Jump to content

jonus14

Users
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About jonus14

 • Rank
  Amator
 1. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Co do wysyłania wypowiedzeń umowy na e-mail - To samo i tak samo skutecznie można teraz też zrobić poprzez ICOK. [emoji3] Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 2. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Być może tak jest. Wiemy tylko, że można e-mailowo wysłać wypowiedzenie ale ogólnego regulaminu do tego tematu brak. Chyba, że gdzieś jest.
 3. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Historia była taka, że jednego pewnego, pieknego wieczora... zadzwoniłem do BOK aby podpytać o przedłużenie umowy z opcją dobrania multiroomu /nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia gdyż w ICOKu widniało 8 miesięcy do końca umowy/. W czasie rozmowy z konsultantem wyszedł temat wypowiedzenia umowy ... , że np. kiedy trzeba wysłać papier aby dostać lepsze oferty. Gość był kumaty w tych sprawach/temacie bo wiedział o forum SATKURIER, i ze jest garstka osób , która w porę wysyła wypowiedzenia tak aby sporo zaoszczędzić. Przy okazji przekazał własnie informacje o tym iż od grudnia 2018 r. można wysyłać wypowiedzenie e-mailem, więc ja bardzo się ucieszyłem, że już nie muszę się fatygować do punktu CP lub PLUSa albo tracić kasy na list i czekać aż ten dojdzie do Warszawy. Poczekałem tydzień, kiedy wszedłem w ostatnie 6 miesięcy umowy. Wypowiedzenie wysłałem jakoś rano emailem, przed pracą /napisane w WORD bez wydruku a Imię i Nazwisko na pisane pod "z poważaniem"). Na drugi dzień z własnej woli wieczorem zadzwoniłem do DUK z zapytaniem czy są już dla mnie atrakcyjne oferty przedłużeniowe. Konsultant spojrzał do systemu, zobaczył że jest zarejestrowane wypowiedzenie... No i wtedy tradycyjna formułka jaki pakiet?, na jak długo? czy 15 lub 12/3?. Wiadomo opcja nr 2 (pakiet Fam Max HD+FILM+SPORT+Cinemax+Eleven za 70 PLN + 1 msc HBO gratis oraz 3 msc VOD) Po chwili wszystko było już aktywne (HBO) ? A po ok 1,5 h na email otrzymałem nowe warunki i link do potwierdzenia zgody nowej umowy. Wszystko w jeden wieczór.
 4. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Ja nie podpisywałem odręcznie, tylko z poważaniem, Imię i nazwisko. I tak też poszło pocztą e-mailową oraz zostało zarejestrowane jako poprawne.
 5. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Mogę potwierdzić, że wypowiedzenie można składać e-mailowo /e-mail był już podany gdzieś wyżej/. E-mail wysłałem jednego dnia rano a na drugi dzień wieczorem już byłem po przedłużeniu umowy ;)
 6. jonus14

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Też potwierdzam te "zaklinania" konsultantów, iż był to kilkudniowy błąd związany (ponoć) z dostosowaniem systemów IT wg polityki RODO i były możliwe opcje umów 12/3 (po wcześniejszej też 12/3) u niektórych klientów. Jako, że wkrótce miałem zapłacić większy abonament (płaciłem średnią 35 zł) , zmuszony byłem wziąć to co było czyli 15/3.
×