Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Jestem abonentem nc+ od lipca. Wcześniej miałem pakiet silver + hbo za 79 zł, a wczoraj wykupiłem platynę z hbo bez zbędnych dla mnie dodatków poprzez infolinię. W związku z tym ma pytanie, ile czeka się, by włączyli te nowe kanały, bo wczoraj wieczorem ich jeszcze nie miałem. Czy coś muszę zrobić, czy mam czekać, aż "łaskawie" je właczą. Na ICA pokazuje mi cały czas "stary pakiet", czyli SILVER + HBO. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam - Kuba z bielska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonie dziś w sprawie pakietu full extra , mam nc+ pakiet platinium , myslalem ze normalnie moge przejsc a tu gosc mi mowi ze to tyllko dla nowych klientow ktorzy beda podpisywac umowy i ze gdzie to jest napisane pyta sie czy na forum czy na oficjalnej stronie , mowie mu ze na forum a on ze jak nie ma na oficjalnej stronie to jest to nie wazne co tam pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam od marce platynę z MR standard x2 ( 129 zł), zadzwoniłem że chce "Full Extra" za tą samą kasę co teraz płacę ( do końca umowy zostało mi 12 miesięcy) niestety nie mogą włączyć mi tego pakietu bo jest on na 12 miesięcy.....????? ja na to że właśnie zostało mi 12 miesięcy ....-odpowiedź Pani .....ale to inne 12 miesięcy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak długo jeszcze nc+ będzie zatrudniać konsultantów z ulicy?Każdy konsultant mówi co innego.Próbujcie do skutko tak samo jak kiedyś z pozyskaniem kanałów nsport i MGM dla abonentów Cyfra+.

P.S Dareczko30 powinieneś jeszcze podać imię i nazwisko tego konsultanta z łapanki co Ci tak napisał.

 

http://i44.tinypic.com/2n9yyjo.jpg

To screen z ICA.Cena jeszcze jest za sierpień za C+Platnum+HBO+Mediabx

Ci co kojarzą mój nick pewnie wiedzą,że kiedyś miałem Cyfra+ a nie n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...