Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kingofsouth dostałeś może regulamin do pakietu full extra ? Nigdzie nie mogę znaleźć. Tak się zastanawiam czy nas z czymś nie wykiwają. Widzę, że w obecnie najdroższym pakiecie z HBO jest HBO OD, a niestety nasz full tego nie ma. Pomijam już fakt, że każdy właściciel pakietu HBO powinien mieć dostęp do HBO GO. Ciakawe czy jak wyjdzie coś nowego to my nie będziemy gdzieś poza obiegiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluk właśnie miałem popruszyć temat papierów :D

To dziś znalazłem w skrzynce na listy ....... :

20131008_130609.jpg

 

20131008_130323_Kopia.jpg

 

Wiecie co to żenada..... dostajemy listy które nie zostały nam wysyłane po migracji,nie patrząc się na to czy już nie zmieniliśmy pakietu....

Dzwoniłem na infolinie i pani powiedziała że wysyłają zaległe......

Kurcze kolejny babol NC+.... :wink::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bieluk w regulaminie promocji Full Extra nie ma wypisanych poszczególnych składników tejże promocji-niestety. Może będzie to w przesyłce od NC+ którą prędzej czy później :mrgreen: otrzymasz.

 

Chociaż warto się z regulaminem zapoznać m.in. ze względu na kilka ciekawych zapisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tu ich strata? Chcesz mieć full extra to bierzesz dekodery ADB i parowanie - wiara pozbywa się splitterów, musi brać od nich multiroom itd. Nie chcesz dekoderów ADB - za filmboxy, cinemaxy i inne płacisz dodatkowo.

 

I chociaż Full Extra dla użytkownika wypada świetnie i jest to oferta korzystna dla klientów, to chyba przeliczyli, że hajs się nie zgadza i sprawili, że są problemy z jego dostępnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie -chcialem zapytać Kolegow czy ja mialbym szanse na FULL EXTRA jestem w nc+ od poczatlku kwietnia nie ma dekodera ADB ale zalozmy ze wzialbym od nich..miediaboxa + teraz mam pakiet platinum za 99zl plus HBO do konca roku i filmboxy i cinemaxy do konca umowy czyli do kwietnie przyszlego roku..Czy mam szanse na full extra za 99 zl? oczywiscie po wymianie dekodera na adb ? z gory dzieki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ..Koledzy prosze Was o rade ..jestem w nc+od kwietnia na karcie Cyfry+place za platinum 99zl plus mam cinemaxy i filmobxy do konca umowy oraz HBO do konca roku i History hd .Proponuja mi wzięcie sprzetu ADB i pakiet platinum za 109 zl lącznie z HBO -Cinemaxem -Filmboxem -History Hd do konca trwania umowy ma to sens? pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawię moja sytuację. Od maja mam Comfort + z 6x Canal+ i multi, Phillips PVR najem zero, wszystko za 64 zl. Wiem, ze dużo ale to byly trochę inne czasy. Wczoraj pytalam czy jest mozliwosc przejscia na inny pakiet, i wymiana deka na Pace. Pytalam tez o możliwość podlaczenia HBO lub Cinemax. Ptopozycja- Platinum, za 99 zl, Pace gratis, ADB - aktywacja 199 lub 10 zl miesięcznie. HBO - 6 mies 20 zl, potem 25, Cinemax analogicznie 9,90 i 15 zl po 6 miesiacach. Nic nie chcieli sposcic z ceny. Dzis po mailowym wysmianiu tej oferty i wspomnieniu o nadal niedzialajacym Polsat hd, zaproponowali nowa umowę z Canal+ Gold, Canal + x 6, wszystko na 18 miesięcy, za 79 zl i niwy ADB z aktywacją za 199 zl, lub 10 zl na miesiąc. Dodam, ze o niedzialajacym Polsacie hd bylam poinformowana, a wspomnialam o nim w mailu, bo sie wkurzylam i chcialam im wytknąć nieudolność. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...