Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy abonenci nc+ pamiętajcie, aby przy nowych umowach prosić o dodanie kanału Adventure HD. Jak dobrze zagadacie z konsultantami, to dostaniecie go pewnie w supercenie z innymi pakietami :)

 

Dla mnie w super cenie to gratis mogę od czasu do czasu pooglądać. Nie macie nic nowego czego by nie było - jest na innych zbliżonych kanałach tego typu. Miałem w promocji przez wrzesień powiedzmy i rewelacji nie ma głowy nie urywa.

Taka prawda bolesna ale szczera.

Lepiej by wam wyszło gdybyście puścili reklamy zamiast go kodować. Oczywiście reklamy które nie przerywają programów pomiędzy jedną a drugą audycją. Przynajmniej byście się odróżniali od podobnych tematycznie kanałów że nie przerywacie audycji reklamami. Ludzi by przyciągnęło bo mają dosyć oglądania ciekawego programu a tu bach reklama. Także głupie wstawki z autopromocją ludzi denerwują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, powalcz o to za 5 zł :D . Masz prawie za darmo, a pytasz jeszcze..... :>

Oj tam, oj tam. Zapytać nie zaszkodzi.

Jestem umówiony za godzinę z panią konsultant w celu odczytania aneksu i przedłużeniu umowy.

Jeszcze mam jedno pytanko, czy mogę dostać za free jakiś drugi dekoder, bo ten mój prywatny szwankuje. Nie mam wielkich wymagań. Chciałbym coś małego, może być bez nagrywarki, byle obsługiwał stary system MR z kartą cameleon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja sprzed chwili

Skąd do Ciebie dzwonili? Z Wawy czy z Krakowa?

Bo ci z Warszawy twierdzą, że nie ma takiej możliwości, żeby mieć HBO na 15 miesięcy w tej cenie... :?

 

Dzwonili z Wawy. Konsultantka także powiedziała, że nie ma HBO na 15 miesięcy w tej cenie.

Czekam na telefon od niej, żeby spisać aneks i dam znać ostatecznie, ale przecież nie wycofa się z propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie.

 

Czy to prawda że teraz obowiązuje coś takiego jak zarejestrowanie wypowiedzenia 30 dni przed końcem umowy? nie liczy się data stęmpla pocztowego? Sprawa wygląda tak że wysłałem wypowiedzenie 30 września, a umowa kończyła się 31 października a zarejestrowali dopiero 3 października i na to się powołują, i została mi umowa przedłużona o 3 miesiące pełnopłatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja sprzed chwili:

Umowa na 15 miesięcy,

Pakiet sport&film

6 x canal+

3 x HBO

MR (dwie karty cameleon) + PACE 500

Za całość 53,27zł

Co myślicie, brać czy jeszcze mieć nadzieję na coś lepszego?

Dzisiejsza propozycja sprzed chwili

Skąd do Ciebie dzwonili? Z Wawy czy z Krakowa?

Bo ci z Warszawy twierdzą, że nie ma takiej możliwości, żeby mieć HBO na 15 miesięcy w tej cenie... :?

 

Dzwonili z Wawy. Konsultantka także powiedziała, że nie ma HBO na 15 miesięcy w tej cenie.

Czekam na telefon od niej, żeby spisać aneks i dam znać ostatecznie, ale przecież nie wycofa się z propozycji.

Dają, tylko trzeba być cierpliwym. Co tu jest do zrozumienia. ......

 

Jak dla Ciebie jest to zrozumiałe to sorry ale dla mnie user raz tak pisze raz tak

 

 

Może się komuś przyda co i ile mogą zrabatować

 

TERMIN PŁATNOŚCI DO 18/11/2014

 

■ OPŁATA ABONAMENTOWA ZA 11/2014

 

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ CENA RABAT SUMA

■ Comfort+ 59,00 -19,10 39,90

■ HBO 25,00 -25,00 0,00

■ Premium Film 49,00 -44,00 5,00

■ Premium Sport 49,00 -44,00 5,00

■ Cinemax 15,00 -10,00 5,00

■ Extra+ 30,00 -20,00 10,00

■ Multi+ 15,00 -15,00 0,00

■ Multiroom Standard 20,00 -20,00 0,00



64,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie.

 

Czy to prawda że teraz obowiązuje coś takiego jak zarejestrowanie wypowiedzenia 30 dni przed końcem umowy? nie liczy się data stęmpla pocztowego? Sprawa wygląda tak że wysłałem wypowiedzenie 30 września, a umowa kończyła się 31 października a zarejestrowali dopiero 3 października i na to się powołują, i została mi umowa przedłużona o 3 miesiące pełnopłatne.

 

Prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam cos od siebie. Telefon wczoraj z Warszawy 224192380 i zaproponowali umowe na 24 m-ce za 69zl/m-c - kanaly podstawowe, 6xCanal+, HBO na caly okres umowy.

 

Po negocjacjach stanelo na kanalach jak wyzej za 59zl/m-c przez 12 miesiecy i 69zl/m-c przez kolejne 12 m-cy.

Dodatkowo do tego co powyzej Canal+VOD i Multiroom gratis.

Wzialem :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...