Jump to content

weeman

Users
 • Content Count

  150
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About weeman

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy jestem w stanie w jakiś prosty sposób i bez nakładów pieniężnych zgrać nagranie z Hiwaya?
 2. Nie pamiętam, ale wydaje mi się, że można było.
 3. Ja mam ZTE. Jedyne na co pozwala to ustawienie DHCP i chyba DNS i otwarcie/zamknięcie firewalla. Nawet samemu nie można na nim przekierowania portów zrobić. Poprzednio miałem dwa Huawei i tam było więcej ustawień.
 4. Ja przez 1,5 miesiąca musiałem go chyba dwa razy tylko użyć na jednym dekoderze, na drugim wcale. Jeśli mam problem z brakiem sygnału to robię kanał do przodu i do tyłu i jest ok. Nie twierdzę, że dekodery są bez wad itd. Może akurat trafiłem dobre egzemplarze.
 5. Muszę spróbować. Mi się akurat nie pali, bo chyba tylko zwiększa stabilność, a na tę akurat nie mogę narzekać. Nie mam problemów większości użytkowników tj. "żółtego przycisku" cały czas.
 6. Ja dostałem przedwczoraj na jednym dekoderze, na drugim jeszcze nie.
 7. Są na intekach w starej ofercie. Ciekawe czy chwilowo czy na stałe.
 8. Nie neguję problemu, ale może dysk nie wyrabia z zapisem i to jego maks?
 9. Masz router od Inei i od niego idzie RJ45 do kompa. Dekoder dostaje TV po wifi z routera lub jeśli dobrze zrozumiałem też można go połączyć RJ45. W każdym razie router jest urządzeniem głównym, nie dekoder.
 10. Nie mam pojęcia jak jest w tym roku, ale w 2015 roku w czerwcu chodzili i podpinali u mnie światłowody w domu i to było niewiążące. W sierpniu można było podpisać umowę z operatorem. Natomiast jeśli nie chciałbym się podłączać od razu to dopiero byłoby później płatne zakładanie gniazda. W każdym razie nie musiałem podpisywać żadnej umowy.
×
×
 • Create New...