Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może za wcześnie tak się tym zamartwiać? Jest dobra oferta to się korzysta,no chyba, że chce się zmienić na bogatszą to też w tym kierunku działać można. Full Extra wciąż dostępny. ;-)

 

na taki extras to sobie nie pozwole moge co najwyzej dac polowe tego co teraz wiecej nie ma w kieszeni kasy :)

i tak bym tego wszystkiego nie ogarnal a chcialbym tylko HBO i polowe C+ (ta wersje filmowa oczywisice ) kopanka mnie nie interesuje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzisiaj ciekawą sytuację przeżyłem z nc+a mianowicie zadzwoniłem z pytaniem czy jest możliwy pakiet FULL EXTRA za 149 zł. Taka moja propozycja nazwijmy na plus dla nich do negocjacji. No ale jak to nasze NC+ powiedziało nie ma takiej opcji. Chciałem aby moją obecną umowę czyli canal+ platinum + MR zamienić na taką opcję ale niestety powiedzieli nie ma już tej oferty. Zachowanie nc + jest dziwne im nawet na kasie nie zależy. Nawet 18 miesięcy umowy po 149 ich nie przekona. Czyżby tam procowały osoby które nie umią liczyć ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

 

Raz na kilkanaście m-cy zaglądam tutaj, bo C+ nie zapomina o tym, żeby mnie wytrącić z równowagi. Zanim zacznę walkę o swoje, proszę o typowanie ile można, lub ile ktoś płaci za to, co oferują mi.

Teraz mam Optimum z MR na czas nieokreślony. Cena to 129 PLN. Niestety ominął mnie czas upływu umowy i pluję sobie w brodę.

NC+ samo do mnie zadzwoniło z propozycją: Platinium (nie ma takiego pakietu na ich stronie i kompletnie nie kumam, czemu tak to się zwie) czyli Universe + Premium Sport & Film z opcją Multiroom, umowa na 18 mcy, żadnego dekodera nie dają - 109 PLN.

 

Pytanie następujące: walczyć o mniej? Można mieć to samo za powiedzmy 99 PLN?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpierw wypowiedzenie tak czy inaczej. Jeżeli nie potrzebujesz Canal+VOD to oryginalna promocja Platinum Ci nie jest potrzebna a taniej wyjdzie Universe+/6xCanal+.-+59zł.

 

Oryginalna promocja Platinum to nie to samo co Universe+/6xCanal+-ot w związku z tym, że 6xCanal+ to opcja dodatkowa Platinum-stąd wszystko na jedno kopyto nazywają Platinum a w oryginalnej promocji Platinum były i są VODy czego w Universe+/6xCanal+ nie uświadczysz.

 

Mam nadzieję, że nie zamotałem za bardzo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puszczam to, bo zawiązała się dyskusja. Dwa user jest z krótkim stażem. Po pouczeniu przez @banita24, może zacznie pisać we właściwym temacie.

 

Ale ja jestem zmigrowany do nc+. W moim poście napisałem C+, ale to przez to, że dla mnie wciąż jest to samo... :oops: Więc chyba temat właściwy

Tak, czy inaczej, jestem w NC+, płacę dokładnie 127 pln. Nazewnictwo tych wszystkich pakietów mnie przerasta, ale wiem, że teraz chcę Universe + 6xC + Multiroom i chcą mi to dać za 109 pln na 18 mcy. Powiedziałem konsultantowi, że 99 pln to maks co mogę dać. Takiej oferty jednak dla mnie nie ma :cry:

Chyba tylko :read: może na nich podziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...