Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Fajnie by było, gdyby dali czasowy dostęp do Cinemaxów albo Filmboxów, albo dla zainteresowanych w zimne, ciemne wieczory czy noce ;) pakiet nocny :P

Lub udostępnili "Czerwone Światło " :D

Ps.Swoją drogą dzieje się tam teraz :lol2::wink:

Z tego co się orientuje ...... jedyną opcją "za darmoszkę" pooglądania jest wybranie sobie odpowiedniego bonusa przy migracji 8)

Więc jak chcecie "Czerwone Światło " ...trzeba sobie je samemu odpalić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzwoniłem z pytaniem czy Redlight HD jest jeszcze aktualny w cenie 10 zł.Miła pani zaproponowała mi Full Extra + Redliht HD od 1 grudnia na rok za 109 zł.Teraz miałem Full Extra do końca sierpnia a będę miał do końca listopada 2014 więc dla mnie nawet lepiej bo na święta już mogą być dobre promocje.Powiedziała też że już w czerwcu 2014 mogę zdzwonić i jeśli będzie jakaś atrakcyjna promocja dla abonentów nc+ podpisać umowę na kolejny rok.Podczas rozmowy na temat Full Extra stwierdziła,że jest to promocja dla wąskiej grupy abonentów ale nie pytałem dlaczego i jakimi kryteriami się kierują.

P.S. kingofsouth patrzyłem w epg Redlight i rzeczywiście są tam włoskie perełki.których nie znajdę w necie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
.....................Podczas rozmowy na temat Full Extra stwierdziła,że jest to promocja dla wąskiej grupy abonentów ale nie pytałem dlaczego i jakimi kryteriami się kierują.

@mateusz14422 odpowiedz na twoje pytanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@mateusz14422 pewnie nawet Julian nie wie o co chodzi z tym "Full Extra" :wink:

Jedyne co ci pozostaje to się dopytywać.....

ps.@leonk1974 się udało bo był jednym z pierwszych ,mi zapewne bo pół roku minęło( a może miałem szczęście :?::jupi: ) nie wiadomo tak naprawdę jakie są kryteria....

jedyne co jest pewne trzeba mieć dekoder ADB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się do mnie nie odezwali... Zresztą jak pośledziłem moją korespondencję w tej sprawie z nc+ to stwierdzam, że 4 konsultantów dało mi 4 rozwiązania (ten 4 przekazał sprawę do odpowiedniego działu). Dla mnie jest to absurdalne bo wystarczyłby aneks do umowy, że zmienia się dekoder, system nadawania itp. Po co od razu zmieniać ofertę. Poczekam jak się odezwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że chcesz więcej płacić ;-) jak mniemam nie dla zasady,tylko coś za coś? Skoro oni się nie kwapią to co stoi na przeszkodzie by samemu zadzwonić?-skoro też chcesz coś uzyskać w zamian.

 

Ja wiem, że to im bardziej powinno zależeć,ale z takim podejściem możesz sobie jeszcze trochę poczekać-stąd mój wniosek, że aż tak Ci nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to bardzo mylące i dekoder Box+ skrywać może różny sprzęt...masz dekoder ze stajni Cyfry czy ADB? Jeżeli ze stajni Cyfry to możesz zrobić tak jak radzi @piastol poprzez http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas

 

Albo telefon na BOK z pytaniem o aktualną promocję,ew.telefon do działu promocji i próba zmiany umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...