Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu zadzwoniłem do NC+ w sprawie HBO

 

Od razu powiem ciekawostkę mam umowę przed sobą z APSu na której pisze 18mc a BOKu mówia mi że jest na 12mc

Co do HBO to mogę zakupic za kwotę 25zł lub skorzystać z możliwości odnowienia umowy na okres 12mc, czyli stara przestaje istnieć a będzie nowa na Canal+ Platinum z HBO za 129zł (obecnie 109zł + 25zł za HBO czyli 134zł)

5zł różnicy kosztem chyba 3 mc abonamentu więcej.

 

 

Opcji Full Extra nie ma w tej chwili, MR za 4 dekodery standard dodatkowo 40zł

Razem 169zł kontra 174zł

 

Chyba tylko dokupię HBO do obecnej umowy bo nie opłaca mi sie przedłużać umowy za 5złmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam opcji edytuj więc dopisuję :)

 

Dzis telefon aby zamówić to HBO, wczoraj dzowniłem się tylko dowiedzieć jak cenowo mnie wyjdzie.

Wczoraj była opcja za 25zł mc HBO HD

 

Dziś telefon i też 25zł ale jak zaakceptuję dodatkowy anex na HBOHD na 6mc dostane go za 20zł, więc go zamówiłem.

 

Dodatkowo wczoraj nie było oferty na History tylko standardowo cena 1,99zł a dziś dostałem 6mc za 0zł i do końca umowy później za 1,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Przeleciałem" wątki w ofertach dla stałych abo ale nie znalazłem. Czy obecnie za 99 zł uda się ugrać Canal+Platinum z HBO i History 2x MR Standard + Mediabox +2 box-y matuli kończy się umowa w Grudniu. Wypowiedzenie wysłane.

 

 

pomyłka - usunąć proszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@AndrU MR Standard 10 pln miesięcznie(mi to cały czas proponują).....byłem abo Nki

Mnie MR nie interesuję .....czekam na kanały nc+ na laptopie/kompie

Ps.Szkoda że zablokowali możliwość odbioru NC+ na PS3....... no ale Julek głupi nie jest ,choć pewnie nie za wiele osób w Polsce używało tej funkcji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@florekmaster pozostaje jeszcze inna opcja -jeżeli korzystasz ze sprzętu który aktualnie nie pozwala odbierać np.Polsat HD zgłoś reklamację i poproś w ramach rekompensaty o HBO.

 

@_MICHAL_ za 6 zł proponowali Canal+ Family i Family 2 po upływie dostępu z oferty dla nowych w Universe+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przepraszam jeśli było już pytanie , ale może ktoś z Was ostatnio wyrwał jakąs dobrą ofertę na dotychczasowy pakiet bodajże platinum hd (z canałami+), ponieważ dzwonia do mnie proponują mi ten sam pakiet (ew podobny) o 20zł drożej niż miałem :/, wspomnę że jestem ich abonentem od przeszło 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...