Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy wymienił ktoś w ostatnim czasie dekoder na atrakcyjnych warunkach.Bo interesowała by mnie wymiana na dekoder z dyskiem ale nie na warunkach 199zł czy 79 zł i 10 zł miesięcznie czynszu.Pomimo że w lutym przedłużałem umowę gdyby to miało znaczenie jestem w stanie przedłużyć na kolejne np 24 miesiące na bardzo podobnych warunkach jak zaproponują taki dekoder na bardzo dobrych warunkach.

Zadzwoniłem z ciekawości i niespodzianka.Nie mogą nic zaproponować bo mam okres gratisowy i odsyłają do punktu.Konsultantka twierdziła że płacąc 199zł mam pewność braku najmu przy kolejnym przedłużaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowe mam do końca czerwca,

obecnie mam Comfort, Extra i Multi

za 53 zł z hakiem, czy jest szansa

aby mieć to samo za mniej, bądź

więcej za ta sama kwotę i oczywiście

umowe max 18 miesięcy.

 

 

Po złożeniu wypowiedzenia uzyskałem taką ofertę:

 

Szanowni Państwo,

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

EXTRA+ 30zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 0 zl 6 m/24,90 zl 9 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

średnio wychodzi niecałe 35 złotych miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobra oferta. Sam mam taki pakiet i myślę o przedłużeniu z dodaniem History HD + H2 + Adventure + paczka C+ (bez sportu) + HBO.

Myślę, że max za 60zł/miesiąc uda mi się to wyrwać. Przynajmniej mam taki target w rozmowie z nimi.

 

Patrząc po stopkach niektórych Kolegów za taką cenę można mieć jeszcze więcej, więc nie rozumiem dlaczego mam być gorszy od innych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was koledzy oraz kolegę Czerstwego. Tak jak pisałem wcześniej obecnie mam Universe czyli w nowej nazwie Comfort Extra Plus za 49 zł.

Wczoraj dzwonili do mnie pierwszy raz z Działu utrzymania klienta w Krakowie. Kolego Czerstwy oferowali mi za 44,90 ten sam pakiet na 15 mięsięcy to była 1 opcja. 2 opcja 54 zł i cała paczka pakietu Canal Plus. 3 opcja 44,90 i pół paczki Canal Plus na 4 miesiące. Narazie nic nie zdecydowałem bo muszę skonsultować z pozostałymi członkami rodziny bo nie tylko ja oglądam tv . Miałeś racje Czerstwy ze pierwsze te telefony oferty będą słabe. Trzymam się nadal tego co mi mówiłes kolego Czerstwy Comfort Extra Plus za 39 zł + pół paczki Canal Plus. Tak się spytam Czerstwy według ciebie po których telefonach z kolei będzie taka oferta o , która mówisz , że jest do zdobycia ? Kolejna rzecz DUK oni też mają kawał czasu dziś dopiero 23 kwietnia a umowa się kończy 31 maja. Czy byłyby też takie przypadki czy znasz że DUK dzwonił w ostatnich dniach przed końcem umowy i , że zgadzali się na warunki które były realnie najbardziej korzystne dla klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, jestem nowy więc przepraszam jednocześnie za możliwą i niezamierzoną niekompetencję w temacie :)

Nie jestem pewny kiedy kończy nam się umowa, była ona zawierana przez telefon i nie przeze mnie, a osoba ją zawierająca nie pamięta żadnych szczegółów. Wypełniłem formularz na stronie nc+ i czekam na kontakt, w międzyczasie zastanawiając się nad ofertą.

Myślicie, że możliwy jest taki pakiet w cenie +- 60zł? Comfort+, Extra+, Multiroom standard na 3 TV łącznie, wymiana 2 dekoderów SD na HD + jeden dodatkowy HD ("dekoder matka" do multiroomu) i wymiana anteny 60cm na 80cm.

Obecnie płacę właśnie 60zł, mam multiroom na 2 TV (ale ten stary, po kablu, jeszcze za czasów Cyfry+) i pakiet Comfort+ Extra+. Jestem ich klientem nieprzerwanie od 13 lat, jeden posiadany dekoder ma właśnie 13 lat, drugi 7, antena też ma 13 lat. Trochę już to wszystko prehistoryczne i pasuje powymieniać te sprzęty. Rusza ich taka "lojalność" czy nie przywiązują do tego wagi? I przede wszystkim, myślicie że można ugrać taką ofertę nie wypowiadając umowy?

Sorrki jeśli to elementarne sprawy, nie da się ukryć, że jestem nowy w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przede wszystkim, myślicie że można ugrać taką ofertę nie wypowiadając umowy?

Bez wypowiedzenia masz mniejsze pole manewru w negocjacjach, jeśli chodzi o korzyści. Jak zadzwonią, to podpytaj do kiedy masz obecną umowę. I na tym powinna się zakończyć ta rozmowa. Potem tylko wypowiedzenie w rękę i szorować do najbliższego APS nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że możliwy jest taki pakiet w cenie +- 60zł? Comfort+, Extra+, Multiroom standard na 3 TV łącznie, wymiana 2 dekoderów SD na HD + jeden dodatkowy HD ("dekoder matka" do multiroomu) i wymiana anteny 60cm na 80cm.

Obecnie płacę właśnie 60zł, mam multiroom na 2 TV (ale ten stary, po kablu, jeszcze za czasów Cyfry+) i pakiet Comfort+ Extra+. Jestem ich klientem nieprzerwanie od 13 lat, jeden posiadany dekoder ma właśnie 13 lat, drugi 7, antena też ma 13 lat. Trochę już to wszystko prehistoryczne i pasuje powymieniać te sprzęty. Rusza ich taka "lojalność" czy nie przywiązują do tego wagi? I przede wszystkim, myślicie że można ugrać taką ofertę nie wypowiadając umowy?

Sorrki jeśli to elementarne sprawy, nie da się ukryć, że jestem nowy w temacie :)

 

Ja też jestem tyle czasu abonentem i nie przypominam sobie MR od Cyfry po kablu. Myślę, że nawet z wypowiedzeniem nie masz szans na 60. Będzie Cię czekała wymiana dekoderów. Doliczyć musisz do ceny aktywację głównego i drugiego do MR. Do tego opłata miesięczna. MR od ITI jest płatny. Możesz jedynie na pocieszenie dostać jskiś rabat. A to, że jesteś abonentem 13 lat, to nie robi na nich wrażenia. Bez wypowiedzenia cienko to widzę. ..

 

PS. Zapomniałem. I anteny sat na 90% też nie dostaniesz za 1 zł, ale za to, że jesteś abonentem, to dadzą Ci za 79. Oczywiście i tak będziesz musiał kupić na własną rękę jeszcze LNB Quad, bo chcesz MR na 3 tv. + ok.50-60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was koledzy oraz kolegę Czerstwego. Tak jak pisałem wcześniej obecnie mam Universe czyli w nowej nazwie Comfort Extra Plus za 49 zł.

Wczoraj dzwonili do mnie pierwszy raz z Działu utrzymania klienta w Krakowie. Kolego Czerstwy oferowali mi za 44,90 ten sam pakiet na 15 mięsięcy to była 1 opcja. 2 opcja 54 zł i cała paczka pakietu Canal Plus. 3 opcja 44,90 i pół paczki Canal Plus na 4 miesiące. Narazie nic nie zdecydowałem bo muszę skonsultować z pozostałymi członkami rodziny bo nie tylko ja oglądam tv . Miałeś racje Czerstwy ze pierwsze te telefony oferty będą słabe. Trzymam się nadal tego co mi mówiłes kolego Czerstwy Comfort Extra Plus za 39 zł + pół paczki Canal Plus. Tak się spytam Czerstwy według ciebie po których telefonach z kolei będzie taka oferta o , która mówisz , że jest do zdobycia ? Kolejna rzecz DUK oni też mają kawał czasu dziś dopiero 23 kwietnia a umowa się kończy 31 maja. Czy byłyby też takie przypadki czy znasz że DUK dzwonił w ostatnich dniach przed końcem umowy i , że zgadzali się na warunki które były realnie najbardziej korzystne dla klienta?

Ta oferta z pełną paczką wcale nie jest taka słaba.Trudno powiedzieć za którym telefonem zaproponują to co ciebie interesuje może nigdy.Ja też polowałem na ofertę którą inni posiadali a ja jej nawet po zakończeniu umowy nie dostałem.Może warto spróbować zadzwonić do DUK i powiedzieć że przy wcześniejszej rozmowie konsul oferował Ci taką ofertę i miałeś się zastanowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zrobiłem. Zadzwoniłem i powiedziałem że konsul zadzwonił do mnie i zaproponował to co mam w opisie w umowie na 24 mies. z czego 6 mies. za free za 79,90zł i że coś nas rozłączyło. Pani poszukała w systemie żeby połączyćmnie z tamtym konsultantem i oczywiście niec nie znalazła :mrgreen: Po czym powiedziała że poszuka dla mnie tej oferty w systemie. Gratisowo dorzyciła NC+GO INTERNET i aktywację tego cuda . Nie próbowałem nawet wyrwać tego w umowie 15/5 bo do końca umowy miałem jeszcze ponad trzy miesiące.Ogólnie sposób bardzo dobry żeby wynegocjować sensowną ofertę :> W moim przypadku się udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 20 zl 12 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

VOD+ Seriale+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zł

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

NC+ GO INTERNET 3zł

Noc 0 zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Akt NC+ GO internet R 0 zł

NAJEM MEDIABOX+ 20zł

Akt NC+ GO internet 10 zł

 

Kod rabatowy na Mediaboxa i nc go internet nadali po akceptacji linka. Pierwsze 12 miesięcy 64.90, po 12 miesiącach dochodzi opłata za multiroom 10 zł i opłata za HBO 5 zł wyższa co daje 79.90 do końca umowy. Ofertę zaakceptowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystam z poniższego pakietu :

 

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Multi+

EXTRA+

Premium Sport &Film

2 x cameleon ( /PVR PACE PVR PHILIPS )

6 miesięcy gratis pozostałe 104,9 zl/m

 

Chciałbym pozostać przy powyższych opcjach - jaka cena do ugrania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny telefon z DUK i oferta gorsza niż wczoraj. Za pakiety:

Comfort+

Extra +

Multi+

6xC+

HBO

Seriale+

MR Standard

cena 84,90zł. Pani przekonywała mnie, że nigdzie lepszej oferty nie otrzymam, a niższe abonamenty otrzymują byli klienci C+ a nie n-ki z uwagi na ich dłuższy staż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...