Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Xenonon chodzi Ci o HBO GO lub HBO OD? W Cyfrze była ta pierwsza a w NC+ jest ta druga opcja i zapewne działa tylko na dekoderach ADB.

 

Jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić.

W Cyfrze+ dawniej był dostępny HBO OD,który został zamieniony na HBO Seriale zresztą zgodnie z tym co dawali a mianowicie same seriale.Dodatkowo dołączono HBO Go dostępna przez internet na komórki,komputery i TV/LG/.Koledze chodzi o jedynie dostępny na Pace HBO Seriale,które przynajmniej u mnie od jakiegoś czasu są nieaktywne tz jest lista seriali ale na każdym dopisek dostępny wkrótce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że w lipcu przedłużyłem umowę na dobrych warunkach. Otrzymałem m.in darmowy multiroom (miałem w cyfrze) na starej karcie i dekoderze, który dostałem jeszcze przy poprzedniej umowie. Tyle, że jest to dekoder SD i nie działają kanały takie jak TVP HD czy też kanał 36 i 37, na którym pokazywana jest Liga Mistrzów.

 

Czy wobec tego mam szansę dostać dodatkowy dekoder dwa miesiące po przedłużeniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Czy orientujecie się są jakieś oferty dla stałych abo?

Jakaś ciekawe promocja się pojawiła?kilka dni temu dzwoniłem na infolinie a pani do mnie że może mi dać platinum tam będe miał 6Canal+...... (śmiech na sali)

Ja do niej że mam 6Canal+ i te inne bajery ......

tyle miesięcy po fuzji a w NC+ dalej panuję "[beep]"

najważniejsze że mamy : "DTX" ..... tego się nie da oglądać......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Kibo no Hikari "203" okazjonalnie oglądam :wink:

córka wkręciła się w "Ralpha Demolkę" i nic innego nie leci tylko to nagranie z dekodera

ps.dobrze że przynajmniej bajki w HD lecą na NC+ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem ostatnio o kimś kto już jest w NC+ by zmienił swoją ofertę na ten pakiet-na początku wprowadzenia tej promocji to i owszem,podczas trwającego zamieszania gdy warunki nawet dla konsultantów nie były jasne takie przypadki miały miejsce. Ale nie jest prawdą, iż nie ma już tej promocji-toteż jeżeli Twój abonament jest o wiele niższy niż te 99zł i masz zobowiązanie krótsze niż rok to ja bym próbował dzwonić do DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chciałem się zapytac jak może być już oferta dla abonentów NC+ jak dopiero niedawno tzn na początku roku (chyba kwiecień) się stworzyła i abonament najkrótszy 12 mies czyli dopiero na początku 2014 roku ktoś może przedłużyć umowe ?

 

tu nie chodzi o zmianę oferty ale o same... negocjacje! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...