Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało tego. Będzie musiał zdać Pejsa i wziąć WiFiPremiumbox.Zapewne z aktywacją. MR będzie musiał działać w sieci, choć w sprzętach będą Cameleony.

Pytam bo nie śledzę wątku. Czy WiFiPremiumbox działa z kartami Cameleon? nie ma parowanej karty z dekoderem? (czyli przesiadka z Pace z Cameleon na WiFiPremiumbox jest możliwa?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

Do tej pory Comfort, Ekstra, Multi 6 Canal Plus, Multiroom, Pace i niedawno dali Sagemcom w ramach wymiany dekoderów na HD - płaciłem 79 zł.

Umowa do końca czerwca.

Oczywiście juz od marca sporo telefonów, oferowali ciągle to samo co miałem za ta sama cenę plus 20 zł za drugi dekoder do multirrom czyli 99 zł. Powiedziałem ze nie bede płacił dodatkowo za drugi dekoder który sami mi dali a nie prosiłem się o niego.

W końcu odpuściili i sagemcoma zatratowali mi do 0 zł do tego dali 9 mies gratis HBO - wszystko za 79 zł.

Nie wysyłałem wypowiedzenia ale nie będę żebrał o 10 zł miesięcznie niższy abonament jak jakiś żuł bo za to nawet paczki fajek nie kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona:

Do tej pory Comfort, Ekstra, Multi 6 Canal Plus, Multiroom, Pace i niedawno dali Sagemcom w ramach wymiany dekoderów na HD - płaciłem 79 zł.

Umowa do końca czerwca.

Oczywiście juz od marca sporo telefonów, oferowali ciągle to samo co miałem za ta sama cenę plus 20 zł za drugi dekoder do multirrom czyli 99 zł. Powiedziałem ze nie bede płacił dodatkowo za drugi dekoder który sami mi dali a nie prosiłem się o niego.

W końcu odpuściili i sagemcoma zatratowali mi do 0 zł do tego dali 9 mies gratis HBO - wszystko za 79 zł.

Nie wysyłałem wypowiedzenia ale nie będę żebrał o 10 zł miesięcznie niższy abonament jak jakiś żuł bo za to nawet paczki fajek nie kupie.

 

Czyli my wszyscy jesteśmy dla ciebie żulami,bo walczymy o nisze opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zupełnie nie interesowałem się obecną ofertą aż przyszedł moment końca umowy... Chcieli za te same kanały co dotychczas podnieść abonament o kilkanaście złotych. Na razie stanęło na starej cenie, ale widzę że wielu z Was ma naprawdę nieporównywalnie korzystniejsze oferty, uda się jeszcze coś obniżyć? Umowa kończy się w lipcu.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

99,9

Okres oznaczony umowy 24 mies.

 

Nazwa usługi / Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł 50 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HISTORY HD 1,99 zł 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NAJEM HD 20 zł 0 zl przez 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zupełnie nie interesowałem się obecną ofertą aż przyszedł moment końca umowy... Chcieli za te same kanały co dotychczas podnieść abonament o kilkanaście złotych. Na razie stanęło na starej cenie, ale widzę że wielu z Was ma naprawdę nieporównywalnie korzystniejsze oferty, uda się jeszcze coś obniżyć? Umowa kończy się w lipcu.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

99,9

Okres oznaczony umowy 24 mies.

 

Nazwa usługi / Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł 50 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HISTORY HD 1,99 zł 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NAJEM HD 20 zł 0 zl przez 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Ja w tej cenie 99.90 zł mam jeszcze hbo, cinemaxy, filmboxy, h 2, adventure HD, sundance HD, multiroom po cyfrze.

Przedłużyłem w kwietniu, umowę miałem do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się czy w przypadku kilkumiesięcznej przerwy w umowie jest opcja wynegocjowania innych warunków niż na oficjalnej stronie?

Zastanawiam się nad "innym" rozwiązaniem i w razie czego chciałbym wiedzieć czy powrót do NC+ będzie wiązał się z podstawowymi cenami, czy też można z racji kilkuletniej historii coś ugrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zadam pytanie, chociaż śledzę wątki dosyć regularnie, ale podobnego chyba nie było...

obecnie mam to co w podpisie, umowa kończy mi się wraz z końcem lipca. interesuje mnie tylko dawny Universe, czyli obecny Comfort + Extra. I to w cenie 20, ew 30 zł z wymianą na jakiś dekoder z dyskiem. Czy to jest możliwe, czy kwota taka jednak nieosiągalna (powiedzmy te 20 zł za Comfort + Extra, bez wymiany dekodera?) ?

Może ktoś takie coś ma/miał?

Pozdrawiam

PS. oczywiście wypowiedzenie zarejestrowane i dzisiejsza propozycja była: umowa na 24 mies. średnia w łamanej wychodzi 37. Stwierdziłem, że za dużo i podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się z końcem tego miesiąca, złożyłem wypowiedzenie jakieś 3 tygodnie temu, jednak od złożenia wypowiedzenia nie dostałem żadnej oferty z nc+.

Pod jaki numer dzwonić żeby negocjować warunki umowy, bo z tego co tu czytałem z kim innym rozmawia się przed złożeniem rezygnacji i z kim innym po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktos sie orientuje jaka byla cena (w lutym, marcu) za cala paczke C+, gdy sie chcialo ja "dobrac" do abonamentu bez C+ ?

Wiem, ze teraz (od poczatku kwietnia), obowiazuje promocyjna cena 29.90. Nie wiem czy jest to az tak atrakcyjna cena czy raczej standardowa (do wynegocjowania) gdy uzytkownik chce dolaczyc taki pakiecik z C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam

 

PAKIET

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

MULTI+

EXTRA+

VOD+ SERIALE+

PREMIUM SPORT &FILM

CANAL+ VOD

HBO(PLUS HBO OD)

CINEMAX

NAJEM ULTRABOX

Płace w sumie 79,90 zł

Czy jest szansa waszym zdaniem na utrzymanie tego co mam w niższej cenie lub ewentualnie ta sama cena .

Zaznaczam też ,że chciałbym wymienić dekoder na mediabox lub wifi premiumbox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Universe+, HBO, Canal, Cinemax, Pace PVR, MR 2 karty - cena 99 PLN i umowa do końca czerwca. Rezygnacja złożona w punkcie. Z ciekawości zadzwoniłem pod numer podany powyżej i na ten moment "pełna oferta" - jak się to pan wyraził- czyli w moim przypadku dołożenie do zestawu Filmbox - w cenie 99,90. Bliżej końca umowy mają być ponoć lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego. Będzie musiał zdać Pejsa i wziąć WiFiPremiumbox.Zapewne z aktywacją. MR będzie musiał działać w sieci, choć w sprzętach będą Cameleony.

Pytam bo nie śledzę wątku. Czy WiFiPremiumbox działa z kartami Cameleon? nie ma parowanej karty z dekoderem? (czyli przesiadka z Pace z Cameleon na WiFiPremiumbox jest możliwa?)

Sam sobie odpowiadam, ale chce coś dodać.

Już wiem że te dekodery - czyli WifiBOX, WiFipremiumbox+ (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) które obsługują Nagre działają z Cameleonami ale po jakimś czasie te Cameleony mogą sie za bardzo "przywiązać" do nowych dekoderów :> co uniemożliwia działanie w sprzęcie nie NC+.

Niekiedy ludzie zamiast poszukać od razu zadają pytanie, to niektórych irytuje ale nie wszyscy mają czas aby poświęcić kilka godzin na studiowanie kilku wątków kilkanaście stron wstecz. Jeśli nie zagląda się na forum co najmniej pół roku, lub co gorsza rok to już się jest poza tematem a od czasu fuzji i powstania NC+ pół roku to wieczność jeśli chodzi o bycie na bieżąco. Ludzie maja rodziny, prace, itd więc jeśli pytaja zamiast szukac to jest jakas tego przyczyna. Dlatego to stwierdzenie i polemika:

Umowa przedłużona

Nie wysyłałem wypowiedzenia ale nie będę żebrał o 10 zł miesięcznie niższy abonament jak jakiś żuł bo za to nawet paczki fajek nie kupie.

Czyli my wszyscy jesteśmy dla ciebie żulami,bo walczymy o nisze opłaty.

jest zrozumiałe dla mnie gdyż najzwyczajniej w świecie zamiast tracić czas i nerwy dla 10zł lepiej zając się rodzina, praca, odpoczynkiem.

Oczywiście, kto ma czas, nerwy i chce walczyć niech walczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...