Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pabs. Dziwne, że się jeszcze bulwersujesz skoro wypowiedzenia nie wysłałeś i masz jeszcze dużo czasu. Zdzierają, bo nie czytałeś co tu się pisze. Tak to dawno złożyłbyś wypowiedzenie.

 

@aniol1979. A co to za różnica do kogo pisał. Masz przykład jeden z setek, które są napisane i które pewnie umknęły Twojej uwadze gdy czytałeś ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Wypowiedzenie zarejestrowane. Pierwszy telefon i propozycja z nr 12 2947879

C+ + Universe+ Mediabox+mydelniczka (multiroom standard)

Umowa na 15 miesięcy

1-6 miesiąc - 89,90

7-15 miesiąc - 99,90

Słabo się starają.

Podziękowałem i utrzymałem w mocy wypowiedzenie.

Można prosić o rozpisanie tego mojego universa na obecną nomenklaturę pakietową?Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@garczu Informacji jako tako nie ma , jednak w zakładce "moja oferta" pojawi ci się oferta przedłużenia z numerem telefonu na który masz dzwonić.Wtedy wiesz że twoje wypowiedzenie zostało zarejestrowane :mrgreen:

 

U mnie jest tylko:

"Prosimy o pozostawienie aktualnego numeru telefonu, a nasz konsultant skontaktuje się w celu przedstawienia oferty.

PROSZĘ O KONTAKT

Numer telefonu do kontaktu:_________ "

Dodam jeszcze, że od kiedy złożyłem wypowiedzenie minął już miesiąc i nikt nie zadzwonił.Wcześniej robili to 2x dziennie.

Umowę mam do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W marcu a dokładnie 25 dostałem meila Wypróbuj HBO GO bez dodatkowych opłat od teraz,co miesiąc możesz wypróbować jedną z ofert NC+bez dodatkowych opłat.W każdym miesiącu coś nowego!To była oferta w marcu dziś ostatni dzień kwietnia i nic mi nie wiadomo by w kwietniu jakąś opcję oferowali :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. Otrzymałem na mejla propozycję oferty przedłużeniowej do akceptacji (telefon już z DUK - podobno ostatni, po kilku wcześniejszych standardowych ale bez wysyłania wypowiedzenia, umowa kończy się w lipcu 2015). Propozycja jest taka:

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi: 129,9

Okres oznaczony umowy: 24 mies.

Umowa po okresie oznaczonym przekształca się automatycznie, zgodnie z Regulaminem, w umowę na okres nieoznaczony. Szczegóły znajdą Państwo w Warunkach Promocji.

 

Nazwa usługi / oferty Cena standardowa Cena promocyjna i nazwa promocji

COMFORT+ 59 zł Comfort+ 34,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

EXTRA+ 30 zł Extra+ 10 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport &Film 69 zł Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 25 zł HBO 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

MULTIROOM STANDARD 20 zł Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 15 zł Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CINEMAX 15 zł Cinemax 5 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem PVR (Multiroom) 20 zł

 

Do tej pory za to samo płaciłem 109,9zł co mi bardzo odpowiadało (tym bardziej, że posiadam Multiroom z czasów cyfry+ i nie muszę łączyć dekoderów - Philips PVR + dekoder HD). Pan z DUK przekonywał, że lepszej oferty już nie dostanę gdyż w maju wejdzie nowa (droższa). Co sądzicie o tej propozycji ? Akceptować ?

20zł muszą podobno doliczyć za najem PVR - stąd wyższa cena. Na otarcie łez pojawią mi się 2 dodatkowe kanały Canal+ z nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28k7g2a.png

 

 

Ostateczny kształt mojej oferty :)44.90 przez pierwsze 12 miesięcy później z multiroomem 54.90. Wszystkie opcje dodatkowe są na 24 miesiące, również dekoder Mediabox został zrabatowany do 0zł. Obecnie dołączyłem sobie funVOD net za 9zł. Rachunek za maj 53.90. Spokój na 2 lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy mam pakiet Comfort czyli te wszystkie programy ale bez HBO c+ płace teraz 48zl co moge wynegocjować chce również wymienić dekoder na wifibox, czy za dekoder będę musial zapłacić jakąś aktywacje i czy mogę dostac np jakis C+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blade1230

 

Trochę zaciemniony obraz tego co masz przez te wszystkie netvod+, nc+ go, netvod+ fun vod+. Nie zmienia to faktu, że oferta i tak BARDZO dobra.

 

Ciekawe ile z multiroomem standard (mediabox i adb 2851S) kosztowałby taki pakiet:

COMFORT+

EXTRA+

MULTI+

8C+

3HBO

Cinemax

Filmbox

Sundance

History/H2/Adventure

Pakiet NOC

Redlight HD

 

Żadne VOD nie potrzebne. Czy dałoby radę ugrać to w cenie średnio ~105zł, np 12x99,90 i 12x109,90 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wczoraj przedłużyłem.

 

Comfort+

Extra+

Multi+

HBO

Cinemax

Filmbox

Premium Sport & film

adventure hd

sundance hd

history 1 i 2

hustler hd

canal+ vod

multiroom standard 2 karty

2 x pace pvr hd

 

99,90zł

 

Panowie korekta. Nie płacę 99,90 zł tylko 79,90 zł za to wszystko co mam powyżej :twisted: Nie mam tylko kanału Hustler HD ale walić go :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...