Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałem się zapytac jak może być już oferta dla abonentów NC+ jak dopiero niedawno tzn na początku roku (chyba kwiecień) się stworzyła i abonament najkrótszy 12 mies czyli dopiero na początku 2014 roku ktoś może przedłużyć umowe ?

A choćby Full Extra była dla abonentów nc+ na określonych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wszystkie lata miałem tv kablową. Teraz zdecydowałem się na zmianę na tv sat. Powiedzcie proszę na podstawie Waszych doświadczeń jedną sprawę. Zastanawiam się wziąć ofertę universe + na początku miesiąca, przez co dostałbym c+ family 1/2 za darmo na 2 miesiące. Jest szansa na to ze po rezygnacji z dalszego płacenia zadzwonią i zaproponują te family 1/2 za kwotę mniejszą niż za 20zł jak w cenniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniu do 2 miesięcy a nie na 2 miesiące-oczywiście podpisując umowę na początku miesiąca mamy ten bonus dłużej niż podpisując w połowie bądź końcem miesiąca. Gdzieś na forum był wpis, że osoba dzwoniąca by zlecić dezaktywację pakietu po upływającym okresie darmowego dostępu dostała te Canal+ za 6zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo no Hikari mnie sie udało po pierwszym telefonie,zmigrowałem 29 kwietnia na pakiet sami wiecie jaki ;)

Dziś rano wróciłem z pracy i .... "full extra" umowa do 31 pażdziernika 2014

za rok wypowiedzenie i się zobaczy co będzie ciekawego :D

ps.swoją drogą mam jeszcze redlightHD do końca miesiąca za darmo .... jak ktoś zainteresowany to polecam brać np.jako bonus warto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę z NC+ na pakiet Universe i canal platinuim z multiroom standard na koniec sierpnia i płace 109zł , czyli płaciłbym tyle samo za full extra i multiroom standard. Może przez to nie mogę otrzymąć tego pakietu, że niedawno podpisałem umowę?Czy ktoś był w podobnej sytuacji i mu się udało migrować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się w końcu wynegocjować od nich tą promocję, do 8 razy sztuka :jupi:

 

Było: Universe+, HBO (6m), MR Premium (69zł)

Jest: Full extra, MR Premium (119zł)

 

Umowa do 31.10.14, październik w cenie starego pakietu (69zł)

Pakiet jest aktywny, potwierdzenie wraz z regulaminami otrzymałem e-mailem.

 

Myślę, że sporo zależy od konsultanta na którego się trafi, faktycznie oferta jest mocno limitowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Migrowalem z c+ do nc+ 03,04,2013 na pakiet all inclusive za 179zl+multiroom do konca roku 159zl z wlasnym sprzetem niby powinnienem miec wszystko w tym pakiecie ale jak kazdy wie nie ma kilku kanalow plus uslugi interaktywne.Czy jest jakas szansa wynegocjowac od nich jakis rabat?czy ktos ma taki pakiet ja ja i w tej cenie skladal jakas reklamacje i cos zyskal?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...