Jump to content

weeman

Users
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About weeman

 • Rank
  Amator
 1. Są na intekach w starej ofercie. Ciekawe czy chwilowo czy na stałe.
 2. Nie neguję problemu, ale może dysk nie wyrabia z zapisem i to jego maks?
 3. Masz router od Inei i od niego idzie RJ45 do kompa. Dekoder dostaje TV po wifi z routera lub jeśli dobrze zrozumiałem też można go połączyć RJ45. W każdym razie router jest urządzeniem głównym, nie dekoder.
 4. Nie mam pojęcia jak jest w tym roku, ale w 2015 roku w czerwcu chodzili i podpinali u mnie światłowody w domu i to było niewiążące. W sierpniu można było podpisać umowę z operatorem. Natomiast jeśli nie chciałbym się podłączać od razu to dopiero byłoby później płatne zakładanie gniazda. W każdym razie nie musiałem podpisywać żadnej umowy.
 5. Jeśli chcesz jedno i drugie to w zasadzie opłaca się tylko exclusive ;/
 6. Szkoda, bo mi w zasadzie tylko na zmianie dekodera zależy - pakiet zostawiłbym bez zmian, ale cenowo już mnie to drożej wychodzi
 7. Ja z kolei ponowię pytanie. Minęły 3 miesiące od wprowadzenia oferty. Czy komuś udało się wynegocjować coś lepszego niż na stronie?
 8. Z innej beczki. Udało się komuś wyrwać nową ofertę taniej niż na stronie?
 9. Problemy trzeciego świata - bo operator oferuje więcej niż ja jestem w stanie wykorzystać. Kto będzie chciał 10Gb to weźmie 10Gb, komu starczy 1Gb ten weźmie 1Gb. Nikt nie zmusza do brania najdroższej oferty, ale co tam, przyczepię się. Jako administrator sieci z zawodu, uważam że daje do ciekawe możliwości i pole do manewru. Póki co nie mam możliwości sprzętowych do wykorzystania 10Gb, ale przy kolejnych inwestycjach jest się już świadomym, że istnieje łącze, które daje takie możliwości.
 10. Na czacie z Ineą dowiedziałem się jeszcze, że te nowe dekodery to ADB. Więcej szczegółów podać mi nie potrafili. Instrukcji też nie udało mi się zdobyć. EDIT: https://www.adbglobal.com/wp-content/uploads/Datasheet_ADB-2670WF-1.pdf To chyba ten. Pilot działa po BLE (Bluetooth Low Energy). W pliku specyfikacja pełna.
 11. Właśnie też się zdziwiłem. Powiedział o gigabajtach a nie godzinach
 12. Dzwoniłem na infolinię. Twierdzą, że monter robi pomiary Wi-Fi i jeśli nie ma, bądź jest słabe to łączą przez rj. Dekoder bez pvr może nagrać 20GB danych w chmurze i są dostępne przez 14 dni. Dekoder z pvr ma 100GB w chmurze, nagrania kasowane są po 3 miesiącach. Nie pytałem czy na obu dekoderach można cofać oglądany program. Póki co jedyna aplikacja na dekoderze to YouTube. Zapomniałem zapytać w jaki sposób pilot łączy się z dekoderem. Mam Logitech Harmony i chciałbym używać jego, a nie oryginalnego. Z tego co wiem w UPC np. działa tylko ich pilot.
 13. A można go podłączyć też po kablu czy tylko wifi z dekodera od INEI? Bo mój główny jest piętro wyżej i na pewno nie jest w zasięgu ;/
 14. Czy ktoś się już orientuje jak chodzi ten nowy dekoder? Czy jest cichy? Czy działają na nim piloty uniwersalne czy jest ograniczony tylko do swojego jak w UPC? I najważniejsze pytanie: czy można go dobrać do obecnej umowy czy dopiero w nowych pakietach?
×
×
 • Create New...