Jump to content

weeman

Users
 • Content Count

  149
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About weeman

 • Rank
  Amator

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że można było.
 2. Ja mam ZTE. Jedyne na co pozwala to ustawienie DHCP i chyba DNS i otwarcie/zamknięcie firewalla. Nawet samemu nie można na nim przekierowania portów zrobić. Poprzednio miałem dwa Huawei i tam było więcej ustawień.
 3. Ja przez 1,5 miesiąca musiałem go chyba dwa razy tylko użyć na jednym dekoderze, na drugim wcale. Jeśli mam problem z brakiem sygnału to robię kanał do przodu i do tyłu i jest ok. Nie twierdzę, że dekodery są bez wad itd. Może akurat trafiłem dobre egzemplarze.
 4. Muszę spróbować. Mi się akurat nie pali, bo chyba tylko zwiększa stabilność, a na tę akurat nie mogę narzekać. Nie mam problemów większości użytkowników tj. "żółtego przycisku" cały czas.
 5. Ja dostałem przedwczoraj na jednym dekoderze, na drugim jeszcze nie.
 6. Są na intekach w starej ofercie. Ciekawe czy chwilowo czy na stałe.
 7. Nie neguję problemu, ale może dysk nie wyrabia z zapisem i to jego maks?
 8. Masz router od Inei i od niego idzie RJ45 do kompa. Dekoder dostaje TV po wifi z routera lub jeśli dobrze zrozumiałem też można go połączyć RJ45. W każdym razie router jest urządzeniem głównym, nie dekoder.
 9. Nie mam pojęcia jak jest w tym roku, ale w 2015 roku w czerwcu chodzili i podpinali u mnie światłowody w domu i to było niewiążące. W sierpniu można było podpisać umowę z operatorem. Natomiast jeśli nie chciałbym się podłączać od razu to dopiero byłoby później płatne zakładanie gniazda. W każdym razie nie musiałem podpisywać żadnej umowy.
 10. Jeśli chcesz jedno i drugie to w zasadzie opłaca się tylko exclusive ;/
 11. Szkoda, bo mi w zasadzie tylko na zmianie dekodera zależy - pakiet zostawiłbym bez zmian, ale cenowo już mnie to drożej wychodzi
 12. Ja z kolei ponowię pytanie. Minęły 3 miesiące od wprowadzenia oferty. Czy komuś udało się wynegocjować coś lepszego niż na stronie?
 13. Z innej beczki. Udało się komuś wyrwać nową ofertę taniej niż na stronie?
 14. Problemy trzeciego świata - bo operator oferuje więcej niż ja jestem w stanie wykorzystać. Kto będzie chciał 10Gb to weźmie 10Gb, komu starczy 1Gb ten weźmie 1Gb. Nikt nie zmusza do brania najdroższej oferty, ale co tam, przyczepię się. Jako administrator sieci z zawodu, uważam że daje do ciekawe możliwości i pole do manewru. Póki co nie mam możliwości sprzętowych do wykorzystania 10Gb, ale przy kolejnych inwestycjach jest się już świadomym, że istnieje łącze, które daje takie możliwości.
 15. Na czacie z Ineą dowiedziałem się jeszcze, że te nowe dekodery to ADB. Więcej szczegółów podać mi nie potrafili. Instrukcji też nie udało mi się zdobyć. EDIT: https://www.adbglobal.com/wp-content/uploads/Datasheet_ADB-2670WF-1.pdf To chyba ten. Pilot działa po BLE (Bluetooth Low Energy). W pliku specyfikacja pełna.
×
×
 • Create New...