Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tydzien temu za brak Polsat Hd oferowano mi nową umowę, lub tez pakiet HBO za 20 zl, to tak min. Dzis tak bez przygotowania napisalam o rekompensatę za brak we kanalu, gdzie o tym w sumie bylam uprzedzona. Rozdzwonil sie telefon. Dostalam ofertę 6 mies gratis Cinemax lub Filmobox, lub 3 mies HBO. Wybralam HBO, choć wg mnie to nie jest pakiet wart tej ceny. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i samo HBO jest więcej warte niż Polsat. Ale niestety to dzisiejsze HBO to nie jest to samo, co jeszcze paręnaście lat temu. I pewnie kazdy sie z tym zgodzi. Mialam ten pakiet wcześniej i w Polsacie i w Cyfrze, wiec wiem co mowie. Chodzi mi tylko o fakt, ze tydzień temu oferowali nowa umowę i HBO za 20 zl, w promocji przecenione z 25, a teraz dali za darmo i uprzedzili by wylaczyc w styczniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sami z siebie to nie dali, bo złożyłaś reklamację a po prawdzie to jeden z droższych kanałów premium w NC+. Niestety te naście lat temu HBO nie miałem więc wierzę na słowo,ale aktualnie chyba nie jest tak źle-zważywszy na seriale.

 

Prócz tego by wyłączyć to pamiętaj by zgłosić kolejną reklamację ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 .... ja chcąc "Full Extra" po 2 telefonach napisałem e-mail do pani z DUK ,posiadam jej adres gdyż mam potwierdzenie swojej poprzedniej oferty na poczcie 8) i to też nie przyniosło efektu.....

Zadzwoniłem 3raz i się udało....

Widzę ze ci zależy wiec męcz ich a może osiągniesz swój upragniony cel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że migrujący dostali co chcieli a aktualne ceny dodatków są raczej zaporowe. Całkowicie się z Tobą zgadzam, że promocje z rabatem na próbę mogą zmienić stan rzeczy,ale to wymaga kompleksowego podejścia do sprawy-łącznie ze zmianą oferty dla "nowych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pikoz11 ja próbuje zostawić "RedlightHD" za dobrą kasę.....ciekawe czy mi się uda :wink:

Jak dotąd oferują mi za 10 pln więc wychodziło by "Full Extra + Redlight" 109pln...... za tyle można go dostać a to mnie nie urządza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...