Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ircios[/b]":1r2c63g5]... dla stałego abonenta mogliby zrezygnować z tej aktywacji

 

Masz na myśli, że mieli taką możliwość ale nie zrezygnowali z tych kosztów aktywacji

czy tylko uważasz, że fajnie by było gdyby generalnie zrezygnowali z tej aktywacji drugiego tunera chociaż zrobić tego nie mogą?

 

Naciskałem konsultanta w tej sprawie, ale ten twierdził, i to kilka razy, że może kombinować z pakietami i gratisami jak i czasem promocji (jak np. z tym HBO), ale cennik dotyczący multiroomów jest nie do ruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po kilkunastu telefonach udało mi się podpisać umowę. Rozmowa dzisiaj około 13.

Comfort +

Extra +

Sport & film

FILMBOX ( na 9 mc, ale później nie przedłużam)

HBO

MULTI

Canal plus VCD

 

Średnia kwota na miesiąc to 64.9 zł na 24 mc. Wszystko na cały okres trwania umowy (bez Filmboxa). Dobra oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co liczyłeś dodania całej paczki C+ do tego dekoder dyskiem i tańszej oferty?Powagi trochę.Idż do CP i pochwal nam się swoim szczęściem już wielu takich było tu na forum.

Ja nie wiem dlaczego tak krytykujecie ten CP. Mnie przy nc+ trzyma tylko spliter i swój dekoder. Jak zablokują splitery, będą wciskali ten swój szmelc albo przy przedłużeniu (umowa do końca stycznia) zaśpiewają więcej, to na 1000% przejdę do CP, mam telefon w plusie i pełna oferta TV wyjdzie mi średnio 33 zł na miesiąc. Piłki w ogóle nie oglądam, a polsaty sport chętnie bym popatrzył. Do tego cinemaxy, filmboxy, viasaty. Straciłbym tylko canał+. Mój brat ma pełen pakiet za 33 zł i się ze mnie śmieje, że stale do niego jeżdżę na polsaty sport. On z oferty jest bardzo zadowolony i jeszcze za takie pieniądze to już w ogóle.

No nic tylko pozazdrościć twojemu bratu i oczywiście tobie od stycznia.A to Cinemaxów i filmboxów nie ma w NC+ pierwsze słyszę a nawet jak by ich nie było to faktycznie warto ich wymienić za C+ bo warto.Straciłbyś tylko C+?czy ty aby znasz ofertę konkurencji?Myślę że nie nc+:

1. CANAL+ HD

2. CANAL+ SPORT HD

3. CANAL+ FILM HD

4. CANAL+ FILM2 HD

5. CANAL+ FAMILY HD

6. CANAL+ FAMILY2 HD

7. NSPORT+ HD

8. ALEKINO+ HD

9. DOMO+ HD

10. KUCHNIA+ HD

11. PLANETE+ HD

12. MINIMINI+ HD

13. TELETOON+ HD

14. BBC KNOWLEDGE HD

15. TVN24 HD

16. TVN TURBO HD

17. TVN STYLE HD

18. MGM HD

19. DISCOVERY TURBO XTRA HD

20. ADVENTURE HD

21. COMEDY CENTRAL HD [Nowość!]

22. VIACOM BLINK

23. BABY TV

24. DISCOVERY HISTORIA

25. PULS2

26. SPORTKLUB

27. TRACE URBAN

28. MOTOWIZJA

29. ZEST.TV

30. TVP ABC

 

CP:

1. POLSAT SPORT HD

2. POLSAT SPORT EXTRA HD

3. POLSAT FOOD

4. POLSAT VIASAT HISTORY

5. POLSAT VIASAT NATURE

6. POLSAT VIASAT EXPLORE

7. LOVE

8. ATM

9. FIGHTKLUB

10. FILMBOX ARTHOUSE ty widzisz tylko różnicę w C+Nie wiesz dlaczego ktoś ich tak krytykuje?Bo może ktoś był ich abonentem i wie czym to pachnie a nie ma opinie po sporadycznym oglądaniu u brata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy przy przedłużeniu umowy z nc+ z dekoderem PACE PVR po dawnej cyfrze+ i multiroomie 2x cameleon możliwe jest przejście na ich mediabox+ z multiroomem 3x box+? Pytam bo zaczyna mnie męczyć te ich testowanie na kartach cameleona. Liczę się że będę płacił aktywację itp. ale czy jest możliwe przejście na sprzęt obecnej nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę się że będę płacił aktywację itp. ale czy jest możliwe przejście na sprzęt obecnej nc+?

 

Myślę, że jak najbardziej, gdy wróciłem ze szpitala uzdrowiskowego musiałem wymienić Pece'a, bo się spalił. Jechałem z nastawieniem wymiany, lecz podczas wymiany zapytałem się, czy mogę wymienić go na MediaBoxa. Okazało się, że tak istnieje taka możliwe, ale muszę zapłacić aktywacje 199zł. Byłem przy kasie to się zgodziłem. Pytałem się jak to jest, bo na infolinii mi mówili, że mógłbym wymienić przy przedłużeniu umowy na nowych warunkach. Gość w punkcie powiedział, że chcą zarobić na klientach i tak mówią, chcą by abonent, który płaci 69,90 płacił 119,90zł. Polecił, aby wszystkie sprawy wymiany sprzętu były załatwiane w punkcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że stracę tylko canal + bo reszty w ogóle nie oglądam. Filmboxy i Cinemaxy też są w nc+, ale za nie musiałbym dodatkowo płacić. Nie twierdze, że tamta oferta jest super, ale pod kątem tego co ja oglądam to uważam, że jest OK, zwłaszcza za tą cenę. Na chwilę obecną oferty są dwie i każdy wybiera co mu pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta b . dobra, ale dla stałego abonenta mogliby zrezygnować z tej aktywacji

 

jak mam rozumieć aktywacje karty MR podczas przedłużania? co to ma być przecież to jest usługa jednorazowa to tak jakby płacić za każdym przedłużeniem za aktywacje usługi

 

to jest przegięcie co nie dość że zdzierają za ryczałt boxów to jeszcze takie filozofowanie z jaką aktywacja? ja się nie dziwie że tyle osób ma o nich taką opinie.

 

Czyli powodzenia najzabawniejsze co napisałeś to szmelc o dekoderach NC+ zapewniam cię jako 12 letni abonent CP tam będziesz miał mega wypasione dekodery.A zachwyty kanałami Viasat w pełni uzasadnione nie ma to jak kanały SD i to z taką ilością reklam.

 

Polsatowkie HD to mamy na kanale Polsat News HD :brawo: nie dość że własny kanał to HD tylko studio

 

 

Polsat jest dla ludzi dużo mniej wymagających którzy się nie interesują pilką klubową która napędza biznes na świecie jednocześnie nie mają żadnego premium no chyba że IPLA w SD :brawo:

 

ogólnie to jest żadna konkurencja dla nc+ ale dziwie się jak to jest polsat ma już ponad 4mln abo a nc+ przekroczyła 2 i stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powodzenia najzabawniejsze co napisałeś to szmelc o dekoderach NC+ zapewniam cię jako 12 letni abonent CP tam będziesz miał mega wypasione dekodery.A zachwyty kanałami Viasat w pełni uzasadnione nie ma to jak kanały SD i to z taką ilością reklam.

 

Polsatowkie HD to mamy na kanale Polsat News HD :brawo: nie dość że własny kanał to HD tylko studio

 

 

Polsat jest dla ludzi dużo mniej wymagających którzy się nie interesują pilką klubową która napędza biznes na świecie jednocześnie nie mają żadnego premium no chyba że IPLA w SD :brawo:

 

ogólnie to jest żadna konkurencja dla nc+ ale dziwie się jak to jest polsat ma już ponad 4mln abo a nc+ przekroczyła 2 i stoi.

Tam liczą wszystko abonent z multiromem jest liczony tyle razy ile ma dekoderów posiadacz Darmowego którego abonent wynosi równe 0 zł też jest liczony.Z tego co pamiętam to ponad 800 tyś z tej liczby to usługa multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli powodzenia najzabawniejsze co napisałeś to szmelc o dekoderach NC+ ...

Bo tak jest w porównaniu z tunerami na E2. Wracając do tematu. Wypowiedzenie złożone w punkcie nc+ dwa tygodnie temu i na razie cisza. Nie dostałem ani e-maila ani smsa, potwierdzającego złożenie wypowiedzenia (potwierdzenie z punktu oczywiście mam). Mam nadzieje, że gościu w punkcie nic nie pokręcił, i ujął moje wypowiedzenie w systemie, bo był jakiś zakręcony. Pomimo tego iż dostał dowód osobisty, to wszedł na jakąś inną umowę, zupełnie kogoś innego i wypytuje mnie o sagemcoma. Dopiero jak mu powiedziałem, że nie mam takiego dekodera skapnął się, że to nie ta umowa. Jaja będą jak komuś innemu wbił wypowiedzenie do systemu a nie mi. Dlatego pytam jak to sprawdzić ni e dzwoniąc do nich. Kiedyś jak wysłałem wypowiedzenie pocztą to przyszedł sms, że przyjeli, potem przyszedł oficjalny list, a teraz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylaczam sie do mojego przedmowcy. Przeszedlem wszystkie platformy cyfrowe działające na polskim rynku. Zdecydowanie najlepsze dekodery posiada NC plus. Oczywiście nie porównuje ich do dekoderów które można zakupić na wolnym rynku. Epitetu określającego stan techniczny dekoderów NC bardziej adekwatnie uzylbys w odniesieniu do dekoderów CP. Oceniając kogoś lub cos zachowajmy minimum przyzwoitosci i obiektywizmu, nawet wtedy gdy krytykowanego lub jego przedmiot nie budzi u nas sympatii. Bez zbędnego szowinizmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużona umowa z nc+, poniżej warunki - umowę miałem do końca lutego 2015 r. - a więc można nawet i wcześniej na dobrych warunkach (miałem UNIVERSE za 49zł z Cinemaxem) !!!

 

Twoja oferta:

 

Umowa na 15 miesięcy wszystkie pakiety przez cały okres umowy - 5x0zł - 10x15 miesięcy - możliwość opłat wcześniejszych czyli co miesiąc po 53,2 zł :)))

pakiet

Comfort+

 

opcje dodatkowe:

Aktywacja turboBox+

Multi+

EXTRA+ HB ITI

Premium Sport &Film

Cinemax

HBO

 

Pozdrawiam Forum...gdzie zdobyłem przydatne informacje do negocjacji !!! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy

Bardzo wszystkich proszę o trzymanie się tematu wątku. Przeglądam ten temat w poszukiwaniu ofert i możliwości jakie są obecnie dostępne przy przedłużaniu umów- jestem pewien że wiele

innych osób również. Proszę o nie wydłużanie wątku i w efekcie czasu jaki muszę spędzać przekopując wątek pisząc nie na temat. Dyskusje i dywagacje na wszelkie tematy np wyższość jednych dekoderów nad innymi winny mieć miejsce w odpowiednich tematach.

Proszę także powstrzymywać się od odpowiedzi typu "przejrzyj kilka stron wstecz", "wszystko masz opisane wcześniej"- tego typu odpowiedzi tylko utrudniają szukanie! Wątek jest sztucznie wydłużany.

Ktoś powtarza pytanie? Jeśli nie masz zamiaru odpowiedzieć po raz kolejny, zignoruj to pytanie, proszę! Inni ludzie szukają odpowiedzi a nie tylko zadają pytania, lub szukają i w tym tłoku postów nie na temat nie znajdują rozwiązań które ich interesują.

 

Ja mam pytanie na które nie znalazłem odpowiedzi, choć myślę że odpowiedź jest twierdząca:

Czy komuś udało się przedłużyć mając 2x Cameleon i 2x Pace PVR za 0 zł za oba dekodery i przy jakiej ofercie?

 

Mi przedstawiano ofertę programowo i cenowo bardzo dobrą na 3 m-ce przed końcem umowy ale +20zł za drugi dekoder. Myślę więc że odpowiednio bliżej końca umowy i te dwie dychy zrabatują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...