Jump to content

weeman

Users
 • Content Count

  137
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About weeman

 • Rank
  Amator
 1. weeman

  INEA

  Z innej beczki. Udało się komuś wyrwać nową ofertę taniej niż na stronie?
 2. weeman

  INEA

  Problemy trzeciego świata - bo operator oferuje więcej niż ja jestem w stanie wykorzystać. Kto będzie chciał 10Gb to weźmie 10Gb, komu starczy 1Gb ten weźmie 1Gb. Nikt nie zmusza do brania najdroższej oferty, ale co tam, przyczepię się. Jako administrator sieci z zawodu, uważam że daje do ciekawe możliwości i pole do manewru. Póki co nie mam możliwości sprzętowych do wykorzystania 10Gb, ale przy kolejnych inwestycjach jest się już świadomym, że istnieje łącze, które daje takie możliwości.
 3. weeman

  INEA

  Na czacie z Ineą dowiedziałem się jeszcze, że te nowe dekodery to ADB. Więcej szczegółów podać mi nie potrafili. Instrukcji też nie udało mi się zdobyć. EDIT: https://www.adbglobal.com/wp-content/uploads/Datasheet_ADB-2670WF-1.pdf To chyba ten. Pilot działa po BLE (Bluetooth Low Energy). W pliku specyfikacja pełna.
 4. weeman

  INEA

  Właśnie też się zdziwiłem. Powiedział o gigabajtach a nie godzinach
 5. weeman

  INEA

  Dzwoniłem na infolinię. Twierdzą, że monter robi pomiary Wi-Fi i jeśli nie ma, bądź jest słabe to łączą przez rj. Dekoder bez pvr może nagrać 20GB danych w chmurze i są dostępne przez 14 dni. Dekoder z pvr ma 100GB w chmurze, nagrania kasowane są po 3 miesiącach. Nie pytałem czy na obu dekoderach można cofać oglądany program. Póki co jedyna aplikacja na dekoderze to YouTube. Zapomniałem zapytać w jaki sposób pilot łączy się z dekoderem. Mam Logitech Harmony i chciałbym używać jego, a nie oryginalnego. Z tego co wiem w UPC np. działa tylko ich pilot.
 6. weeman

  INEA

  A można go podłączyć też po kablu czy tylko wifi z dekodera od INEI? Bo mój główny jest piętro wyżej i na pewno nie jest w zasięgu ;/
 7. weeman

  INEA

  Czy ktoś się już orientuje jak chodzi ten nowy dekoder? Czy jest cichy? Czy działają na nim piloty uniwersalne czy jest ograniczony tylko do swojego jak w UPC? I najważniejsze pytanie: czy można go dobrać do obecnej umowy czy dopiero w nowych pakietach?
 8. weeman

  INEA

  W Inei dekodery mogą być połączone z routerem za pomocą kabla koncentrycznego. Wtedy możesz podpiąć router do istniejącej w mieszkaniu instalacji (jeśli jest) i podpinasz pod to tyle dekoderów, ile chcesz. Oczywiście za każdy dodatkowa opłata za multiroom. Druga opcja to skrętka. Wtedy do routera każdy dekoder podłączony jest osobnym kablem sieciowym. Można podłączyć maksymalnie 4 dekodery. Przynajmniej u mnie przy routerze Huawei.
×