Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza propozycja sprzed chwili:

Umowa na 15 miesięcy,

Pakiet sport&film

6 x canal+

3 x HBO

MR (dwie karty cameleon) + PACE 500

Za całość 53,27zł

Co myślicie, brać czy jeszcze mieć nadzieję na coś lepszego?

 

Pytanie, oferta cenową którą Ci zaproponowali to łamaniec jak sądzę ( bo na to mi wyglada czyli 5x0 zł, 10x79.90 zł) bo nie sądzę że stała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja sprzed chwili:

Umowa na 15 miesięcy,

Pakiet sport&film

6 x canal+

3 x HBO

MR (dwie karty cameleon) + PACE 500

Za całość 53,27zł

Co myślicie, brać czy jeszcze mieć nadzieję na coś lepszego?

 

Pytanie, oferta cenową którą Ci zaproponowali to łamaniec jak sądzę ( bo na to mi wyglada czyli 5x0 zł, 10x79.90 zł) bo nie sądzę że stała?

 

Nie było słowa o łamańcu. Pani konsul powiedziała, że opłata miesięczna wynosić będzie 53,27zł. Umowa na 25 m-cy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsule wmawiają ludziom o stałych kwotach za 53, 64 z groszami. Dopiero jak przyjdzie faktura za 0 zl-klient dozna olśnienia, ze ma łamańca. Ot, sprytny zabieg bardziej zaradnych konsultantów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedziała że to stała cena?Też nie.Podała średnią opłatę miesięczną i tyle.

Jeszcze nie dzwoniła z aneksem, wiec będę to wyjaśniał. Nawet jeśli się okaże, że to łamaniec - to jaka to różnica? Kto mi zabroni płacić od początku 53,27?

Skoro saldo się zgodzi to chyba żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osob sobie ubzdurało że kolejne negocjacje z gorzej pozycji czyli wyższego pułapu cenowego.

 

 

No jest to wg mnie celowy zabieg operatora, właśnie po to aby przy kloejnych negocjacjach (aneks) bazowali na cenie około 80 zł a nie powiedzmy 55 zł. Bo dlaczego nie godzą się absolutnie bynajmniej na chwilę obecną na stałą cenę 53 czy tez 54 ( patrz oferta np.gustlik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku pakiet z 6C+ miał kosztować 119 zł i co z tego zostało.Będą takie oferty na jakie się zgodzą abonenci.W konkurencji są łamańce od lat i nikt nie startuje z wyższego pułapu najwyżej jest inny łamaniec z średnią droższą o parę zł.Ale przy kolejnej negocjacji dostajesz ten lepszy.Było tu wielu ekspertów co twierdzili po fuzji że taniej nie będzie a co jest teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste-nc+ pokazało gest, jeszcze na świeżo abonenci mają w pamięci niewypał z połączenia n i cyfry+. Potem będzie łatwiej ich zatrzymać-a i uciekinierzy może zaczną pomalutku wracać-skoro takie TANIE pakiety mają znajomi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie chociaż jedną parę abonentów z tym samym pakietem (a różną opłatą miesięczną +- 20zł), którzy po wypowiedzeniu dostali zgoła inne ceny za tą samą ofertę (oczywiście nie liczę tych złotych kur dla nc+ płacących za full pakiety po 150zł bo o tych walczą inaczej niż o tych co płacą po 40-80). Łamańce to tylko chwyt by podbić pod koniec roku wyniki nc+ jeśli chodzi o abonentów i ich kwoty abonamentów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przedłużyłem pod koniec października umowę ale wybrałem stałą opłatę na 24 m-ce a nie łamańca. Teraz patrzę w ICA, że mam do zapłaty O zł za listopad a papiery jakie mi przyszły do domu, to kilka różnych promocji na dodatki to na 6, to na 12 miesięcy. Nie wiem o co chodzi, czyżby wrzucili mi łamańca i kilka m-cy jest za 0 zł. Dzwonić gdzieś i sprawdzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...