszłego roku multiroom standard z dekoderami mediabox i adb 2851S. Za mediaboxa płaciłem 149zł jednorazowo, za adb 2851S 49zł. Czy przy przedłużaniu umowy zachowując dotychczasową konfigurację dekoderów mogą mi naliczać jakieś opłaty za w/w dekodery? Dodam, że teraz nie płacę za "najem" dekoderów, tylko 10zł za usługę multiroom standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...