Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może jest jaka rada np. dzwoniąc codziennie czy raczej raz na jakiś czas. Bo ja te 3 razy co dzwoniłem to dzwoniłem po jakimś czasie.Co trzeba im powiedziec może jakaś formułka, żeby ich zagiąc. Zawsze rozmowa ich ze mną polegała na tym, że pakiet był ale już go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mateusz14422 nie ma żadnej regułki...

przyznam się dzwoniłem 2 razy na zwykła infolinię i nic nie ma takiej opcji....

w zeszłym tygodniu telefon do działu promocji...miła pani odbiera chwila zastanowienia mówi żebym poczekał na lini i.... jest "Full Extra"

a co najlepsze to powiedziałem żeby za 5 minut odzwoniła gdyż zadzwoniłem z "partyzanta" bez konsultacji z żoną :D a musiałem się jej zapytać co ona na to....

no i pani oddzwoniła a wiecie że trochę obawiałem że już się nie odezwie .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja raz dzwoniłem na infolinię i nic. Odebrał wtedy facet. Teraz ostanie 2 razy dzwoniłem do działu promocji i odebrała kobieta i nie ma takiej opcji, potem coś gadała, że niedawno była umowa przedłużana. Próbowałem im naściemniąc nawet, że miałem telefon w tej sprawie i nic nadal nie udało się ugrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo wiesz mnie trochę nauczyła przygoda z "Nką" od stycznia 2009r

Też miałem przeboje np.dekoder który miał być turbo został mi wysłany zwykły 250gb

potem jak już dostałem turbo to z zasilaczem od zwykłego i nie pasował a jak już wymieniłem zasilacz to dekoder był padnięty/zawieszał się.....

i znów wymiana i od tamtej pory mam "turbodekoder dgcb" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogutko21, ja też negocjowałem podobnie, jak Twój znajomy - po 1 miesiącu, z tym że używania C+Silver za 79 zł jako nowy abonent. Zadzwoniłem po miesiącu bo napaliłem się na pakiet full extra, ale niestety nie udało mi się go wyhaczyć... Ale za to za 10 zł więcej, i w umowie na 1,5 roku wynegocjoweałem całą paczkę C+ oraz HBO na 10 miesięcy. Także jestem w miarę zadowolony. Za 89 zł mam to co chciałem czyli full C+ a dodatkowo HBO na połowę trwania okresu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...