Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta, którą posiadałem: Comfort, Multi, Extra, 6xCanal+, Canal+ VOD (nbox 500gb) - cena 0zł/5m, 79,90 zł/10m = średnia 53,26 zł

Oferta, którą dostałem i zamierzam przyjąć: Comfort, Multi, Extra, 6xCanal+, Canal+ VOD, Multiroom Standard - cena 0zł/5m, 79,90 zł/10m, MS 0 zł/6m, 10 zł/9m +aktywacja 49 zł = średnia 59,22 zł. Czyli mój cel max 60 zł miesięcznie został osiągnięty. Dodatkowo przedłużenie umowy 2 miesiące przed czasem daje mi nadpłatę ponad 50 zł, co pokryje mi np połowę opłaty za MRSt.

Nie walczyłem o HBO bo i tak nie oglądam, więc pewnie dla niektórych oferta średnia, ale ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wasze wpisy w tym temacie. Kolejny raz pomogły mi wyrwać i podpisać dobrą ofertę. Szczegóły poniżej:

 

Oferta, którą posiadałem: Comfort, Multi, Extra, 6xCanal+, Canal+ VOD dekoder turbo500gb - cena 0zł/5m, 79,90 zł/10m = średnia 53,26 zł do końca czerwca 2015.

 

Oferta, którą wynegocjowałem wczoraj w DUK to:

 

24 miesiące w stałej kwocie 54,90zł:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł

Canal+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

W tej cenie również Muliroom standard z dobraniem boxHD za 0zł/12mc kolejne 12/10zł. Aktywacja 0zł.

 

Pozdrawiam i dozobaczenia za 2 lata. Życzę wszyskim takich umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta

 

marecky wymień philipsa na pace albo na tego nowego

Możesz rozwinąć swoją myśl?

 

Jeszcze jedno - czy abonenci posiadający 6xCanal+ automatycznie i bez dopłat dostaną w maju dwa nowe kanały C+?

 

 

Każdy abonent NC+ posiadający dostęp do kanału (co najmniej jednego) z rodziny CANAL+, będzie mógł bez dodatkowych opłat oglądać nowe osiem kanałów CANAL+, do końca trwania swojej obecnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za wasze wpisy w tym temacie. Kolejny raz pomogły mi wyrwać i podpisać dobrą ofertę. Szczegóły poniżej:

 

Oferta, którą posiadałem: Comfort, Multi, Extra, 6xCanal+, Canal+ VOD dekoder turbo500gb - cena 0zł/5m, 79,90 zł/10m = średnia 53,26 zł do końca czerwca 2015.

 

Oferta, którą wynegocjowałem wczoraj w DUK to:

 

24 miesiące w stałej kwocie 54,90zł:

COMFORT+ 59zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

Premium Sport 49zł

Canal+ VOD 0zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

Comfort+ 24,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

W tej cenie również Muliroom standard z dobraniem boxHD za 0zł/12mc kolejne 12/10zł. Aktywacja 0zł.

 

Pozdrawiam i dozobaczenia za 2 lata. Życzę wszyskim takich umów.

Świetna oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj oferta: Comfort, Multi, Extra, Canal+ cała paczka, Hbo - wszystko w łamańcu około 53zł - umowa 15miesięcy.

Posiadam 2x Pace PVR, więc plus 20zł za drugi dekoder lub oddaję 1 Pace i biorę Sagemcom HD. Oczywiście dwie karty cameleon.

I stała się dziwna sytuacja, kiedy już miałem wyrazić zgodę coś się w systemie pochrzaniło i nie można było wprowadzić wybranych opcji. Konsultant powiedział że zadzwoni po południu lub dzisiaj rano ale nie zadzwonił. Po południu sam zadzwoniłem do DUK i zapytałem co z moją ofertą? Konsultant powiedział że osoba z którą rozmawiałem wczoraj tak jakby zablokowała moje konto i on nie może wprowadzać żadnych zmian ale przekaże osobie z którą rozmawiałem aby oddzwoniła. I oczywiście cisza w eterze... Co o tym myśleć? W sumie to nic więcej mi nie potrzeba i w łamańcu za 53zł średnio to bym się zdecydował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4f92797dac3ae02.html

 

To wynegocjowałem wczoraj umowa 24 miesiące średnia 119,87 zł Jestem zadowolony :) a co najważniejsze ostatnie trzy opłaty po 192,98 zostały anulowane nowa opłata od Maja stary aneks był do końca Lipca br. wypowiedzenie wysłane :) miesięcznie 73 zł miej :jupi: a mam to co chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś pierwsza oferta z DUK;

COMFORT+

Multi+

Premium Film

HBO

EXTRA+

Premium Sport

Canal+ VOD

HBO Go

Wszystko to za 79,90 zł miesięcznie na 15 miesięcy. Umowa kończy się 31 lipca 2015 r. Wypowiedzenie wysłane i w systemie. Odrzuciłem. Warta oferta tej ceny?

Drogo drogo.... mam to samo po przedłużeniu za 53 pln :)

pozdro.... walcz o dobrą cene :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam może mi ktoś pomoże umowę mam do końca maja 2015. W tej chwili mam taką opcję

Universe + 44 zł (rabat 35 zł)

Canal + Platinum(opcja) 40 zł (rabat 30 zł)

HBO 20 zł (rabat 5 zł)

Cinemax 5 zł (rabat 10 zł)

History HD 1,99 zł

VOD podstawowe 1,99 zł

MEdia Box 5 zł (rabat 15 zł)

 

Cena 117,98 zł

 

Wydaję mi się że płacę dużo za dużo ale tą opcję brałem tuż przed wyjazdem za granicę i było to jakieś 15 miesiecy temu. Nie jestem zbytnio dobrym negocjatorem zależy mi najbardziej na pakiecie Canal + do ilu mogę zbić cenę z tego pakietu co mam teraz jak myślicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tej chwili mam pakiet comfort+, hbo, multi+, extra+, premium sport i film, vod+seriale+, canal+vod, netvod + konto podstawowe, multiroom premium i płace za to 109,90 zł. Umowa do końca czerwca. Po złożeniu wypowiedzienia telefon z DUK i oferta i cena na tym samym poziomie czyli 109,90 na 24 miesiace. Grzecznie podziękowałem mówiąc żeby zadzwonili jak będą mieli coś dla mnie lepszego. Teraz pytanie za ile można wyrwać to co mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...